Skocz do zawartości

PSX Extreme 190


Oceń okładkę PSX Extreme 190  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 190



Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o papier- IMO- jest wporządku , wina zgnieceń , puszczania farby, elektryzowania stron -jest efektem świeżości druku . Numer  nie zdążył okrzepnąć. Czasami kupuję nr z kiosku, nieogrzewanego w zimie i wszystko jest odpowiednio doschnięte i wychłodzone. Zwróćcie uwagę na to co się dzieje z numerem po ok. tygodniu  trzymania w szafce ( strony stają się tak jakby grubsze i sztywniejsze).
(Lecz przy takich nomen omen gorących tematach jak w tym numerze jak tu czekać parę dni :)
Walkiewicz. Kleju wracają na stałe czy okazjonalnie?

Panie Przemysławie koniec emerytury,wracaj do PE jako felietonista, prowadzący kącik staroci , muzyki..... cokolwiek !
Może trzeba założyć akcję na KIckstarterze :)
Numer gruby- to staje sięmonotonne - piszę to w końcu co miesiąc :)

Acha  - słowo na koniec- Spoiler ;)- Kali ach ten Kali czas go nie rusza ,entuzjazm nie opuszcza( czytałem jego recenzje z 1998 niedawno)... Ja też tak chcę :)

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

Dopiero co numer przejrzałem i już HIV po raz kolejny irytuje wrzucaniem fotek jakiegoś dewianta przebierającego się za panienki. Butcher lepszy nie jest, że to zatwierdza. ;]

 

Fajnie, że do HP wrócił Ściera, mógłby tam zagrzać miejsce na dłużej, narzekając jakie to te nowe gry są do dupy. ;)

 

 

+1

 

Żałosne to jest. Ale w zeszłym numerze raz (!) mu się udało, bo w końcu puścił do druku ładne dziewczyny :potter:

Odnośnik do komentarza

Fajnie jakby Walkiewicz powrócił na stałe. Absolutnie nic nie mam do Kuby, ba jego KinematoGRAfia to obecnie mój jeden z ulubionych działów (a może i nawet najlepszy).

Świetnie opisuje kolejne "rozkłady" growych filmów, do tego ciekawostki "zza kulis". No bajka dla mnie :)

 

Tak samo super, że od jakiegoś czasu dostał "dodatkowe kartki" na swoje felietony o grach i branży firmowej. Świetna sprawa. Natomiast w samym Regionie filmowym wolałem Michała (6 dla Niezniszczalnych 2, Kuba common :P). Ot bardziej leżał mi jego Region filmowy, nawet bardziej niż Myszaqa. Trzymam kciuki za powrót Walkiewicza i oczywiście za kolejne ciekawe płody Kuby.

 

"Powrót" to znaczy Hyde Park Ściery - MEGA sprawa. Wszystko wszystkim ale tego chyba nikt się nie spodziewał, no wow. Fajnie jakby od czasu do czasu, ktoś ze starej ekipy "walnął chociaż mały wpisik w HP". Namówcie teraz Myszaqa czy Aju (pewnie zapracowany) na skromne 3-4 zdanka :P

 

"Zapowiedź GTAV" SoQa ekstraaaaaa, mimo tego, że opis z tego pokazu czytałem chyba na każdej możliwej polskiej i zagranicznej stronie (w końcu to ten sam pokaz). To i tak czytało mi się świetnie, jakbym czytał pierwszy raz (motyw z pijącymi sarenkami xD) a to chyba najważniejsze. Mocno liczę SoQ, że wywalczysz u Butchera reckę GTAV albo chociaż będziesz jednym "z" piszących :) Jeżeli recenzję będą pisać dwie osoby tak jak przy RDR czy MP3. Może z Myszaqiem ale by było, wiem, wiem marzenie ściętej głowy ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam mam parę pytań.

 

1)Są jakies nagrody za znalezione babole w piśmie?

Oprócz wspomnianego The last of us na xbox360 ktoś też napisał, że DICE tworzy dlc do Black Ops :(

2)Czy ten tekst o postapokalipsa nie był już wcześniej w numerze? Czytająć go miałem wrażenie jakbym czytał go drugi raz.

3) Staracie się zgrywać profesjonalne pismo i mimo to wrzucacie w "grających damach" zdjęcia jakiegoś dewianta w damskich ciuszkach. I chyba to już nie pierwszy raz. Jakieś rozdwojenie jaźni czy coś?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

"Zapowiedź GTAV" SoQa ekstraaaaaa, mimo tego, że opis z tego pokazu czytałem chyba na każdej możliwej polskiej i zagranicznej stronie (w końcu to ten sam pokaz). To i tak czytało mi się świetnie, jakbym czytał pierwszy raz (motyw z pijącymi sarenkami xD) a to chyba najważniejsze. Mocno liczę SoQ, że wywalczysz u Butchera reckę GTAV albo chociaż będziesz jednym "z" piszących :) Jeżeli recenzję będą pisać dwie osoby tak jak przy RDR czy MP3. Może z Myszaqiem ale by było, wiem, wiem marzenie ściętej głowy ;]

 

Ok, przesle te sugestie Butcherowi jak wroci z E3, powiem, ze lud się domaga i nie ma siły, bo na chatę mu wjadą ;)

Odnośnik do komentarza

Cholera, ta prasa vs Internet.

Nie mogłem obejrzeć w nocy targów (nie miałem neta), ale poszedłem do pracy z nowym Extrimem i oczywiście smartfonem.

W sumie wybrałem śledzenie forum, czytanie każdego posta o E3, niż czytanie "nieświeżego" Extrima :(

To tak z innej beczki, poza tym numer na plus.

Plusiki za teksty otrzymują (dodam że całości jeszcze nie przeczytałem, recki zostawiłem na koniec plus kilka felietonów)

SoQ za mapę deweloperów, tekst GTAV

Kuba Sobek za tekst o postapokalipsie ze strony 20, za to tekst o Street Fighterze/DoA, ciężko się czytało. Chyba kinematografia mogłaby się już zakończyć? :)

Hiv, za przypomnienie mi dzieciństwa: jabłka, skrzynki i te sprawy. A i w sumie dobrze że kończysz cykl 10 przykazań (było 10 tych tekstów? chyba mniej)

Monika poruszyła ciekawy temat easter eggow i w sumie tego mi brakuje w tych czasach i zaraz zakładam stosowny temat w Graczpospolita:)

 

*Reklama na dzień dziecka, trochę nie pasuje, skoro Extrim ukazał się chyba 6.06.

*W opisie Crasha jest błąd, co do Crasha chyba Fusion, który ukazał się na GBA, a nie PS2.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Niezły numer. 

 

- Tak jak już Słupek wspominał - świetny tekst SoQ-a o GTA V. 

 

- Dobrze, że HIV skończył już pisać felietony nt. 10 przykazań. Pierwszy felieton był naprawdę świetny, ale kolejne już nie. Każdy kolejny był gorszy od poprzedniego. Czyżby zabrakło pomysłów? Tak właśnie myślę. Uważam, że HIV nie przemyślał dokładnie sprawy. Po prostu kilka przykazań pasowało do gamingu, ale zdecydowana większość już nie. W rezultacie momentami pisał o niczym. Felieton niekiedy nie pasował do z góry określonego przykazania.

 

-  Kilka niezłych recek, ale ogólnie uważam, że sezon ogórkowy jest już bliziutko. Jeden megahit - The Last of Us - a reszta to tytuły nie tak interesujący jak ten wymieniony wcześniej. Poza tym recka Kaliego niezbyt mi się spodobała. Solidna recenzja, nic ponadto. Szkoda.

 

BTW Czemu znowu Kali pisał recenzję "gry numeru". Teraz TLoU, wcześniej DMC, Far Cry 3, GOW III, RDR? Zawsze tak było? Jest jakaś zasada? ;]

 

PS Świetna okładka.

Odnośnik do komentarza

Niezły numer. 

 

- Tak jak już Słupek wspominał - świetny tekst SoQ-a o GTA V. 

 

- Dobrze, że HIV skończył już pisać felietony nt. 10 przykazań. Pierwszy felieton był naprawdę świetny, ale kolejne już nie. Każdy kolejny był gorszy od poprzedniego. Czyżby zabrakło pomysłów? Tak właśnie myślę. Uważam, że HIV nie przemyślał dokładnie sprawy. Po prostu kilka przykazań pasowało do gamingu, ale zdecydowana większość już nie. W rezultacie momentami pisał o niczym. Felieton niekiedy nie pasował do z góry określonego przykazania.

 

-  Kilka niezłych recek, ale ogólnie uważam, że sezon ogórkowy jest już bliziutko. Jeden megahit - The Last of Us - a reszta to tytuły nie tak interesujący jak ten wymieniony wcześniej. Poza tym recka Kaliego niezbyt mi się spodobała. Solidna recenzja, nic ponadto. Szkoda.

 

BTW Czemu znowu Kali pisał recenzję "gry numeru". Teraz TLoU, wcześniej DMC, Far Cry 3, GOW III, RDR? Zawsze tak było? Jest jakaś zasada? ;]

 

PS Świetna okładka.

Nie zawsze ale często. Kali pisze świetnie i obok Zaxa i gościnnych niestety już występach Kosa to najlepszy piszący z pasją recenzent w PE. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałbym pogratulować tekstu "Przychodzi gracz do lekarza...". Tytuł mnie może nie zachęcił, ale jak już kibelku dotarłem to niego, to od razu cały wchłonięty :) IMO najlepszy tekst od dawna, zawarł wszystko co sam na ten temat myślałem. Fajna anliza gracza w świecie gier i praw nim rządzących, ze skupieniem się na zachowaniach gracza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...