Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

2 konfy za nami i 2 tak bym ocenił w porywach na 5/10. Co jest kurła? Najgorsze e3 jakie pamiętam było tak ze 3 razy lepsze niż te badziewia w tym roku. Wszystko na tyle miałkie, że miesza mi się w głowie jako jedno wielkie gówno bez krzty charakteru. Albo gass multi w stylistyce lola, albo bezjajeczne scifi albo coś o czym nawet nie chce pamiętać i wypierdzielam to z pamięci.  Jakby cokolwiek chociaż graficznie kopało jądra i wychodziło poza poprzednią generację. 

Z drugiej strony jest tego jakiś malutki plus. Z racji posiadania coraz mniej czasu na granie nie będzie czego żałować, że nie zdążyłem obrobić interesujących mnie tytułów bo jest ich po prostu tyle co kot napłakał.

Edytowane przez Jakim
  • Plusik 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Nic dodać nic ująć. 

 

Summer Game Fest oglądałem gdzieś do polowy, a potem poszedłem spac.

 

Patrząc teraz na to co pokazali to niewiele stracilem, dużo średnio i niskobudżetowych generycznie wyglądajacyh gierek, aktualizacje do GaaSow, reklamy monitorow, oraz wymuszone i przydługie wywiady. Czyli chyba wszystko co najgorsze na tego typu wydarzeniach.

Odnośnik do komentarza

Ten pokaz byłby jakieś osiem razy lepszy, gdyby wyjebali z niego te wszystkie pogadanki, wywiady, reklamy, nowe malowania konsol i padów, mobilki, infa o nowych sezonach w gaasach oraz nowych postaciach. Całość zamknęliby w poniżej godzince, człowiek lepiej by to zniósł i wrażenia wyniósł lepsze. 

Już pomijając tytuły, które zaprezentowano na obu pokazach, to forma PS Showcase powinna być tą naturalną. Gra za grą, praktycznie zero zamulania, mam nadzieję, że Xbox pójdzie w tą stronę. Ja rozumiem, że to inne wydarzenia (tutaj na żywo z publicznością), ale organizować coś na dwie godziny i nie mieć czego w ich trakcie pokazać to trochę rozczarowująco wyszło. Tego typu pokazy miały sens kilkanaście lat temu, gdy twórcy się zabijali o pokazanie ich gry na E3. Obecnie, w dobie developingu gier trwającego 5-6 lat zwyczajnie nie ma czego pokazywać co roku. Pomijając już fakt, że najwięksi gracze mają wyjebane na ten szoł, bo robią własne. Tutaj początek był fajny, ale potem przez godzinę pokazywali takie pierdy, że powiesić się szło z nudów. No i FF7(2) jako atomówka na koniec? No nie wiem co tak słabo.

 

PS Showcase był lepszy jako pokaz nowych gier, chociaż jako pokaz Sony i jego "exów" ssał po same kule Dżima.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie bylo ciewe zobaczyc i uslyszec Boona czy Lakea na scenie, nawet mimo ze gadali typowo marketingowym belkotem. Nie kazdemu pasuje taki event z zywa publicznoscia ale dobrze, ze jest bo teraz gadacie, ze lepiej godzina trailera za trailerem, a za dwa sezony bedziecie plakac, ze to juz nudne. Na szczescie macie mnie zeby wam pokazac, ze za chwile bedziecie w gow.nie.

 

 A to ze gierki pokazali jakie pokazali to chyba tez nie wina jofreya. Juz pisalem czyja to wina a propos ps showcase.

Odnośnik do komentarza
48 minutes ago, Mejm said:

 A to ze gierki pokazali jakie pokazali to chyba tez nie wina jofreya. Juz pisalem czyja to wina a propos ps showcase.

 

Jego wina, że na tych konfach zapowiada wszystko jako amazing i mindblowing grand finale, a potem wychodzi gość od Marvel Snapa, który zachowuje się jakby właśnie dawał ludziom shadowdropa nowego GTA.

 

Podobnie było z Jimem i 'przyszłością' Playstation. Skoro wiedzą, że jest gorszy rok to po co tak pajacować?

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Mejm napisał:

Dla mnie bylo ciewe zobaczyc i uslyszec Boona czy Lakea na scenie, nawet mimo ze gadali typowo marketingowym belkotem. Nie kazdemu pasuje taki event z zywa publicznoscia ale dobrze, ze jest bo teraz gadacie, ze lepiej godzina trailera za trailerem, a za dwa sezony bedziecie plakac, ze to juz nudne. Na szczescie macie mnie zeby wam pokazac, ze za chwile bedziecie w gow.nie.

Nie przypominam sobie by ktokolwiek, kiedykolwiek narzekał w stylu:

"Nie no za dużo gier pokazują, cały czas trailer za trailerem to już się robi nudne, przydalby się jakiś wywiad dla urozmaicenia".

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jimmyyy8 napisał:

 

Jego wina, że na tych konfach zapowiada wszystko jako amazing i mindblowing grand finale, a potem wychodzi gość od Marvel Snapa, który zachowuje się jakby właśnie dawał ludziom shadowdropa nowego GTA.

 

Podobnie było z Jimem i 'przyszłością' Playstation. Skoro wiedzą, że jest gorszy rok to po co tak pajacować?

Tak to działa. Xbox na konfach co roku mówi że to ich najlepszy rok a od 10 lat nie było tam gier

  • Haha 2
  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jimmyyy8 napisał:

Podobnie było z Jimem i 'przyszłością' Playstation. Skoro wiedzą, że jest gorszy rok to po co tak pajacować?

Pajacuja tak bo nabieracie sie na to za kazdym je.banym razem.

 

2 minuty temu, ASX napisał:

Nie przypominam sobie by ktokolwiek, kiedykolwiek narzekał w stylu:

"Nie no za dużo gier pokazują, cały czas trailer za trailerem to już się robi nudne, przydalby się jakiś wywiad dla urozmaicenia".

Ee, troche nie zrozumiales tresci. Ale za dwa lata zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

Watpię też, że za dwa lata ktoś tak napisze

Tak jak wielu by watpilo, ze ktos napisze, ze nie chce otwartych swiatow, gier na 100h i elementow rpg w kazdym gatunku. Ale mowimy o graczach, duzych dzieciach, szybko nudzacych sie swoimi zabawkami.

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że kiedyś na takich pokazach oprócz scenicznych wystąpień były też gry, czasem bomba za bombą. 

Teraz zostały tylko sceniczne wywiady, looks good, be excited i czasem strzeli jakaś petarda korsarz.

Gracze już tęsknią, ale za TAMTYMI pokazami, nie tymi obecnymi. Za obecnymi nikt nie zapłacze w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Kmiot napisał:

Problem w tym, że kiedyś na takich pokazach oprócz scenicznych wystąpień były też gry, czasem bomba za bombą. 

Teraz zostały tylko sceniczne wywiady, looks good, be excited i czasem strzeli jakaś petarda korsarz.

Gracze już tęsknią, ale za TAMTYMI pokazami, nie tymi obecnymi. Za obecnymi nikt nie zapłacze w przyszłości.

No ale wczoraj nie bylo gier? No byly. Ze to jakies parchy to juz nie wina organizatorow. Jak ktos tu pisal, gry powstaja dobre 5 lat wiec trudno zeby co roku byl nalot dywanowy sztosow. Sory, czasy wydawania tomb raidera roku sie dawno skonczyly.

 

Mnie nic wczoraj nie zaskoczylo, te gierki to w wiekszosci juz byly gdzies zapowiedziane. Dzisiaj czytam zalegle cda i faktycznie byly, na zeszlym gamescomie xD Takze jest nadzieja ze w sierpniu zobaczycie swoje bomby. Tylko nie wiem co sie kryje pod tym sloganem, mam wrazenie ze wy sami tez nie wiecie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...