Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Juz nie dramatyzujcie, jak na sam pokaz to nie bylo takiego dramatu jak na showcase. Byl MK1, AW2, W40K2, Lies of P1, data premiery Spideramana 2, FF7 Rebirth, Yakuza 28, klon L4D z Carpenterem na pokladzie. To ze takie pokazy nie sa juz dla nas to jasne. Widzialem jednak sporo gorszych. Na niedziele sie nie nastawiam, tez bedzie duzo kolorowego gowna + Starfield.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Plugawy napisał:

 

Na przedstawionym gameplayu tak, ale strzelam, że i tak będzie tag na dwóch graczy ludzkich. 

Ed Boon wspomniał że tylko pod przyciskiem jakieś ciosy, no ale może.

Dodatkowo z tego co zrozumiałem to niektóre postacie nie będą grywalne, będą mogły być tylko takimi kumplami. Trochę słabo.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Rtooj napisał:

Ed Boon wspomniał że tylko pod przyciskiem jakieś ciosy, no ale może.

Dodatkowo z tego co zrozumiałem to niektóre postacie nie będą grywalne, będą mogły być tylko takimi kumplami. Trochę słabo.

 

A to rzeczywiście słabo jak będzie tylko tak jak piszesz. Może osobny tryb dadzą do taga. W sumie po co tworzyć cały model postaci skoro wpada tylko strzelić ciosa i ucieka. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie było lepiej niż na sony showcase, mniej tych okropnych anime gier, a jak już były to ciekawsze. Data spidermana lepsza niż miałki gameplay, a ff7rebirth lepsze niż powtórka zapowiedzi ff16.

Ten forspoken fpp wygląda coraz lepiej, gra chmielarza też zapowiada się fajnie. Mnie najmocniej zaskoczył ten Banisher, wygląda bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Pomijając zaplutego Geoffa i ogólnie ludzi na scenie (ten koleś od tej mobilnej gierki:reggie:) to ogólnie rzecz biorąc było lepiej niż na PS Showcase.
Oczywiście to może być tylko takie wrażenie, bo tam po prostu miałem inne oczekiwania (jak coś ma "PlayStation" w nazwie to oczekiwałem jakichś gier first-party), ale tutaj sporo ciekawych rzeczy dla siebie znalazłem.
Październik będzie przejebany, Alanka, mimo wk#rwienia na digital-only, ciężko mi będzie odpuścić, bo wygląda fajnie, residentowo, a przecież jeszcze Alone in the Dark i teraz ten Spiderman 2.
Prince of Persia wygląda spoko - fajny miks powrotu do korzeni plus trochę indie-metroidvania - muza tragiczna, ale gameplay mi się podobał.
Mortal Kombat fajny, ale jak każde mordobicie - olać do czasu wyjścia super-duper-ultimate edition z pełnym rosterem.
Ta gierka o nurkowaniu dla mnie day-one - uwielbiam takie klimaty. Graficznie kojarzyło mi się z The Gunk.
No i FFVII Rebirth - wiadomo było, że się robi, ale fajnie zobaczyć w akcji. Co prawda wygląda trochę biednie jeśli chodzi o otoczenie, ale Remake był jedynym jRPGiem od dziesięcioleci, który mnie wciągnął i nie żenował cringe'm, więc kontynuację biorę day-one.

Odnośnik do komentarza

Tyle było beki z podróży Spencera do Japonii że nic nich nie wynika ale takie Persony na przykład przez lata omijały Xboxa, a dziś nowe odsłony ladują w Game Passie w dzień premiery. 

 

No i jest to też pierwszy wyciek bo obie gry miały być zapowiedziane na Xbox Showcase pojutrze, co zabawne gry nie wyciekły przez żadnego insjadera, tylko japońcom coś się pojebało i wrzucili na oficjalne kanały trailery za wcześnie xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...