Skocz do zawartości

Diablo III (X360/PS3)


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Pytanko mam do DH-òw o ile są tu tacy.

 

Mam dylemat ktòra broń jest lepsza, czy

 

Nieokiełznany strzał - http://eu.battle.net/d3/pl/artisan/blacksmith/re(nene)e/unbound-bolt

 

lub

 

Uświęcone potępienie - http://eu.battle.net/d3/pl/artisan/blacksmith/re(nene)e/hallowed-condemnation

 

W obu sockety i dex , większy dps mam z łuku, ale tylko o 30k względem kuszy. W kuszy mam dodatkowe 6 ℅ przeciwko elitom, w łuku mam większe crity. Moja postać ma 53 na crita, i 233 do krytykòw z łukiem, przeciwko elitom z kolei 45 procent. Nie wiem teraz czy zmienić na kuszę dla tych dodatkowych 6 procent, czy jechać z łukiem dla lepszych krytykòw. Pomòżcie ;)

Odnośnik do komentarza

Zależy też od build'u postaci, ekspertem nie jestem, ale gram DH i ma fajną umiejętność pasywną, która zwiększa co sekundę szanse na critica, wówczas dodatkowy % obrażeń od obrażeń krytycznych dobrze współgra z tę umiejętnością. Kusza w sumie oprócz dużej szybkości ataku jest moim zdaniem gorsza.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam takie pytanie. Jak można włączyć język polski w D3 Ultimate? Kupiłem i ściągnąłem wczoraj na ps store i jadę na wersji angielskiej. Druga sprawa to kwestia save'a, Zdawało mi się, że przy uruchomieniu UE na konsoli gdzie były sejwy z podstawki miały się one załadować automatycznie a tu kicha. Trzecia sprawa to kwestia połączenia kont battle.net i psn. Miał być jakiś legendarny przedmiot tymczasem kicha nie ma nic. Jak można dostać tego obieganego gifta?

 

dzięki.

Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanie. Mam sygnet zamieci (prezent od blizzard w ultimate evil edycji). Napisane jest przy nim ze obniza wymagany poziom o 9, ale nie wiem czy to dziala. Mam 51lvl i kupilem item na 52lvl z klodka u kowala tylko po to zeby sprawdzixlc czy da sie ubrac. Zalozylem pierscien a itemu na 52lvl i tak nie moglem zalozyc, o co w tym chodzi?

Odnośnik do komentarza

D3 UEE ma normalny loot 2.0 (jak na pc) wraz ze wszystkimi zmianami do patcha 2.0.5 

 

brakuje mi doktorka i wiza na 70 levelu do ostatniego trophy. tzn levelowałem ich, ale jako player 2 w coopie i nie zaliczyło. nie wiem, czy będzie mi się chciało nimi grać, więc przydałby sie ktoś z buildem zdolnym do szybkiego czyszczenia torment5/6, do kogo mógłbym sie podczepić postacia i szybko wbić levele, czyli najlepiej bounty z okazionalnym ubijaniem większych ekip i elitek. dzięks

 

a tak, to moge popykać moim crusaderem i DH speed rifty na torment 3/4. mam troche części do setów maruder i akhaan na zbyciu i inne itemki. potrzebuje bardzo stone of jordan z fire i strengh

 

 

aha, huy w dupe blizzard za brak supportu dla wersji ps3/x360    

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja leveluje swoje niskolewelowe postacie jako pierwszy gracz a jako gosc na drugim padzie dolaczam mojego przekoksa krzyzowca i to nim rozwalam wszystkich a niskolewelowiec lata automatycznie za mna i dostaje exp. Zatrzymam to lewelowanie na 68lvl i wtedy nabije dwa ostatnie sam, ewentualnie z kims po necie. Ciekawe czy zaliczy mi achika.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hejka wszystkim - mam wielką prośbę.

 

Ostatnio zakupiłem Diablo III: Ultimate Evil Edition na PS4 i chciałem przenieść save jaki miałem w Diablo III na PS3. Niestety, nie wyeksportowałem wówczas tego save i sprzedałem gierkę , no i teraz kicha - nie mam jak zaimportować gry do wersji na PS4. Czy byłby ktoś skłonny pomóc ? (w sensie, ja wysyłam swój save tej osobie, która eksportuje go ze swojej kopii Diablo III)

 

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...