Skocz do zawartości

Diablo III (X360/PS3)


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

BncBZlyCIAAaii-.jpg

 

A więc będzie, juz bez żadnych wątpliwości na jakiej konsoli i kiedy. Znowu to zrobili, znowu pokazywali i mówili o konsolowej wersji jakby była tylko na PS4 (podstawka tylko na PS3), a będzie na obie konsole zarówno Sony, jak i M$-u ;). Ciekawe podejście. Chętnie bym jeszcze cenę poznał.

 

Prócz zwiększonego level-capu, nephalem riftów, loot 2.0, nowych paragon pointów, wieszczki, adventure mode (i wszystkich innych zmian z PC) na konsolach są nowości:

 

 

Apprentice mode boosts low-level players' power while adventuring with high-level friends, making it easier than ever to play together

 

Players will also be able to share treasures with other players on their friends lists via an in-game mail system, including mysterious Player

 

Gifts containing rare loot for the adventurer whose name they bear.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

BncBZlyCIAAaii-.jpg

 

A więc będzie, juz bez żadnych wątpliwości na jakiej konsoli i kiedy. Znowu to zrobili, znowu pokazywali i mówili o konsolowej wersji jakby była tylko na PS4 (podstawka tylko na PS3), a będzie na obie konsole zarówno Sony, jak i M$-u ;). Ciekawe podejście. Chętnie bym jeszcze cenę poznał.

 

 

 

 

Ty serio myślałeś, że nie wyjdzie na Xone :P?

Będzie można sam dodatek kupić cyfrowo?

Odnośnik do komentarza

 

BncBZlyCIAAaii-.jpg

 

A więc będzie, juz bez żadnych wątpliwości na jakiej konsoli i kiedy. Znowu to zrobili, znowu pokazywali i mówili o konsolowej wersji jakby była tylko na PS4 (podstawka tylko na PS3), a będzie na obie konsole zarówno Sony, jak i M$-u ;). Ciekawe podejście. Chętnie bym jeszcze cenę poznał.

 

 

 

 

Ty serio myślałeś, że nie wyjdzie na Xone :P?

Będzie można sam dodatek kupić cyfrowo?

 

Dziwne by było gdyby nie wydali na XBL. Przynajmniej mam nadzieję że będzie bo nie uśmiecha mi się bulić 170zł za dodatek. Czy nawet 120zł zakładając że udałoby mi się opchnąć podstawkę za 50zł.

I wreszcie doczekam się wieszczki :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jaka ta gra w wydaniu konsolowym jest czasochłonna to głowa mała O_o.

 

Prawda to, że paragony na konsoli są ograniczone? I tak nie przekonam się, bo już pierwszy zajmuje prawie 4x dłużej niż 59->60, ale jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pytanie głównie do tych, co platynkę trzasnęli: jak wyście te 5 mln golda wyfarmili :P? Jestem w połowie ostatniego, czwartego przejścia i nawet pierwszego miliona jeszcze nie uzbierałem. Zdaję sobie sprawę, że w każdym trybie leci coraz więcej kasy, paragony i nephalem valor też pomagają, ale wciąż mi się wydaje, że zwykłym graniem to zajmie niezły szmat czasu.

Odnośnik do komentarza

Pytanie głównie do tych, co platynkę trzasnęli: jak wyście te 5 mln golda wyfarmili :P? Jestem w połowie ostatniego, czwartego przejścia i nawet pierwszego miliona jeszcze nie uzbierałem. Zdaję sobie sprawę, że w każdym trybie leci coraz więcej kasy, paragony i nephalem valor też pomagają, ale wciąż mi się wydaje, że zwykłym graniem to zajmie niezły szmat czasu.

takich tutaj nie ma

Odnośnik do komentarza

Chodziło mu o to że na x'ie są calaki ;). A tak btw mi się udało wbić...ja farmiłem w pierwszym akcie powtarzając do znudzenia Pola Niedoli...dobrze jest grać z kimś bo wtedy masz 10% dodatkowej kasy od każdego następnego gracza, jeżeli dobrze pamiętam, czyli jak gracie we 4 to nawet +30%. Później grałem z randomami żeby szybciej szło.

Odnośnik do komentarza

Ktoś mnie wywołał do tablicy ;)

 

Otóż wystarczy odziać się w ciuszki z EG (Extra Gold from Monsters - polecam zbroję Gold Skin) i ganiać po miejscówce, w której szybko ubijamy Elitki. Osobiście śmigałem od Azmodana w górę - do Fields of Slaughter (warto przelecieć jaskinie).

 

Od dzisiaj się będę częściej udzielał - biorę Reapera na PS3 :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest jakieś info odnośnie dodatku 2.1 na past geny?

 

Na past geny na 99,99% nie będzie.

 

Na current geny tez bym się zbytnio nie nastawiał ,jeśli już to jakieś kosmetyczne patche. 2.1 to przede wszytskim overhaul gry pod kątem laddera ,a tego na konoslach nie uświadczymy gdyż nie ma battle netu, a cheatowanie to norma.

Odnośnik do komentarza

Nie płacz - i tak kooperacja przed konsolą zjada battlenety na śniadanie.

 

Zacząłem sobie Krzyżowcem na poziomie Udręka i gra się naprawdę przednio - 14lvl a do Szkieletora daleka droga. Fajne skille ma ten Crusader - młotek mnie rozwalił, tyle dobrych wspomnień z dwójki :)

 

edit: Piąty akt trochę mnie rozczarował, owszem - było nieco mroczniej, ale ogólnie wydaje mi się zbyt chaotyczny, bez polotu.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...