Skocz do zawartości

Diablo III (X360/PS3)


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

Konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360

 

Sezamie, otwórz się! Przez ograniczony czas wszyscy gracze, którzy staną do obrony świata Sanktuarium, otrzymają +100% premii do znajdowania przedmiotów legendarnych i stanowiących część zestawu. Bonus ten będzie przemnażany wspólnie z innymi podobnymi premiami zapewnianymi przez przedmioty, kapliczki, poziom trudności i szczeliny nefalemów.

 

Wymienione powyżej premie obowiązywać będą w Europie na PC/Mac od północy w piątek 16 stycznia do północy w piątek 23 stycznia** oraz na konsolach od godz. 9:00 rano 16 stycznia do godz. 8:59 rano 24 stycznia.

 

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/17541527/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek

Jasny gwint, jak ja mam wyfarmić te 5 mln golda? Zostały mi tylko dwa trofea: 100 goblinów (mam 96 już) i 5 mln golda (mam... 1,1 mln). Przecież ten grind chyba będzie wieczność trwał :[.

xd 5mln golda to 5 minut grania.

 

włóż w pierścień/amulet klejnot skarb zbieracza, powinno pęknąć w 5-7minut

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, mam to :). Gold find ze wszystkimi nephalem valorami mam ciutkę pod 300%, więc dużo lepiej już nie będzie (300% to górny limit). Teraz chyba wszystko się rozbija o mnożniki z poziomu trudności i wielkości party. Zobaczymy, czy z randomami da się coś ugrać (i czy w ogóle ktoś w to gra).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Podczas tworzenia postaci możesz bodajże kwadratem włączyć tryb hardcore. Nie włączysz go dla już istniejącej postaci.

 

powiedz mi jeszcze jak zrobiłeś wyzwanie dotyczące beliala. Chodzi o to żeby nie dać się trafić tym jego zielonym oddechem.

 

 

aha i nie mam takiego przycisku w padzie jak kwadrat także tego  :reggie:  

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Nie ma kwadratu nie ma ciasteczka :reggie:

 

 

To było chyba najtrudniejsze, polecam jakieś umiejętności które Cię teleportują albo dają chwilowe immunity na wszystko. Albo rozje,bać go szybciej niż zdąży ten atak odpalić :D.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Mam taki problem, ze nie moge sie polaczyc z serwerem d3 - wyskakuje komunikat. ze serwer jesr niedostepny i zeby sprobowac pozniej. Zrobilem rebuild database konsoli i wywalilem i zainstalowalem od nowa najnowszy update (1.04), ale nic nie pomoglo. Wie ktos moze, jak temu zaradzic? Dodam, ze net chodzi normalnie we wszystkim innym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...