Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Normal i Heroic, raz tak raz tak, grę przejdę jeszcze z minimum ze 2x więc Legendary i zbieranie dzienników zostawiłem na później.

AI kompanów jest bardzo dobre, polecenia wykonują wzorowo, ratowanie, rozkaz ataku, rozkaz zajęcia pozycji/broni, nie są tylko tłem które wali w powietrze jak w takim np: GOW:UE.

 

aaa i na duży plus to nowy system celowania z przybliżenia, ładnie to wygląda i gra się dużo lepiej dla mnie niż poprzednich częściach.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Podukty Turtle Beach podobno odstawiaja konkurencje na kilometr.

 

PS. Empik - skompletowane wiec pewnie na wtorek bedzie. Daj jutro ktos znac czy w euro wystawia gry na sprzedaz.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Marko przenajświętsza, co się dzieje z tą grą w multi...

Strzelam się z dwoma typami (noobami), charakterystyczny dźwięk informujący o tym, że wszystkie strzały weszły - double kill

Nagle czuję, że ktoś próbuje dobrać się do moich pleców, szybki uskok, skok, zoom, zawiśniecie w powietrzu, (pipi) (pipi) (pipi) w łeb - triple kill

Ludzie, to jakiś kuchwa jakiś Martrix!!

Multi 10/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jest z Warszawy to polecam sprawdzić komputronik w Galerii Mokotów, kolega w piątek kupił gdzieś w Wawie w komputroniku i odebrałem w sobotę, a na stronie mają wpisane 12 szt., więc pewnie też sprzedadzą.
Edit: w Poznaniu też mają wprowadzony stan.

Edytowane przez VeSD
Odnośnik do komentarza

Swoją droga w pudełku są jakieś kody czy można to olac?

Kod na 14 dni golda i jakaś ulotka padów i słuchawek z serii Halo.

 

Odnośnie wysyłek z różnych sklepów. To już któraś z kolei gra brana przeze mnie na premierę w Ultimie i chyba ani razu jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby coś przyszło z opóźnieniem. Najczęściej jest to dzień premiery lub nawet wcześniej, jak w tym przypadku.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jest z Warszawy to polecam sprawdzić komputronik w Galerii Mokotów, kolega w piątek kupił gdzieś w Wawie w komputroniku i odebrałem w sobotę, a na stronie mają wpisane 12 szt., więc pewnie też sprzedadzą.

Edit: w Poznaniu też mają wprowadzony stan.

Tak, w Poznaniu jako okręgu - fizycznie mają to w Komornikach pod Poznaniem i mają 50 sztuk widzę. W samym centrum nic. Pewnie to liczba do podziału po oddziałach. Jakby co wieczorem tam jadę.

Odnośnik do komentarza

 

Swoją droga w pudełku są jakieś kody czy można to olac?

Kod na 14 dni golda i jakaś ulotka padów i słuchawek z serii Halo.

 

RTV AGD jakies kody na pukawki daje podobno...Pewnie osobno w e-mailu wysla tak jak swego czsu kod do bety najnowszego CoD-a...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...