Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w ogólnym rozrachunku możemy mówić o fałszywym mesjaszu? Oceny nastrajają pozytywnie (user score już mniej). Opinie jak widzę mieszane, ale to co mnie bardziej interesuje, to czy gra ma potencjał na skupienie wokół multiplayeru forumkowej braci. Gracie raczej w party czy oddzielnie?

Wezyr mało kto z forum teraz w to nie gra wieczorem. Samemu gra się najwyżej w porach południowych.

Przed chwilą właśnie zakończyliśmy z Czezare i Vexilium eksterminację na arenach, a i tak jeszcze masa znajomych z forum grała do których można się podpiąć.

 

Odnośnie kampani są też mieszane opinie. Np. nie każdemu odpowiada granie kimś innym niż MC, mi to nie przeszkadza i po średniej kampani w czwórce w trakcie przechodzenia piątki w końcu czułem, że gram w Halo.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

pocisnąłem wczoraj 2h tryb warzone, ojezusie co za giera, urywa dupe z plecami - chce sie wiecej i wiecej a czasu na granie tak malo ;f

 

ciekawe czy sie uda zebrać ekipe 12 ludków z forumka ze szturmem na 12 randomów

 

mam podobne odczucia, pierwszy raz bardziej interesuje mnie multi niż kampania solo ^_^

Mam do was pytanie w kwestii openingów i itemów z nich a mianowicie gdzie można uzyskać informację już po otwarciu o "jakości przedmiotu"?? (rzadki ,super rzadki itd)

 

ps .jak by coś ja jestem chętny po 20 na wspólne granie  :diablo:

Odnośnik do komentarza

Ja jestem osobiście najbardziej zachwycony tym jak Multi w tej grze działa.Żadnych problemów z matchmakingiem, można się łączyć w dowolne składy, szybko i bezproblemowo dołączać do gier. Tam gdzie inne szpile wykrzaczają sie w tym aspekcie to Halo 5 absolutnie rządzi :fsg:

 

PS: Coop na Legendary jest megamiodny, ale zauważam u siebie tendencję CoD-owską, czyli taką,że kompletnie nie mam parcia na singla. Multi to prawdziwy narkotyk :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja jestem osobiście najbardziej zachwycony tym jak Multi w tej grze działa.Żadnych problemów z matchmakingiem, można się łączyć w dowolne składy, szybko i bezproblemowo dołączać do gier.

 

najlepsze po meczu warzone, ogarniam staty, odznaki, paczki czy co tam mi wydropilo a u gory malymi literkami ze znaleziono graczy, mape i pasek ladowania gry - zanim sie ogarnie podsumowanie, kolejna rozgrywka zaladowana  :obama:

Odnośnik do komentarza

Mam 2 pytania:

- ile jest map z Team Slayer?

- czy nie uber koks pro mega w pytę turbo gracz ma czego szukać w multi?

Pewnie, że ma. Warto spróbować, a jeżeli multi Ci nie podejdzie zawsze zostaje świetna kampania i co-op, ewentualnie warzone, które aż takiego skilla w strzelaniu nie wymaga, a nawet jeśli, to nie tylko na tym się opiera. W trybie aren na początku i tak będzie łączyło z graczami o podobnej, czyli najniższej randze/skillu. A jeżeli masz trochę samozaparcia, to po dwóch, trzech dniach sam zobaczysz progres w swojej grze, poznasz mapy, ich niuanse i miejsca gdzie leżą bronie, będziesz lepiej celować w głowę i po prostu częściej wygrywać pojedynki 1 na 1, double kille będą też mniej przypadkowe, a bardziej "zapracowane". Tak to widzę na swoim przykładzie. 

Odnośnik do komentarza

UWAGA KOMUNIKAT

 

czy ktoś z zielonego bractwa planuje by po pierwszym przejściu solo przejść od razu kampanię w co-opa na czterech? albo od razu przejść grę w co-opie? bo ja planuje to z robić w pierwszy weekend premierowy 31 października - 1 listopada i szukam ludzi do ekipy. Najlepiej by był to ktoś pewny, który nie będzie sie wymigiwał jakimiś kurwa głupotami jak żona, dziecko albo robienie obiadu :[

 

 

1. Mazzeo

2. Ins

3. Yap

4. kubson

Jak tam ? Nadal aktualne ? Wszyscy potwierdzają ?

Odnośnik do komentarza

 

UWAGA KOMUNIKAT

 

czy ktoś z zielonego bractwa planuje by po pierwszym przejściu solo przejść od razu kampanię w co-opa na czterech? albo od razu przejść grę w co-opie? bo ja planuje to z robić w pierwszy weekend premierowy 31 października - 1 listopada i szukam ludzi do ekipy. Najlepiej by był to ktoś pewny, który nie będzie sie wymigiwał jakimiś kurwa głupotami jak żona, dziecko albo robienie obiadu :[

 

1. Mazzeo

2. Ins

3. Yap

4. kubson

Jak tam ? Nadal aktualne ? Wszyscy potwierdzają ?

Jestem tylko cos mazzeo mówił ze kampanie gramy w niedziele, a przez weekend multi

Odnośnik do komentarza

Witam, czy moglby mi ktos wyjasnic jak w tej grze zabijac z Assault Rifles? strzelam niewyobrazalna ilosc pociskow i nic sie nie dzieje. Za to ja gine w moment z tej broni. Moze jakies porady dla nowego gracza w HALO?

Rada jest jedna: z czegokolwiek strzelasz to zawsze staraj sie celowac i strzelac w glowe i rob to spokojnie, metodycznie. Halo 5 to nie Call Of Duty. Jesli bedziesz strzelal klientowi w kapcie, nawet jak wejdziesz mu na plecy to nie dziw sie, ze on nagle sie odwroci, wpakuje Ci dwa celne heady i lezysz...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...