Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo strzalek jak masz platyne to masz platyne , jak masz diamond to masz diamod . Jedynie mozesz spasc z Onyxu do champin

Osobiście spadłem z Diament 1 na Platynę więc raczej z każdej dywizji można spaść.

Twórcy kłamią. Radar w becie nie irytował, w pełnej wersji irytuje.

Nie kłamią. Pamiętam osobiście że były narzekania jak to radar w becie ma za duży zasięg. To teraz go zrobili na maxa za małego :/

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Mnie irytuje jeszcze inna rzecz a mianowicie team double, multi team, neutralne assoult, btb, team sniper, griftball, oddball, a raczej ich niezrozumiały brak w finalnej wersji gry. Grałem że znajomymi customy, gdzie zmodyfikowalismy ustawienia gry bliżej pod halo 3 ( zmieniliśmy szybkość poruszania, szybkość sprint, ilość Energy shield, zasięg radaru) i gra stała się odrazu o klasę lepsza. No cóż ale od 343 nie ma raczej sensu oczekiwać jakiś gwałtownych zmian w rozgrywce.

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

A mi się halo 5 bardzo podoba i często gesto wygrywam pojedynki 1 na 2 nawet wygrywam jesli mam wroga za pplecami i przed sobą jakąś sciane za która potrafie uciec rzucić granat pod nogi i potem zbostowac z jego lini strzału uszkadzam go granatem i wale z pistoletu biegając w różne strony aby pozostać nieuchwytnym.Jesli skład ogarniety da sie wszystko .Dzis miałem drużynowo w trybie zabójca 50 do 24 lub też 50 do 35 .Fajnie się gra prawie na każdej mapie .Czasem mam wyniki 23 kill 6 dead , ale mówię musi być dobry skład.Ani w BF4 ni w Cod AW czy też Killzon SF nie grało mi się tak dobrze jak w Halo 5, tu jest faza na jeszcze 1 mecz i po 5 h wyłączam konsolę z bólem ze trzeba isc jesc robic czy iść sprawy załatwić bo bym grał dalej.Mialem ps4 ale nie było w co grac wiec kupiłem XO i jestem mega zadowolony.Moje marzenie to ogarnąć kilku Polaków do gry wtedy nabiore powera ;)

Odnośnik do komentarza

Czy w ogólnym rozrachunku możemy mówić o fałszywym mesjaszu? Oceny nastrajają pozytywnie (user score już mniej). Opinie jak widzę mieszane, ale to co mnie bardziej interesuje, to czy gra ma potencjał na skupienie wokół multiplayeru forumkowej braci. Gracie raczej w party czy oddzielnie?

Odnośnik do komentarza

Czy w ogólnym rozrachunku możemy mówić o fałszywym mesjaszu? Oceny nastrajają pozytywnie (user score już mniej). Opinie jak widzę mieszane, ale to co mnie bardziej interesuje, to czy gra ma potencjał na skupienie wokół multiplayeru forumkowej braci. Gracie raczej w party czy oddzielnie?

Od bety wiadomo było z czym będziemy mieli do czynienia, nic się nie zmieniło to dalej ta sama gra (z wyjątkiem paru baboli, które można naprawić w patchu). Moim zdaniem jedynym problemem nowej części jest właśnie to "Halo" w tytule, ta gra poradziłaby sobie świetnie jako nowe IP, w nieco odmiennym settingu. W każdym bądź razie nie widać na horyzoncie żadnej gry, która mogłaby chociaż w najmniejszym stopniu dorównać H5 pod względem grywalności.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Singiel skończony, solo legendary. Mega kampania O_o Nie sądziłem, że będzie tak dobrze, szczególnie że sam początek mnie nie zachwycił. Nie ma co się rozpisywać bo już wiele razy tutaj były podawane zady i walety ;)

 

Jak dla mnie mocne 9/10

 

Teraz czekam na co-opa :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...