Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie gra się fajnie, ale nie czuć tu już Halo.

AA nie są takie złe, może ze 2 razy widziałem jak ktoś używa ground&pound.

Faktycznie AR jest trochę za silne, snajpa jest dziwna, magnum i br są mega.

Niestety w multi zostały zdubbingowane rozmowy miedzy spartanami i oczywiście lektor.

Nie jest tak źle jak było w H4, za lektora robi typ który podkładał głos za jednego z łysych w spartan opsach.

Odnośnik do komentarza

Ja mam dash na UK ustawiony i angielski - mam all po angielsku. Bym sie chyba za(pipi)al jakbym mial sluchac po polsku.

Gra musi byc juz tak dynamiczna - czasu "wolniejszych" shooterow juz przeminely. Teraz wszystkie FPSy sa takie szybkie i "bardziej widowiskowe".

Odnośnik do komentarza

Oglądałem wasze wczorajsze granie. Podtrzymuje to co już kiedyś powiedziałem, że to nie wygląda już jak Halo w warstwie gameplayowej, ale pomijając ten "detal" wygląda to za(pipi)iście. Sprint niby przegięty ale te mapy specjalnie rozlazłe. Nie ma szans w obecnych czasach na grę AAA która rezygnuje z tego co ma cała reszta w danej kategorii. Sprint być niestety musi. To samo z tym udawanym ADS. zrobili to będą pewnie w rozkroku między tradycją a zaserwowaniem dzieciarni z coda czegoś co ich przyciągnie choćby na chwilę. Zabawny jest ten celownik-telewizor na DMRce, który to tam jest wiek? 25? ;) Snajpa wydaje się nieprzyjazna, SMG natomiast tnie jak SAW z H4. No ładnie podgrzano atmosferę przed betą. Czekam.

Odnośnik do komentarza

Sprint usunięty, base movement speed 115%, AR i SMG obrażenia 85%, stabilizacja celownika przy celowaniu usunięta, wyrzucone znaczniki broni i rozmowy między postaciami, usunięcie DMR z gry, flinch ze snajpy usunięty (jak się dostaje z AR to jakiegoś ataku dostają, że to tak lata?) i może jakoś będzie się dało grać.

Halo: Master Chief Collection zaprasza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...