Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko IMO na 290 to póki nie ma się dobrego całego tajnego kompletu nie ma sensu marnować techów; ] Sobies jak najszybciej wbijaj na 5 świata gry bo tam dzieją się rzeczy niestworzone :D Jakby co mogę Ci pomóc. Pobiegniemy do DZ ze znajomymi i zdropimy Ci to co tam znajdziemy. Sprzęt będzie w granicach 262-282lvl więc szybko podniesie Ci klase. A może przy okazji i jakimś rogalom spuścimy w(pipi)! :banana:

 

edit: chyba się trochę rozpędziłem bo dopóki nie osiągniesz 256lvl to 5 świat będzie zablokowany

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sobies napisał:

Czyli dobrze czułem, że najważniejsze będzie szybkie wskoczenie na 5 lev świata. Postaram się sam w miarę szybko to ogarnąć , bo kurcze szkoda mi tracić radochę z gry, prosząc o pomoc w boostowaniu :D

 

Swój chłop :)
Miałem dokładnie tak samo - chłopaki oferowali mi taką przejażdżkę w ich towarzystwie, ale nie skorzystałem, zawziąłem się i sam zbudowałem mojego agenta - aktualnie mam GS 284, ale wciąż nie mam całego tajnego setu Nomada, który będzie ukoronowaniem moich wysiłków. Wszystko, co mam osiągnąłem praktycznie sam, więc przy Twoim podejściu, tak bardzo podobnym do mojego, myślę, że Ty też spokojnie dasz radę.
Inna sprawa, że teraz mniej pykam w The Division, bo wieczorami z forumkową ekipą boostujemy level w multi ELITE Dangerous.

W każdym razie cieszę się, że Ci się gierka spodobała, z tego co piszesz to masz chyba takie same pozytywne wrażenia, jak ja - uwielbiam ten tytuł.
Jak coś wyślij zapro do znajomków, to mogę posłużyć za przewodnika po gierce, ale niekoniecznie takiego jak koledzy wyżej - mam na myśli bardziej omówienie różnych spraw, udzielenie odpowiedzi na pytania itp - nie chcę psuć Ci frajdy z gierki, więc nie musimy niczego farmić :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tajny Nomad to w zasadzie "one man army". Sam się leczy, ma 150% energii i na stracie w zasadzie masz 3 życia (wliczając w to ulta) a jak masz farta  (i sporo wbite życie za śmierć)to może odpalić nawet 4 czy 5 raz. Do tego Wędrowiec ma praktycznie wszystko wpakowane w siłę ognia. Oczywiście jak do każdego seta trzeba mieć jeszcze jakiś pomysł na niego, z głową go wyrolować i dobrze zgrać z aktualnymi broniami i talentami, a cała reszta zależy od skilla i rzecz jasna też trochę od szczęścia. Nomad cale szczęście nie jest nieśmiertelny. Ogarniety drapieżnik czy napastnik mogą Cię położyć bardzo szybko. O czym wczoraj przekonaliśmy się z Komarem, Crasherem i Snake'em na zonie  :notbad:

 

p.s za hajs zdobyty na global evencie kupuj u dostawcy tylko skrzynki za 1500, te za 900 olewaj.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Panowie, można by się podłączyć na jakieś nocne ogrywanie w party? Wróciłem do tytuły po długich miesiącach i niemały szok. Jak wcześniej nie było co robić poza DZ tak teraz nie wiadomo za co się brać :) Jeśli ktoś chciałby pobiegać wspólnie ze słuchawkami, coś doradzić etc. to ja bardzo chętnie. Psn ID jak nick tutaj, albo ją mogę pozapraszać jeśli ktoś chętny. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

Krótka i bardzo smutna historia jednego podjęcia xD  :yao:      (z grupy FB "The Division Polska PS4", pisownia oryginalna )

 

"Serwus pany.wczoraj kolo godz 13 znajomy o nicku NAKOLANAPSIE biegal po dz z dwoma "polaczkami".wypadly mu dwie tajne czesci setow.oczywiscie mial mic wiec powiedzial chlopakom ze chcialby to podjac bo mu tego brakuje.na podjecju "polaczki" wy(pipi)aly go z grupy,zrougowaly i za(pipi)aly mu loot.potem wy(pipi)aly z imprezy.przewaznie jak biegam po dz nie ubijamy aie z polakami,wrecz bym powiedzial pomagamy sobie.ale taka sytuacja pokazuje ze sa i wyjatki.panowie powiem tak...hujki jestescie jak strzelacie swoim w plecy"

941036b04fd59.jpg

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

O ja yebię, jaka historia :D
To tylko pokazuje, że te wszystkie narzekania na "polaczkowatość" nie biorą się znikąd...

Fajnie macie, że farmicie, bo ja pewnie za dużo z tego GE nie wyciągnę. Chłopaki od ELITE Dangerous chcą zakończyć boost w tym tygodniu, więc wieczory mam zarezerwowane dla nich niestety. Może coś w weekend pogram chociaż...

Na pocieszenie skleciłem sobie taki oto filmik z metodą na nieskończony respawn 4. fali w Resistance i wielokrotne otwieranie skrzynki z lootem. Enjoy :)

 

Spoiler

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Wredny napisał:

Chłopaki od ELITE Dangerous chcą zakończyć boost w tym tygodniu, więc wieczory mam zarezerwowane dla nich niestety.

:wub:

Niestety, ale dzisiaj ED nie działa, a to przez to że PSN ma problemy :/

https://status.playstation.com/pl-PL/

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...