Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Chociaż jakość jest tragiczna, to graficznie ta gra robi na mnie znacznie większe wrażenie od Uncharted 4. Ale gameplayowo jest już w drugą stronę.

 

Też ten ziomek nie gra najlepiej.

 

Widać, że korytarzyk, ale ostatnio tyle mamy sandboksów na rynku, że takie korytarzyki są fajną odskocznią ;)

Wykonanie postaci wygląda lepiej w produkcji RaD, ale poziom biedy gameplay'owej, to jak porównywanie rynny do sandboxa. Serio mam nadzieję że ta gra sprzeda się beznadziejne, bo inaczej zostaniemy zayebani takim shitem. 

 

Co ty gadasz. Na tym 35 minutowym filmiku jest sporo gameplayu, nie tak jak wczesniej obawiano sie, ze cutscenka odpala sie co 3 minuty. Nie grales, a juz piszesz o biedzie gameplayowej i zalewaniu takim shitem.

 

Fuck, nie tylko Uncharted sie liczy i zycze grze zeby okazala sie sukcesem i by pozbawila mnie obaw, ktore sam mam. U4 zmiazdzy, to jest wiecej niz pewne, ale za Order tez trzymam kciuki.

 

Zawsze pisalem, ze jezeli gra ma klimat to potrafi sie wybronic z wielu rzeczy. Order ma go az za duzo, bo sie przelewa. Grafika jest boska. Dopiero po tym filmiku mozna bylo zobaczyc jak ktos gra miedzy cutscenkami i jest spoko, dosc typowo jak na shooter TPP. Licze tutaj na historie bo z trailerow, artykulu z GI wiele o niej powiedziec sie nie da. Wiemy co robi zakon, ale jak dokladnie rozwiaza historie, relacje miedzy ta czworka. Zobaczymy.

 

Z rzeczy, ktore mi sie nie podobaja to dosc waskie przestrzenie, AI przeciwnikow i ich animacje smierci. Przypomina mi sie Mafia 2, a tam bylo sztywno jak skvrwysyn. 

 

Pasy. Hmm, znaczne ulatwienie dla RaD do podbicia grafy, ale w Beyond Two Souls bardzo szybko mozna bylo sie przyzwyczaic i mysle ze tu bedzie podobnie.

 

I nie rozumiem, dlaczego ta gra nie ma coopa. Nie dosc ze znacznie podbiloby to zywotnosc gry to nie znam gry, ktora nie jest swietna przy drugim podejsciu z jakas zgrana ekipa. 4 osobowy coop z Gearsow az prosi sie o zastosowanie. No chyba, ze oni wszyscy maja tam po kolei ginac i fabularnie to uniemozliwili :P

 

 

Voytec, ale ty serio nie widzisz że wszystko do czego sprowadza się ten gamepay to 2m na 3m rynny, pifpaf stratatata i QTE dla idiotów? :/

U, czy TR tez nie są święte, ale przynajmniej oferują większy teren działań, a pierwsza także kilka trybów co-op i pvp, z którymi sam spędziłem dziesiątki h, co widzę że i ciebie słusznie irytuje. Doprawdy, sprzedaż tego goowna owiniętego w piękny papierek będzie jedynie napędzać popyt na tego rodzaju balasy (wystarczy nam juz cinematic experience od ND, Remedy, twórców nowego TR). 

 

Idźmy tak dalej spuszczając się nad super wizualiami i settingiem, zapominając, za co tak naprawdę kochaliśmy gry video zanim nastała era HD.

Odnośnik do komentarza

pooglądałem cały gameplay 36min, i graficznie wygląda świetnie mimo słabej jakości nagrania

 

gameplay zrobił na mnie lepsze wrażenie niż to co było pokazane do tej pory, chociaż też budzi spore obawy bo korytażowość lokacji jest bardzo widoczna, strzelanie jest ok, łażenie też ok, co prawda wolał bym żeby było troche szerszych lokacji w grze a scenki nie wyskakiwały aż tak często, ale napewno nie nazwał bym tego gównem obesranym jak niektórzy.

klimat jest cudowny i myśle że jeśli nawet gameplay bedzie na 7-/10 to i tak sie skuszę, chociaż liczę że nie widzieliśmy jeszcze tego co najlepsze

Odnośnik do komentarza

Voytec, ale ty serio nie widzisz że wszystko do czego sprowadza się ten gamepay to 2m na 3m rynny, pifpaf stratatata i QTE dla idiotów? :/

U, czy TR tez nie są święte, ale przynajmniej oferują większy teren działań, a pierwsza także kilka trybów co-op i pvp, z którymi sam spędziłem dziesiątki h, co widzę że i ciebie słusznie irytuje. Doprawdy, sprzedaż tego goowna owiniętego w piękny papierek będzie jedynie napędzać popyt na tego rodzaju balasy (wystarczy nam juz cinematic experience od ND, Remedy, twórców nowego TR). 

 

Idźmy tak dalej spuszczając się nad super wizualiami i settingiem, zapominając, za co tak naprawdę kochaliśmy gry video zanim nastała era HD.

 

QTE jest tu bardziej przemyslane niz w wiekszosci gier, jest przynajmniej urozmaicone.

 

Niech sprzedaz The Order jako jednej z czolowych gier AAA Sony bedzie jak najwyzsza i niech skoncza zalewac rynek indykami, wtedy bede zadowolony.

 

Nie mow, ze cos jest goownem do czasu az gra nie wyjdzie i w nia nie zagrasz. Do tej pory pokazano wyjatkowo malo wiec albo cala gra jest jak kilka fragmentow z pokazow, albo przy tak malej ilosci materialow, grajac dopiero odkryjemy najlepsze.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Voytec

w ramach przemyślanych urozmaiceń to ja bym tam wolał bardziej otwarte przestrzenie, gdzie np.

- zaczepiamy ludzi na ulicy i dostajemy od nich opcjonalne questy,

- rozwiązujemy nieco dłuższe i bardziej skomplikowane zagadki bez lamerskich podpowiedzi

- rzadziej tracimy pełną kontrolę nad postacią

- wybieramy czy chcemy zabić, czy puścić wolno skruszonego przestępcę (t.j. np. w Dishonored)

 

:frog:  

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

@Voytec

w ramach przemyślanych urozmaiceń to ja bym tam wolał bardziej otwarte przestrzenie, gdzie np.

- zaczepiamy ludzi na ulicy i dostajemy od nich opcjonalne questy,

- rozwiązujemy nieco dłuższe i bardziej skomplikowane zagadki bez lamerskich podpowiedzi

- rzadziej tracimy pełną kontrolę nad postacią

- wybieramy czy chcemy zabić, czy puścić wolno skruszonego przestępcę (t.j. np. w Dishonored)

 

:frog:  

Nie no daj spokoj z tymi opcjonalnymi questami, nawet w TLoU tego nie ma. Ja bym po prostu wzorem The Last of Us wlasnie bardziej otwarte przestrzenie chcial. Przeciez gra Naughty Dog to tez korytarz, ale gdzie mamy poczucie wiekszej wolnosci.

Odnośnik do komentarza

 

Voytec, ale ty serio nie widzisz że wszystko do czego sprowadza się ten gamepay to 2m na 3m rynny, pifpaf stratatata i QTE dla idiotów? :/

U, czy TR tez nie są święte, ale przynajmniej oferują większy teren działań

 

Ale widzisz, gdzie się dzieje akcja, czy przeoczyłeś to?

Odnośnik do komentarza

Yeti, wszystkie udostępnione dotąd materiały z gamepalyem to rynna (nawet ulica, a właściwie uliczka, gdzie jeden z żołnierzy został ranny i ostrzeliwaliśmy się by go uratować), czy pierwsze ujawnione fragmenty video z przed miesięcy:

15925_the_order_1886_5.jpg

 

jeśli faktycznie przynajmniej 20% lokacji będzie prezentowała tak duże tereny, gdzie nie tylko się "chodzi", to odszczekam wszystko to co powiedziałem n.t. temat;

2051289-718917_20130820_004.jpg

Odnośnik do komentarza

Ujawnione levele w tej grze, to tylko dwa, te uliczki i właśnie zeppelin, nie wydaje mi się, żeby każda level w grze był tak wąskim korytarzem. Jeżeli tak będzie, to oczywiście lipa i nie wróże dobrych ocen. Jestem pewien, że będą też levele wielkością przypominające te Uncharted czy innych pifpafów takich jak Girsy czy RE5.

 

edit

tu nie masz wąskiej uliczki

ieFTeptPyx5Tu.gif
Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem tylko 15 minut z tego filmiku, żeby sobie nie spoilować zbyt dużo i jak na razie to mi się bardzo podoba. Grafika, klimat, twarze, mimika, minigry. Jak wcześniej nie wierzyłem w ten tytuł, tak teraz bardzo czekam.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Grafika mega sztos(niestety kosztem ch.ujni aka czarne pasy i nie kupuje wytłumaczen ze mozna sie przyzwyczaic,trzeba pietnowac te brednie o filmowosci,bo nie po to ludzie kupuja duze TV zeby z tego nie korzystac)

Strzelenie ciezko po filmikach ocenic ale mam czutke ze moga byc kapiszony(jakos nie widac mocy)

To ze jakas gra jest liniowa czy korytarzowa to nie jest specjalnie zadna wada,ale tutaj oprocz mega grafy jest tez mega ciasno niczym w windzie(to jest pewnie po czesci cena za takie wizualia)

Dokladnie juz nie pamietam ale tworcy chyba mocno sie pucowali z fizyka czy destrukcja otoczenia no i  nextgena tutaj nie ma(Mafia 2 fizyka miała porownywalna,a destrukcje duzo lepsza za sprawa Physyx)

Chcialbym  na nexgtenach zeby tworcy zamiast w grafe poszli wlasnie w strone fizyki,destrukcji otoczenia,zniszczalnosci fur w grach wyscigowych czy lepiej ukazanych obrazeniach przy postrzalach(2000 rok,Red Faction,Soldier of Fortune a tutaj stagnacja)

Ogolnie bedzie warto zagrac/obejrzec chocby dla samej otoczki,klimatu(moze nie tak sugestywny jak w BB ale jest obecny) i oczywiscie grafiki,ale kibicuje zeby gunplay byl na poziomie i nie bylo podzialu gameplay/cutscenki pol na pol jak w MGS 4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...