Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna długa analiza DF, techniki zastosowane w grze i inne ciekawostki, do poczytania wolnej chwili

DF stwierdza poprawe wzgledem wcześniejszego buildu i betownowe 30fps o czym w sumie już wiemy
 

 

- It may not be to everyone's taste but The Order: 1886 features some of the best image quality you'll find on console at the moment.

- the selected anti-aliasing and post-processing techniques really succeed in delivering the type of image one might find when examining a still frame on a Blu-ray film.

- "We do what is essentially MSAA. Then we do a lens distortion that makes the image incredibly soft (amongst other blooms/blurs/etc). Softness/noise/grain is part of film and something we often embrace. Jaggies we avoid like the plague and thus we anti-alias the crap out of our images," said Pixar's Chris Horne. - w odniesieniu do Ryse haha

 

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-the-order-1886-tech-analysis

Odnośnik do komentarza

Skończyłem przed chwilą na normal. Wczoraj grałem około 4h i dzisiaj może 2h. Co za tym idzie gra jest ciut za krótka i to uważam za największy jej minus. Raczej nie uprawiam speed runów i starałem się delektować widoczkami. Wydać 250 zeta za tyle czasu to się nie godzi, a poza tym po otwarciu pudełka chcę porządną wkładkę z przynajmniej jednym artem, a nie yebaną reklamę PS+ (wiem, to nie pierwsza gra tak nędznie wydana, ale wkruwia mnie to za każdym razem). Generalnie gra bardzo mi się podobała. Grafa i dźwięk mistrzostwo świata. Historia niezła, ale zmarnowany jej potencjał przez dziury, niedopowiedzenia.

kim był do cholery typ z którym na początku i przy szpitalu rozmawiał Percival, a który potem razem z Teslą uratował Graysona?

 

Dzisiaj pomęczę może jeszcze na hard i pewnie więcej jej nie ruszę. Przydałby się jakiś co-op, żeby wspólnie z kolegą ponakruwiać w lycanów każdą z postaci, ale pewnie musiałaby kosztować wtedy tysiącpincet.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Y8LsssS.jpg

 

:obama: :obama: :obama:

Normalnie robi wrażenie, a na takim ekranie po prostu musi kosić. 

 

 

I just started up The Order: 1886 on my 34" 21:9 monitor. It looks stunning at this aspect ratio. It upscaled extremely well for a monitor at a native resolution of 3440x1440.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Wlasnie, dla mnie te rzeczy do zbierania to kolejny fail. Gazety, dokumenty sa rozmazane i pisane taka czcionka, ze ciezko sie czyta (nie rozumiem, dlaczego tego nie spolonizowali). Nagran audio moze z mojej winy nie sluchalem, bo niestety polskich lektorow sie sluchac nie da ^^ chcialbym zobaczyc jakis horror na tym silniku, bo shotter z tego zaden.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie, dla mnie te rzeczy do zbierania to kolejny fail. Gazety, dokumenty sa rozmazane i pisane taka czcionka, ze ciezko sie czyta (nie rozumiem, dlaczego tego nie spolonizowali). Nagran audio moze z mojej winy nie sluchalem, bo niestety polskich lektorow sie sluchac nie da ^^ chcialbym zobaczyc jakis horror na tym silniku, bo shotter z tego zaden.

 

Wcale nie są rozmazane. Przy domyślnych ustawieniach TV miałem też takie wrażenie, ale trochę pogrzebałem i okazało się, że wszystko jest czytelne. Nie zmienia to faktu, że grałem bliżej TV (40 cali) niż w inne gry bo czcionki są małe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...