Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Gre skonczylem, swoja poprzednia opinie podtrzymuje, nie podobalo mi sie, jednak gra na pewno jest solidną rzemieslniczą robotą jesli chodzi o szczegoliki i ogolne szlify. Animacje sa ladne, bugow nie ma, oprocz kilku zgrzytow z DoFem pod wzgledem techicznym nic "grze" zarzucic nie moge, wiec jak ktos jest fanem tego typu "rozgrywki" lub nie przeszkadza mu malo gry w grze, na pewno bedzie sie dobrze bawil.

 

Karny kutas za fabule leci, bez polotu oraz wiekszosc watkow nie zostala zamknietych, czuje sie jak po wyjsciu z kina z 1 czesci wladcy pierscieni, czyli spory niedosyt.

 

Grze brakuje rowniez jakiegos trybu multi, bronie sa wymyslne, maja fajne zastosowania i idealnie nadawalyby sie na jakies potyczki online, w szczegolnosci mam tu na mysli horde gdzie odpieramy wrogow i inne cudactwa przy pomocy zabawek Tesli. To uczucie potegowane jest tez faktem ze w samej grze nie mielismy za duzo okazji aby nacieszyc sie tymi pukawkami, wizja przewodnia tworcow niestety bardziej skupia sie na trzymaniu analogu do gory z zablokowanym bieganiem niz na fajnych strzelaninach. No ale gusta gusciki, jestem pewien ze komus taka wizja bardziej przypasuje niz mi.

 

A, bylbym zapomnial o ocenie, grze daje:

 

 

ha7wVZc.jpg

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ładne animacje ? Szczególnie głównego bohatera, gdy biega bez broni i wyglada jakby grał postać z Plants vs Zobies ^^

No coż - zaspokoiłem swoją ciekawość i powiem szczerze, że naprawdę trudno mi cokolwiek pozytywnego napisać - nawet pomimo faktu, że spodziewałem się gry filmowej, z małą dawką gameplay'u. Jedyne co mi się podoba, to fakt, że jedna z bohaterek nosi ksywe easy ^^ Ta gra to taki kasztan, że Havy Rain wydaje się przy nim dziełem Hitchcocka .
Nawet jak juz odzyskamy na moment kontrolę nad rozgrywką to jest mega nudno i bez wyrazu, do tego dubbing wola o pomste do nieba.
 
Grafa, którą się tutaj tak wszyscy podniecają jest miejscami mega rozmazana, a milion ziarnistych filtrów i pasy na pół ekranu powodują, że wydaje się gorsza niż w Ryse! Ba - nawet jak z kumplem w miedzy czasie odpaliliśmy Forze Horizon 2 to czuliśmy się jakbyśmy zrobili przeskok w generacji  :teehee:

Chyba przez pasy głównie zacząłem grać na normalu, bo za każdym razem gdy próbuję schować łeb za jakimś murkiem, to niestety nie widziałem co się dookoła dzieje ^^

 

Blantman 6-8 chapter to zaledwie pare minut. Sam jestem w 9 po jednym wieczorze na normalu. Nawet nie wiem jaka ocene wystawic...

Ogolnie polecam omijac szerokim lukiem!  :obama:

Edytowane przez easye
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

ot tak, chcialem sprawdzic, bo bardzo duzo osob czesto psioczy, jakby po prostu nie lubili rodzimego jezyka.

Zaden dubbing im nigdy nie pasuje i jeszcze rozumiem, jak ktos pisze o takich przypadkach jak z Killzona.

Tak czy siak, szczerze watpie, by jezyk angielski jakos zmienil moj poglad na gre.

Podobnie jak ostatnie 7 chapterow...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W ryse też grałeś z polskim dubbingiem? ;)

 

Serio dobrze radzę wlaczylem dubbing i przeszedłem prolog. Potem zacząłem jeszcze raz po zmianie języka w dashu jest różnica i to znaczna. Jak gra jest robiona z pełnym mo cap aktorów to trzeba grać w oryginalną wersję.

Odnośnik do komentarza

tak przeszedłem, wpadło mi te trofy za broń, ale do platyny brakuje mi 4 trofy za znajdzki

wydawało mi sie, że nic nie ominąłem, przeszukiwałem wszystko, ale widać coś ominąłem

 

Bansai a jak u Ciebie ile trofy brakuje czy jest platyna?

 

Mi przejście zajęło na pewno 12h lub więcej, nie śpieszyłem sie, gra w sumie zaczęła podobać mi sie gdzieś od 10 chapteru, wcześniej jakoś mnie nie porwało, ale końcówka fajna, niezła sieka pod sam koniec :)

 

acha ocena: 7+/10 dodałem troche za grafike bo jest niepowtarzalna

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze nie bedzie rozdzialow, takich jak II. Ci co graja, wiedza o co chodzi. Narazie jestem w Chapter 3, gram na Hard, z wylaczonym aim assist. Doszedlem, do etapu, gdzie jest gruba sieka z rebeliantami. Trudno jest, ale wymiana ognia, ostrzal przeciwnika, feeling ze strzelania (szczegolnie snajpa), naprawde mocarny. Polecam tym, ktorzy chca z gry czerpac maksymalna frajde. Bardzo szkoda, ze nie ma multiplayer'a. Kurcze, w to by sie fajnie gralo! A mowi, to czlowiek, ktory olewa cieplym moczem multiki z prespektywy trzeciej osoby. :)

Odnośnik do komentarza

ja mam 82% trofy po przejściu, brakuje mi 4 za znajdzki do platyny, chyba jutro je dozbieram :)

 

acha po przejściu w opcjach nadal niedostepna jest ZBROJOWNIA, a na pewno miałem wszystkie bronie bo wpadło mi za to trofy

ktoś wie jak to odblokować, co tam jest?

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...