Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna ustawic jezyk angielski polskimi napisami, czy caly dashbord trzeba zmieniac ?

Nie ma wyboru swobodnego język/napisy. Albo całość PL (wyjściowo dla gierki z PL dystrybucji), albo zmieniasz język dasha i całość EN.

 

***

 

Szczerze mówiąc do od jakiegoś czasu byłem gierkowo martwy i w coś czasem pyknąłem. Przy The Order po raz pierwszy od dawna zarwałem nieco nocki i cisnę od rana, nawet pomimo napyerdalającego po oczach słońca. Mega wkręt w gierkę i już mi się chce grać w inne tytuły z mojej listy na PS4. A wypłata tuż tuż. Serio, jak ktoś się jeszcze waha, bo naczytał się opinii znawców z YT, to niech oleje i bierze bo baaardzo warto.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja jestem zadowolony z zakupu. Giera ma swój klimat, bardzo ładną grafikę i bardzo przejrzysty dźwięk, jakby ultra HD :D . Oczywiście game-play tez jest miodny, ale jest bardzo zdawkowy, o czym widzieliśmy juz dużo wcześniej. Długo nie pograłem, bo do momentu upolowania pierwszej maszkary, co mi zupełnie wystarczy, bowiem giera zostaje u mnie na wieki. Żałuje tylko, ze nie bylo mi pisane zdobyć wersji limitowanej, co by ładnie sie komponowała w półeczce z reszta.  Wieczorem wracam do grania. 

Odnośnik do komentarza

 

Mozna ustawic jezyk angielski polskimi napisami, czy caly dashbord trzeba zmieniac ?

Nie ma wyboru swobodnego język/napisy. Albo całość PL (wyjściowo dla gierki z PL dystrybucji), albo zmieniasz język dasha i całość EN.

 

***

 

Szczerze mówiąc do od jakiegoś czasu byłem gierkowo martwy i w coś czasem pyknąłem. Przy The Order po raz pierwszy od dawna zarwałem nieco nocki i cisnę od rana, nawet pomimo napyerdalającego po oczach słońca. Mega wkręt w gierkę i już mi się chce grać w inne tytuły z mojej listy na PS4. A wypłata tuż tuż. Serio, jak ktoś się jeszcze waha, bo naczytał się opinii znawców z YT, to niech oleje i bierze bo baaardzo warto.

 

 

 

Ja jestem zadowolony z zakupu. Giera ma swój klimat, bardzo ładną grafikę i bardzo przejrzysty dźwięk, jakby ultra HD :D . Oczywiście game-play tez jest miodny, ale jest bardzo zdawkowy, o czym widzieliśmy juz dużo wcześniej. Długo nie pograłem, bo do momentu upolowania pierwszej maszkary, co mi zupełnie wystarczy, bowiem giera zostaje u mnie na wieki. Żałuje tylko, ze nie bylo mi pisane zdobyć wersji limitowanej, co by ładnie sie komponowała w półeczce z reszta.  Wieczorem wracam do grania. 

Koledzy dobrze prawią. Kto nie grał niech żałuję, kto nie ma niech kupuje.

Wiele nie grałem, bo wczoraj wieczorem zaledwie 1h i 10 minut, ale to co zobaczyłem wystarczyło mi do stwierdzenia, że gra jest naprawdę dobra. Graficznie...a co ja będę pisał. O tym wie każdy, wystarczy, że przez pierwsze 15 minut po ujrzeniu Londynu z balkonu, siedziałem z otwartą gębą i bananem od ucha do ucha na facjacie, waląc screeny wiktoriańskiego Londynu. Niesamowite, niesamowite.

Zastanawia mnie tylko gdzie są te qte? Ja do tej pory miałem chyba 1 czy 2 w prologu, składające się z kombinacji całych 2 klawiszy. To w Residencie 4, którego ostatnio kończyłem było więcej qte, nie wspominając nawet takich gier jak Tomb Raider Legend, Quantum of Solace czy innych naszpikowanych grami qte, ze sztandarowy przykładem, czyli pozycjami QD. No chyba że od 2 rozdziału robi się z tego HR spektakl, w co jakoś trudno mi uwierzyć.

Brać i grać.

Odnośnik do komentarza

Póki co bardzo mało QTE, zdecydowanie nie więcej niż w innych "normalnych" grach. Podobnie czas gry, mam ponad 4h nabite i jestem w 5. z ponoć 16 rozdziałów. Tych co siali panikę i (pipi)burzę powinni pobanować na wieku wieków amen, a Ready at Down dojechać ich osobiście.

Odnośnik do komentarza

To gramy w dwie rozne gry Aem, ja bym obecnie nie umial tego  polecic komukolwiek, chyba ze za duzo nizsza kwote zeby obadac grafike. Dzisiaj licze ze skoncze ta "gre" i wydam obiektywna opinie.

 

Velius, tak wszedłem w Twój profil i popatrzyłem w jakie gierki grasz i teraz nie dziwię się, że Ci się nie podoba XD

Poza tym problem mają ci, którym gra się nie podoba i jeszcze muszą ją kończyć bo "każdą gierkę kończą" czyli z przymusowego bólu du.py :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

To gramy w dwie rozne gry Aem, ja bym obecnie nie umial tego  polecic komukolwiek, chyba ze za duzo nizsza kwote zeby obadac grafike. Dzisiaj licze ze skoncze ta "gre" i wydam obiektywna opinie.

 

Velius, tak wszedłem w Twój profil i popatrzyłem w jakie gierki grasz i teraz nie dziwię się, że Ci się nie podoba XD

Poza tym problem mają ci, którym gra się nie podoba i jeszcze muszą ją kończyć bo "każdą gierkę kończą" czyli z przymusowego bólu du.py :)

 

 

Ja wszedlem na Twoj i widze Assassins Creed, Watch Dogs, Fify wiec nie wiem czy mamy o czym rozmawiac. Akurat moj profil to slaby wyznacznik bo na konsoli Sony gram najmniej, niestety nie jestem w stanie pokazac w co gram na PSP, NDS, Wii U i PC.

 

Velius jara się visual novelami a tak bardzo hejtuje grę-film, why ?

 

balon mam nadzieje ze trollujesz, bo mialem do tej pory o Tobie dobre zdanie.

Odnośnik do komentarza

Nie no ale serio pytam co jest takiego strasznego w takiej gierce dla ciebie ? Oczywiście traktując to jako ciekawostkę, coś jak Hevy Rain? Bo Order to chyba najprościej przyrównać do mixu Heavy Rain i singla Gearsów.

Mnie tam mega ciekawi co będzie dalej jeżeli chodzi o dabułę, no i dla samych doznań audio warto zagrać. Moje kino aż się poci jest tak przestrzennie :)

Odnośnik do komentarza

Wolalbym napisac mini recenzje jak juz przejde cala gre. Mnie fabuła narazie jakos nie urzekła, nie widze w niej nic szczegolnego i wzgledem nowelek nie ma startu (do tych lepszych). No ale odnosnie fabuly wole sie wypowiedziec jak juz skoncze bo nie mozna tak waznego elementu oceniac w połowie gry.

 

Grafika jest cudowna, wgniata fotel. Ciezko odroznic scenke od faktycznej gry a najbardziej mnie rozwalilo odbicie swiatla latarki od szyby w drzwiach, masakra. Gra zostala skrzywdzona przez to ze tak hucznie byla zapowiadana, reklamowana i oczekiwania byly ponad sufit. No i gameplayu moim zdaniem tam jest naprawde malutko.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Veliusem. Jest to pierwsza prawdziwa produkcja RaD a nie dłubanie przy czyimś IP. Chciano zrobić z tego nowy wyznacznik ale Marketing Sony za bardzo rozdmuchał sprawę i się zapędził nie wiadomo z czym. Jeżeli gra jest dobra to sama się obroni, nie dziwota że Twórcy nie wypowiadali się nt. dlugości gry bo przecież najnowszy trend growy jest tak tępy i z du.py że nie wiem czy się śmiać czy płakać.

   A szkoda bo widać że tytuł jest dobry, może nie wybitny żeby nad wszystkim się podniecać ale jako że hype train był potężny to teraz wielu recenzentów pojedzie po niej jak po burej su.ce. Nawet jeśli gra fabularnie pozostawia jakieś luki ja mam nadzieje że stworzą kontynuacje i będzie to nowe dobre eksluzywne IP bo szkoda byłoby kończyć coś nad czym tyle lat się pracowało (a nie wierze że taka pieczałowitość do szczegółów jaką RaD pokazał w The Order jest przypadkowa).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a jak jakims cudem juz zerkniesz, to skopany Field of View sprawi ze wszystko bedzie zblurowane, bardzo czesto zdarzaja sie sytuacje ze robisz na cos przyblizenie i wyostrzony jest obiekt przed Toba, a nie tlo w ktore celujesz, zaorac typa ktory to programowal.

Chyba nie wiesz czym jest to o czym piszesz. Z opisu brzmi raczej jak DoF = Depth of field, FoV nie ma nic wspólnego z blurem.

Odnośnik do komentarza

 

a jak jakims cudem juz zerkniesz, to skopany Field of View sprawi ze wszystko bedzie zblurowane, bardzo czesto zdarzaja sie sytuacje ze robisz na cos przyblizenie i wyostrzony jest obiekt przed Toba, a nie tlo w ktore celujesz, zaorac typa ktory to programowal.

Chyba nie wiesz czym jest to o czym piszesz. Z opisu brzmi raczej jak DoF = Depth of field, FoV nie ma nic wspólnego z blurem.

 

 

Racja, pomylilem sie, chodzilo mi o DoF, co nie zmienia faktu ze FoV przy staniu za zaslona rowniez znacznie sie zmniejsza, wiec w sumie jedno i drugie jest skopane.

 

Jestem juz w VII czy VIII chapterze i poki co dalej ziewam, dziwi mnie tylko ze w przeciagu 15 minut 2-3 chaptery zaliczylem nie podnoszac nawet pada.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem dopiero niecałe 2h, więc odniosę się tylko do strony technicznej. Jeżeli chodzi o klimat, całą otoczkę, muzykę i grafikę, to jest to gra idealna. Najpierw był KZ:SF i inFamous, które robiły wow, jakie to śliczne, później DriveClub ze swoim deszczem i szczęka na podłodze, ale to co prezentuje Order pod tym względem, to jakaś masakra. Zdecydowanie najładniejsza gra jaką widziałem w życiu. Ten tytuł ma tyle różnego rodzaju filtrów, różnych źródeł oświetlenia, coś na wzór kliszy filmowej (wspominali o tym w wywiadach), po prostu trzeba to zobaczyć na żywo. Nagrałem 2 minutowy filmik, lokacja znana z trailerów, na yt wygląda to zacnie, ale na dobrym ledzie... gałki oczne wypalone, a na ustach ciśnie się raz za razem... ja pie.rd.ole.

 

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...