Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem gierkę, do platyny brakuje mi 3 trofików za znajdźki i co muszę teraz skakać po chapterach na pałę, bo nie wiem, które pominąłem? Gierka zayebista, ale brak jakiegokolwiek licznika/statystyk to porażka.

 

Odpal Chapter 11 archives bo tam masz duzo znajdzkow i nie mozna wszystkich podniesc przy pierwszej wizycie z powodu licznika czasowego. Podnies te ktorych nie zdazyles.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ha skończyłem i platyna wpadła przy pierwszym podejściu a nawet do poradników nie zaglądałem (nie interesuje mnie to) Specjalnie na komórce czas liczyłem i ok 12 h zajęło mi przejście. 

 

Podsumowanie:

Gra na raz ale za to bardzo fajna gra na raz. Fajny klimat cudowna grafika i dźwięk (w oryginale) . Bardzo fajne znajdźki. Strzelanie mi też się podobało ale... za mało tego było. Za mało skradania i strzelania za dużo rozmowy. Niestety gra to najwyżej na 6/10.  Za to w kategorii film 8/10 daje :)

 

Krakowskim targiem daję the order 1886 7/10  i gdybym w czwartek wiedział to co teraz to i tak bym kupił bo się naprawdę dobrze bawiłem.   Teraz wracam do Yakuzy 4,  metroid trilogy i AC Unity :D 

 

Pozdrawiam,

Janusz

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ups to ja chyba troszkę cenę zaniżyłem ale pisałem tu w temacie że za 170 zł będę sprzedawać a nie lubię kłamać :D  Przepraszam wszystkich którzy też zamierzają sprzedawać na allegro cały czas stoi po 200 to był taki januszowy upust forumowy. 

 

Ja wyrosłem z kolekcjonowania gier ale the order byłby jedynym exem na razie który mógłbym zostawić w kolekcji :

 

The order > (pipi) obesrane > infamous > driveclub > Killzone > kilometr mułu > Knack

 

The last of us nie liczę bo to remaster i nikogo.

 

 

Może gra krótka ale nie nudziłem się ani sekundy, takie Killzone wyłączyłem po 1h i nigdy nie wróciłem :)  Zgadzam się z tobą balon że na taki rodzaj gry jest tak samo zapotrzebowanie jak na dragon age czy bloodborn. Ja też miałem ochotę na krótką acz treściwa grę bo naokoło mam same sandboxy ostatnio. W tym roku Dying Light , Yakuza 4, AC Unity, Xenoblade (skończyłem wreszcie!)  a zaraz Bloodborn co sandboxem nie jest ale będzie pewnie tak rozbudowana gra na 100 h jak dark souls. 

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja zostawiam w kolekcji, raz że naprawdę mi się podoba, a dwa nie chcę uczesniczyć w tych transakcjach z hejterami- koneserami, którzy najwięcej narzekają, a mają tak naprawdę mega cisnienie na gierkę i skutecznie zaniżają cenę, strasząc: "panie dam 140, bo niedługo będzie po 100!" :)

 

No to jest dopiero wąsate januszostwo: jak najszybciej i jak najtaniej kupić, jak najszybciej przejść, jak najszybciej zhejtować na forumku, jak najdrożej sprzedać używkę i jedziemy z następnym hitem! I tak dalej... :D

Ja The Order, jak Balon, kupię do kolekcji, możecie mi zazdrościć Yanushe :Coolface:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moja kupiona na premierę i tak jak u Veliusa, zawsze cicha jak myszka. Chyba że za daleko siedzę i przy kinie nie słyszę.

Moja kupiona na premierę i tak jak u Veliusa, zawsze cicha jak myszka. Chyba że za daleko siedzę i przy kinie nie słyszę.

U mnie podobnie... premierowa(3C), ciche brzmienie, jak szum oceanu spokojnego :fsg: .

Giera zostaje w kolekcji, jednakże poluje na steel-book'a. 30e sobie wołają  :frog:  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...