Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Pytam bez obrazy, jak przejdziesz to napisz co sądzisz o całości, szczególnie o (nie otwieraj spoilera, jeśli nie ukończyłeś)

marnym zakończeniu, będącym kopią walki gdzieś z początku gry

.

 

 

 

Ja nie kupię tej giery, bo nie zamierzam wspierać takich produkcji.

Odnośnik do komentarza

Standardowy czas gry, zaliczając w to spodziewane i niespodziewane zgony, to 7-8h. Z pełnym przekonaniem stwierdzam, że gra nie zasłużyła na ten poziom nienawiści i oceny rzędu 5 czy 6. Obiektywnie nie zasłużyła też na cenę 249 zł z taką zawartością. Przydałoby się cokolwiek by sprowokować gracza do pozostania przy tytule na dłużej. Dobra to gra aczkolwiek z dziwnym tempem, przydługimi cutscenkami i dziwną celnością broni. Nie jest to też pozycja banalna do przejścia, na normal a w szczególności hard można się zirytować. Muzyka świetna, klimatyczna, grafika pierwszorzędna ale widać takie kwiatki czasami,że zastanawiałem się czy konsola już niedomaga czy mimo wszystko zabrakło mocy developerskiej. Budynki wcale nie tak daleko to masakrycznie płaska bitmapa a niektóre tekstury np.podłoża czy budynków to tekstury ery PS2. Może się coś nie dograło do końca, tego nie wiem. Poziom szczegółów jest masakryczny, animacja postaci ekstraklasa a na dokładkę mega w(pipi)iające czarne pasy ograniczające widoczność czego kompletnie nie rozumiem bo po prostu przeszkadzają w rozgrywce. Ulice Londynu niestety też trochę pustawe i szczelnie zamknięte, przydałoby się to ożywić trochę.

Zdarzają się też wcale nierzadko pomieszczenia pełne rzeczy które sypią się, fruwają pękają i spadają więc zarzut o zerowej interaktywności jest przesadzony.

Historia nie jest może wybitna ale ciekawa i nawet wciągająca. Z pewnością można było lepiej w tym aspekcie.

Galahad ma potencjał i przy poprawieniu kilku aspektów w sequelu gra ma szansę na pełną dychę. 

Polski dubbing jest chyba jednym ze słabszych, tych aktorów to już chyba słyszałem wszędzie: w strategiach, simsach czy innych Diablo.

Poza tym włączyłem tekst i ciekawe, czasem co innego jest napisane a co innego mówione. Jest napisane "mieszańcach" a aktor twardo "mieszkańcach" i tak kilka razy.

Edytowane przez da$io
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No mi gdzieś 11-12 h zejdzie. Fakt strasznie liżę ściany za te 249 zł ! :)

 

Co do dubingu jedna rada. Ktoś kto nie umie angielskiego to nie radzę na próbę odpalać wersji oryginalnej , ewentualnie dopiero na drugie przejście, bo będzie miał dramat.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem 5 chapterów no i nie jestem zawiedziony. Dostałem to czego się spodziewałem, prostej, ładnej strzelanki w fajnie wykreowanym świecie. Wiem tez ze na gre mi zejdzie raczej 10h a nie 5.

Cieszy mnie ze gra dobrze sie sprzedaje, bo uniwersum ma potencjal, oby tylko kolejna czesc byla bardziej rozbudowana pod wzgledem rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...