Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Ja kupiłem dziś pół rocznego Basic za 600 zeta na gwarancji do października 2016 i Zelda powinna wejść. Karty SD są tanie, więc powiększenie pamięci to niewielki wydatek. Marian w Best Play też już zakupiony.

gdzie ta tanio idzie wyrwac?

 

 

Na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym. Szybko się dogadałem ze sprzedającym. Stan konsoli ocenię jak dojdzie, ale wg sprzedającego stan sklepowy, czyta wszystko, nie wiesza się, mało używana.

Na E3 czekałem na zapowiedzi nowych gier, jakieś kolejne system sellery, może obniżkę ceny. Obawiałem się że na Wii U zagram raptem w kilka gier i 1200 zł to trochę dużo jak dla mnie było, za dużo nie wiadomych co dalej z tym systemem. Ale za 600 zł to się nie zastanawiałem tylko kupiłem. Jak mi nie podejdzie, to w przypadku odsprzedaży dużo nie stracę.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

 

Da się zmienić sterowanie?
 
Chodzi mi o to żeby na spustach był gaz i hamulec, a drift czy oglądanie się do tyłu na przyciskach.

 

 

Niestety nie. Ogólnie dużą bolączką jest brak jakichkolwiek ustawień: włączenie mapki na ekranie TV, poziomy splitscreen.. Nie mogę przeboleć, że nie ma splitscreena na zasadzie, że jedna osoba gra na TV druga na padlecie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iście się najarałem na tego Mariana , mam kaske uzbieraną na PS4 , ale jakoś mi nie śpieszno z jej kupnem i chyba moim zakupem będzie konsola Nintendo . Powiedzcie mi , czy ten tablet jest wygodny w sterowaniu , czy raczej dokupić jakiegoś pada ?

 

Padlet jest bardzo wygodny. Ma dwie główne wady. Czas działania, po każdej sesji trzeba ładować, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku no i jest dosć delikatny, trzeba uwarzać, nie może latać jak klasyczny pad.

 

Z tym, że takie pytanie to do innego tematu.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iście się najarałem na tego Mariana , mam kaske uzbieraną na PS4 , ale jakoś mi nie śpieszno z jej kupnem i chyba moim zakupem będzie konsola Nintendo . Powiedzcie mi , czy ten tablet jest wygodny w sterowaniu , czy raczej dokupić jakiegoś pada ? 

Kup od razu pro controller, ja na nim gram, dla mnie wygodniejszy. Np. w Best-Play mają za 199 zł.

Edytowane przez adasiulko
Odnośnik do komentarza

 

A te turnieje na czym polegają? Trzeba się stawiać o wyznaczonej godzinie przed tv? Jak tak to odpadam.

Ponawiam pytanie. Dodatkowo na czym polega ten tryb battle?

 

Jakoś 11 wpadam na partyjkę.

 

 

Turnieje nie wiem jak działają. Battle, przynajmniej kiedyś (nie pamiętam w którym MK w to grałem) polegał na tym, że np. każdy gracz miał z tyłu karta trzy baloniki (balloon battle). Gra polegała na tym, aby przebić balony przeciwników zanim oni przebiją Twoje. Były do tego dedykowane areny, których teraz ponoć nie ma na co wszyscy marudzą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iście się najarałem na tego Mariana , mam kaske uzbieraną na PS4 , ale jakoś mi nie śpieszno z jej kupnem i chyba moim zakupem będzie konsola Nintendo . Powiedzcie mi , czy ten tablet jest wygodny w sterowaniu , czy raczej dokupić jakiegoś pada ? 

Z tego co pamiętam przy jednym nicku jak graliśmy kilka razy wyświetlała się kierownica, nie pamiętam przy kim. Ciekawe jak na niej gra się?

Odnośnik do komentarza

Gdyby to kogoś interesowało.

 

W Japonii Mario Kart 8 cieszyło się ponoć sporym zainteresowaniem. Na blogu jednej z sieci sklepów napisali, że gra przyciąga bardzo dużo osób - matki, dzieciaki, dorosłych, którzy po pracy przychodzili po swoją kopię, pary, całe rodziny. Stwierdzili, iż więcej tytułów tej klasy pozwoli zmienić sytuację Wii U. Natomiast na stronie, która oszacowuje sprzedaż na podstawie danych od różnych sprzedawców, oceniono, że w dzień launchu zeszło 50-60% pierwszego zrzutu*, a wynik za pierwszy tydzień (czyli w przypadku MK8 za cztery dni) może wynieść 400 tysięcy.

 

* nie wiem czy uwzględnia to bundle

 

Źródło: http://blog.esuteru.com/archives/7705942.html

Odnośnik do komentarza

Jak nie mario kart to już chyba nic tej konsoli nie sprzeda

 

No samo MK8 napewno świetnie się sprzeda, widać po ilości osób grających prawie zawsze komplety z mnóstwem chętnych do grania. Bierz też swoją kopię.

 

Czy przy MK8 bawicie się równie miodnie jak przy Crash Team Racing?Hmmm w sumie ciężko porównać, bo jednak wtedy byliśmy dziećmi:)

Ja np lepiej się bawię, jednak to całkiem inny feeling i dynamika. Ogólnie mnie CTR nie powalał jako ścigałka (tu go MK8 niszczy), jedynie dla mnie kozackie były battle.

 

Dziś w końcu nastała ta chwila, pierwszy raz w bezpośrenim starciu pokonałęm Jaczesa:):):) ogólnie już mam dobrze ponad 1200 pkt

 

TOAAAAAAAAAAAD!

Edytowane przez balon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy przy MK8 bawicie się równie miodnie jak przy Crash Team Racing?

Hmmm w sumie ciężko porównać, bo jednak wtedy byliśmy dziećmi:)

Ja bawię się znakomicie, przypominają mi się dawne czasy. Śmiechu jest co niemiara, pomimo że głównie jestem mięsem armatnim ta gra w ogóle nie wywołuje u mnie negatywnych emocji. Wiem, że muszę ćwiczyć żeby złapać skilla, czyli trzeba grać, jak najwięcej. A będzie problem ... zbliżają się Mistrzostwa, ale damy radę w przerwach między meczami :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj i przedwczoraj miałem z bratem dwie sesyjki grania w MK8. Już daaaaawno nie było takiego za(pipi)istego grania na splitscreenie. Ta gra to czysty fun. Online na razie nie grałem, bo chcę jak najlepiej poznać trasy i ogólnie nauczyć się podstaw. :P Idzie coraz lepiej. Na dwadzieścia parę rund przegrałem może 3. Mój brat prawie cały czas środek stawki, ale muszę przyznać że idzie mu coraz lepiej (jak na człowieka który gra raz na ruski rok, w cokolwiek). :P

 

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...