Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na globalu zauważyłem,że czasem są kwasy z połączeniem szczególnie jak jest ogromny rozstrzał ludzi(Azja,Europa,Ameryka płn i płd).Normalnie wydaję się wszystko spoko,ale jak ktoś wcześniej pisał, czasem są niezłe zonki na mecie gdy myślisz,że jesteś pierwszy,a tu nagle z dupy druga lokata.

 

Można założyć jakiś forumkowy pokój turniejowy,bo inne nintendofagowe fora mają,a my biedni się miotamy jak Popiełuszko w bagażniku.

Odnośnik do komentarza

No z tym wałkiem to też tylko raz tak miałem. Jestem 5 a tu nagle 6.

 

Nie mam doświadczenia online grałem tylko od iluś lat w ligii online NBA i jeżeli chodzi o stabilność polączenia i płynność oraz brak lagów to Ninny gniecie EA Sports i 2K Sports w tym aspekcie.

 

Już nie raz tu było wspominane, że ta gra online dział tak płynnie i szybko jak singlu, na początku myślałem, że gram z botami jakimiś :) nie wiem jak oni to zrobili,

Odnośnik do komentarza

Te powtórki dają okazję popatrzeć spokojniej na powoli, jaka ta gra jest ładna. Kurde, samochodziki wyglądają jak sklejane modele. I te reakcje postaci. Kurde jednak może się jeszcze okazać, że połączenie Nintendo + HD to będzie najlepsza rzecz w świecie gier od czasów gałki analogowej.

Odnośnik do komentarza

Po wielu probach moge powiedziec, ze sa 3 (a nie 2) rodzaje rocket startu:

1. jak tylko pojawi sie 2

2. Mniej wiecej "po srodku"

3. Jak znika

Od najdluzszego do najwolniejszego (oczywiscie 1 najlatwiej spalic)

 

Czy ktos ogarnal jak mozna szybcej ruszyc po wyleceniu z trasy? Wydaje mi sie, ze pare razy mi sie udalo, nie moge znalezc timingu ;/

Czy to w ogole jest w tej czesci mozliwe?

 

Zauwazyliscie, ze po kiksie na lotni cofa teraz na skocznie, zamiast zabrac na koniec lotu? :(((

 

A'propos lotni - za przepychanki w powietrzu jest boost.

 

 

Aha, saptis gadal, ze mk8 jest casualowe xDDDD

 

 

It's that confidence that encompasses everything here - Mario Kart 8 steps boldly out of the shadows of its predecessors, using their systems, ideas, even tracks, but adapting them to fit its own vision of a truly skilful game that people will obsess over, learning lines, kart set-ups and tricks, but never abandoning what it is people loved about the series.
Odnośnik do komentarza

Czy ktos ogarnal jak mozna szybcej ruszyc po wyleceniu z trasy? Wydaje mi sie, ze pare razy mi sie udalo, nie moge znalezc timingu ;/

Czy to w ogole jest w tej czesci mozliwe?

Wydaje mi się, że recovery boost'a nie przywrócili. Strzelam, że z powodu tego, jak szybko Lakitu wrzuca Cię teraz z powrotem na trasę.

 

Zauwazyliscie, ze po kiksie na lotni cofa teraz na skocznie, zamiast zabrac na koniec lotu? :(((

A to nie jest zależne od tego, w którym miejscu lotu jesteś?

Odnośnik do komentarza

ZR + kierunek (modyfikator)


 


A to nie jest zależne od tego, w którym miejscu lotu jesteś?

 

 

no wlasnie kiedys wypadalem nawet na poczatku i pchalo mnie do przodu, a teraz zawsze do tylu.

Dziwne rzeczy dzieja sie na globalu ;/

Ale to takie fajne ogolic japonczykow ;/

Odnośnik do komentarza

Witam! Mój pierwszy post. (Stary gracz z sporą biblioteką).

 

MK8 naprawdę dopracowana gra, jedyny z minusów to brak czatu głosowego, możliwości napisania wiadomości, albo wysłania priva z poziomu gry do znajomego ze gramy właśnie tu i tu. Ale to wynika ze strachu Japończyków że ktoś zacznie rysować genitalia na czacie albo namawiać Japonki do handlowania używanymi stringami. 

 

Najgorsze we wszystkim jest to ze młodzi ludzie do których gra jest skierowana w większości nie docenią tej pięknej oprawy i grywalności. Teraz liczy się całkiem co innego, i całą sprzedaż raczej nakręcą dojrzali gracze, głównie z sentymentu :D

 

Czy jest jakiś forumowy turniej?? jeśli chodzi o polskie to na razie znalazłem taki:

PL turniej 2153-8137-0295

Odnośnik do komentarza

ciekawe czy beda jakies fajne darmowe latki, przydaloby sie:

- trasy dedykowane do trybu areny

- mozliwosc wrzucania na youtube calych wyscigow z edycja kamery

- zdecydowanie voice chat w trakcie wyscigu

- split domowy ze jeden gracz gra na padlecie, a drugi np na procontrolerze

Ten jeszcze nie zagrał w mesjasza, a już mu łatek brakuje...

 

Jaram się draftingiem <3

Boze jakie to dobre!

 

Drafting, ocb? Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...