Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

ja tez czekam na e3 i info o obnizce i dacie xeno2 +zelda+jakis niezapowiedziany ex

 

 

Jak w ciągu roku wyjdzie nowa Zelda i Xenoblade 2 to w tej generacji "wojna konsol" się skończy zanim się zacznie.

 

jakby wiiu mialo wsparcie multiplatform na poziomie takim jak ma sony i microsoft to by bylo game over, niestety wczesniej czy pozniej odbije sie na wiiu (w sumie juz sie odbija) ze nikt procz niny na to gier nie robi

Odnośnik do komentarza

 

 

ja tez czekam na e3 i info o obnizce i dacie xeno2 +zelda+jakis niezapowiedziany ex

 

 

Jak w ciągu roku wyjdzie nowa Zelda i Xenoblade 2 to w tej generacji "wojna konsol" się skończy zanim się zacznie.

 

jakby wiiu mialo wsparcie multiplatform na poziomie takim jak ma sony i microsoft to by bylo game over, niestety wczesniej czy pozniej odbije sie na wiiu (w sumie juz sie odbija) ze nikt procz niny na to gier nie robi

 

 

To ktoś serio chciał kupować gry nie-nintendowe na konsoli Nintendo? Hahaha. Gry third party są bezcelowe gdyż wyglądałyby na poziomie PS3, a nie PS4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Balon a jak Ci idzie? Już lepiej? Ja nie wytrzymałem i zamówiłem wiiu i mk8 ale nie grałem w żadną część wiec będę zbierał łomot na bank

Luz blues. Mozi już idzie spoko, tzn. jestem w stanie i wygrać jak i być 12 ale przeważnie jestem na punktowanej pozycji już w każdym wyścigu.

No ja też nie grałem, w żadne MK przed tą częścią i pierwsze dwa dni to był koszmar. Dobra rada przed rozpoczęciem grania online naucz się driftować. Ja nie wytrzymałem (nie umiałem) i po jednym meczy z konsolą odpaliłem multi, które mnie wessało, z tym, że przez pierwsze dwa dnia to byłem prawie - 200 pkt w plecy (miałem już ok 820 w jednej chwili:)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

ja tez czekam na e3 i info o obnizce i dacie xeno2 +zelda+jakis niezapowiedziany ex

 

 

Jak w ciągu roku wyjdzie nowa Zelda i Xenoblade 2 to w tej generacji "wojna konsol" się skończy zanim się zacznie.

 

jakby wiiu mialo wsparcie multiplatform na poziomie takim jak ma sony i microsoft to by bylo game over, niestety wczesniej czy pozniej odbije sie na wiiu (w sumie juz sie odbija) ze nikt procz niny na to gier nie robi

 

 

To ktoś serio chciał kupować gry nie-nintendowe na konsoli Nintendo? Hahaha. Gry third party są bezcelowe gdyż wyglądałyby na poziomie PS3, a nie PS4.

 

Już nie przesadzaj, na Wii było sporo perełek które nie były od Nintendo.

Odnośnik do komentarza

Kurcze dawno tu nie zaglądałem i nie wiedziałem że ktos tu gra w MK8. Na głównej PPE tylko ja i Zdun bawimy się wieczorami online ale właśnie liczylismy na wiekszą ekipę na granie. ogólnie gramy online łącząc się przez skajpa żeby porozmawiać.

Jakbyście chcieli jakiś turniej rozegrać albo ogólnie tak sobie pograć z rodakami to podam nasze ID

Mój to czysta07 a zduna to Zdun666

jest troche trzody na skajpie ale ogólnie jest fajnie. Wiek sie nie liczy ale na wszelki wypadek podam że mamy +- 30.

Miłej gry życze i spadam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

"Come to the light side,we have mushrooms"

 

Rzeczywiście jest jeszcze 3 rodzaj boosta tak jak Jaczes pisał.

Mount Wario jest przegenialną trasą.Szkoda,że nie dali więcej sprintów.Z kolei Toad turnpike to zło,które cholernie faworyzuje konkretne ustawienie karta pod speed i do tego jest mega monotonna i zwyczajnie nudna tak jak rainbow road 64.

Odnośnik do komentarza

Jaram się draftingiem <3

Boze jakie to dobre!

A weź. Wszystkim udaje się darftingować za mną, a ja z nikim nie mogę (odjeżdżają za daleko zanim nabiorę prędkości). Jak już się uda to przy drifcie i zwykle wychrzaniam się przez to poza trasę :|

 

Ile macie już przegrane? Ja 15:52 . Sądzę,że z 100 h pęknie na luzie...

U mnie pewnie z 10h będzie. 

 

Mój to czysta07 a zduna to Zdun666

jest troche trzody na skajpie ale ogólnie jest fajnie. Wiek sie nie liczy ale na wszelki wypadek podam że mamy +- 30.

Miłej gry życze i spadam. Pozdrawiam

Dodam dzisiaj wieczorem jak wrócę z roboty.

 

Swoją drogą, a propos brakujących funkcjonalności: przydałaby się możliwość wyboru postaci i pojazdu przed każdym wyścigiem online. Może niekoniecznie pełny wybór, ale np. możliwość zdefiniowania do 3 zestawów, sposród których można dokonać wyboru.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...