Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

hejże mam problem. Vita mi się zawiesiła ale tak porządnie przez 15 min nic nie działało musiałem wyjąć kartę pamięci i uruchomić ponownie. Czy vita może się wieszać jak kilka dni nie jest wyłączana a tylko wygaszana ? Czy to normalne czy do serwisu ?

Odnośnik do komentarza

moze to przypadek....ogolnie mi sie nic nie dzieje jak konsola kilka dni lezy nieuzywana w uspieniu. Ogolnie vita jak na razie zawiesila mi sie raz...zaraz w dniu zakupu, wtedy mialem cieplo bo tylko recovery menu pomoglo ją uruchomic, a gdybym nie doczytal jak sie go wlacza to bym pewnie lecial od razu z nim na gwarancje

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Tutaj masz wszystko ładnie opisane http://uk.playstation.com/ps3/support/games/detail/linked513180/item547970/Cross-Buy-on-PlayStation-3/

 

wkladasz płytkę, wybierasz disk benefit, dajesz dalej, dalej, odpalisz vite i możesz ściągnąć grę ;)

 

A można wykorzystać Cross-Buy na kilku kontach? Tzn. jeśli ściągnę sobie przez Cross-Buy Sly Cooper: Thieves In Time na Vitę i sprzedam płytę z grą, to czy kupujący też będzie mógł skorzystać z Cross-Buy? Czy jest to jednorazowe?

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze na Vicie można mieć tylko jedno konto. Jeżeli plusa na PS3 mam na polskim koncie, a moje główne konto do gry to UK, to nie jest możliwe aby na Vicie założyć konto z UK, a przesłać gry z konta polskiego gdzie man plusa?

 

Ps. Gralbym ns polskim, ale Sony nieumozliwia zmiany ID.

Odnośnik do komentarza

nie jest możliwe, tzn w gruncie rzeczy możesz mieć na różnych kartach pamięci różne przypisane konta(czyli na jednej memorce konto X, na drugiej konto Y) ale nie ma możliwości obejścia blokady i uruchomienia gry kupionej na koncie X na koncie Y. Grać możesz tylko w gry, które są własnością danego konta i koniec kropka :)

Odnośnik do komentarza

wszystko co jest do kupienia przez vitowy ps store albo przez pc'towy po wybraniu filtra ps vita jest grywalne na tej kieszonsolce - pare tytułów z psx chyba do dziś nie jest kompatybilne ale to wyjątki. Mnie jedynie boli fakt, że jakbym chciał pograć w tytuly nie wydane w eu np chrono cross czy xenogears to musiałbym się bawić z osobną memorką na konto us, tam je kupić i ogrywać tylko na tej memorce/koncie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, przymierzam się powoli do zakupu Ps Vita, związku z tym mam kilka pytań na które nie znalazłem odpowiedzi przeglądają kilka stron do tyłu...

 

 

1. Czy możliwe jest granie we wszystkie gry z Ps3 na Vicie ? (zapomniałem jak się to nazywa, PS3 musi być włączone i mi obraz przesyła na Vitę).

2. Kupię konsolę z grą (voucher) i kartą pamięci 4GB, grę pobieram na kartę pamięci czy ona jest przypisana już do mojego konta PSN/SEN ?

3. Mogę taką grę usunąć jak braknie miejsca na karcie i kiedyś pobrać ponownie ?

4. Wersje pudełkowe gier zapisują save (pomijam chmurę) na swojej karcie z grą czy w pamięci Vity ?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Witam, przymierzam się powoli do zakupu Ps Vita, związku z tym mam kilka pytań na które nie znalazłem odpowiedzi przeglądają kilka stron do tyłu...

 

 

1. Czy możliwe jest granie we wszystkie gry z Ps3 na Vicie ? (zapomniałem jak się to nazywa, PS3 musi być włączone i mi obraz przesyła na Vitę).

2. Kupię konsolę z grą (voucher) i kartą pamięci 4GB, grę pobieram na kartę pamięci czy ona jest przypisana już do mojego konta PSN/SEN ?

3. Mogę taką grę usunąć jak braknie miejsca na karcie i kiedyś pobrać ponownie ?

4. Wersje pudełkowe gier zapisują save (pomijam chmurę) na swojej karcie z grą czy w pamięci Vity ?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :sorcerer:

Ad 1) praktycznie żadne, na PS4 ma to być lepiej wykorzystane;

Ad 2) musisz zassać;

Ad 3) tak;

Ad 4) czasami na swojej ale przeważ nie na zewnętrznaj karcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...