Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Thomas Was Alone jako druga gra w Plusie na PS4?

 

Dyskutujmy o tej plotce.

GOTY! Gra prezentuję najwyższą klasę! Grafika oraz muzyka ukoiła moją duszę podczas sesji z tym świetnym tytułem. Mogę porównać to do pierwszego obcowania z niewiastą - nie wiesz za bardzo co i jak - ale i tak jest za(pipi)iście! Ekszon adwenczer na miarę Uncharted!

Odnośnik do komentarza

Siema, nigdzie nie dojrzałem odpowiedzi na to co chodzi mi po głowie to napiszę. Otóż do Destiny otrzymam 30 dniowy ps plus, nigdy nie rejestrowałem usługi więc wiem że będę mógł go wykorzystać, ale czy na tym darmowym PS PLUS będę mógł pobrać sobie demo czy jak to nazwać, #DriveClub na ps4, które będzie w październiku?

Odnośnik do komentarza

Plusowa wersja nie będzie działać po wygaśnięciu plusa, chyba że zrobimy upgrade do pełnej wersji.

Pomyliło Ci się bo był dym o to, że wersja plusowa po upgradzie do pełnej miała nie działać po wygaśnięciu plusa, ale sony zmieniło zdanie po tym jak ludzie im to wytykali.

 

e. Szczurek był szybszy :)

Edytowane przez figus87
Odnośnik do komentarza

 

Jutro rozpiska, w następną środę oferta wejdzie w życie.

 

Chyba się mylisz bo tydzień temu chyba podano że ten miesiąc będzie wyjątkowy i oferta będzie od 15 października ?

 

 

http://www.ppe.pl/news-31125-pazdziernikowa_oferta_playstation_plus_trafi_do_nas_dopiero_w_2_tygodniu_miesiaca.html

 

Jest to dość zaskakująca sytuacja, ponieważ wcześniej otrzymaliśmy zapewnienie, że tytuły z PlayStation Plus będą zawsze dostępne w pierwszą środę miesiąca. Październik będzie wyjątkiem od tej reguły, ponieważ gry z PS+ otrzymamy dopiero w 8 dniu miesiąca.

Również na dokładną rozpiskę wszystkich pozycji musimy zaczekać, ponieważ informacje jakie gry trafią do subskrybentów otrzymamy dopiero 1 października.

Odnośnik do komentarza

Jakieś przypuszczenia są:

http://www.christianpost.com/news/playstation-plus-free-games-october-2014-list-ps-plus-predictions-for-ps4-ps3-ps-vita-include-rayman-legends-and-assassins-creed-black-flag-127213/

 

PS 4

 

Octodad: Dadliest Catch

Flower (cross-buy)

Injustice

Steamworld Dig

Assassins Creed Black Flag

 

PS 3

 

Rain

Resident Evil: Revelations

Castle of Illusion

Gran Turismo 6

Terraria (cross-buy)

Rayman Legends

 

PS Vita

 

Olli Olli

Killzone

Crimsonland

Terraria (cross-buy)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...