Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lego nie gralem zadnego wiec sobie ogram chetnie tego batmana na vicie. Doki doki ma niezle noty ale nie wiem tez czy chce to w ogole uruchamiac i zasmiecac dysk.

 

A to tower fall ktos ogrywal bo nie wyglada na gre ktora warto w ogole wrzucac na ps4.

Tez do tej pory z plusa na ps4 ogralem jedynie dead nation, resoguna czasami pykne i zaczete trine2 a Strider sie spoko odmiana wydaje na tle tych tytulow.

Odnośnik do komentarza

Mam na dysku do ogrania, jeszcze nie ruszylem nie bylo kiedy bo w miedzyczasie child of light, watch dogs teraz i trials fusion(Swoja droga dla mnie swietna gierka). Ale czeka do ogrania.

 

Reszte indorow zainstalowalem i wywalilem, stick it to the man nie moje klimaty mimo ze z ang problemu tam nie mialem, ta podrobka metal sluga tez nie moje klimaty i don't starve tez wiec olalem te tytuly akurat.

Odnośnik do komentarza

 

Mam na dysku do ogrania, jeszcze nie ruszylem nie bylo kiedy bo w miedzyczasie child of light, watch dogs teraz i trials fusion(Swoja droga dla mnie swietna gierka). Ale czeka do ogrania.

 

A jestem przekonany że Trials Fusion będzie w sierpniu albo we wrześniu w Plusie.

 

 

Bardzo mozliwe bo ma niezle oceny i cenowo juz spadla na tyle ze nie oplaca mi sie sprzedawac pudelka z bundle'a poza tym mam season passa wiec kazdy dodatek wpadnie a na prawde polecam ta gre bo to jedna z tych ktorych bym sam nie kupil a  majac gratis chetnie zagralem

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Da się ale nie wiem czy nie szkoda zachodu


Jeżeli gracie na jednej konsoli to powinno działać z automatu


Jeżeli gracie na różnych konsolach:
.
Na PS4:
-ustawiasz swoje konto jako główne u kogoś(ylko wtedy na swojej konsoli nie będziesz miał współdzielenia zawartości).

Na PS3:
-można przypisać profil do 3 konsoli(nie powiem ci bo nie posiadam, ale było już pare tematów o tym).

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zauwazylem ze mi wygaslo PS Plus dzisiaj... szkoda, ze Sony nie wysyla mailow przypominajacych ze czlonkostwo w sieci wygasa. Jezeli teraz kupie to bede mial dostep do gier ktore mialem sciagniete wczesniej czy tamte juz przepadaja bo PS Plus wygasl i pula gier zaczyna sie od tych co sa obecnie dostepne?

Odnośnik do komentarza

Zauwazylem ze mi wygaslo PS Plus dzisiaj... szkoda, ze Sony nie wysyla mailow przypominajacych ze czlonkostwo w sieci wygasa. Jezeli teraz kupie to bede mial dostep do gier ktore mialem sciagniete wczesniej czy tamte juz przepadaja bo PS Plus wygasl i pula gier zaczyna sie od tych co sa obecnie dostepne?

jeśli teraz wykupisz lub za pare miesięcy to te wszystkie gry masz dotępne. Edytowane przez masta_g
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jest jeszcze za wcześnie, żeby dawać gry AAA na konsolę PS4. Najprawdopodobniej w sierpniowej ofercia będą takie gry:

PS4:Octodad: Dadliest Catch i The Swapper

PS3: Saints Row 4 i Far Cry 3

PS Vita:1001 Spikes and Atelier Rorona Plus.

http://m.theepochtimes.com/n3/820118-playstation-plus-free-games-august-2014-ps4-game-leaked-reportedly-will-be-flower/

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jest jeszcze za wcześnie, żeby dawać gry AAA na konsolę PS4. Najprawdopodobniej w sierpniowej ofercia będą takie gry:

PS4:Octodad: Dadliest Catch i The Swapper

PS3: Saints Row 4 i Far Cry 3

PS Vita:1001 Spikes and Atelier Rorona Plus.

http://m.theepochtimes.com/n3/820118-playstation-plus-free-games-august-2014-ps4-game-leaked-reportedly-will-be-flower/

Dla Azji może i poprawna ale dla nas nie za bardzo - Rorona Plus dopiero co wyszła(4 tygodnie). The Swapper wyjdzie - byłby to niezły sabotaż gry. 

 

Ten przeciek jest z 22 lipca.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...