Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

No ale jak zapłaciłem z góry to co mam zrobić? 
Wyłączyć konsole na miesiąc w ramach bojkotu a może każdy kupi zdrapkę i będzie ją palił? xD
Zawiodłem się na Sony, widać że powoli wycofują się z PS3 bo jakość gier znacząco spadła i nie wierze w przypadek a raczej celowe zagranie które zachęcałoby ludzi do kupna PS4: "Ty jakie gufna na PS3 a na PS4 cztery fajne gry, może warto kupić?".

Odnośnik do komentarza

Panowie zostało mi jeszcze 2 tyg ps+, chce teraz wykupić na rok póki cena jest 165zł, czy jak wykupie zdrapke teraz i ją dodam doliczy mi do tych 2tyg 365dni czy te 2 tyg przepadnie?

robił już ktoś tak ?

 

wdg tego podwyżeka póki co tylko Rosji, Ukrainie, Turcji, Indiach i Południowej Afryce, ale i tak bede wykupywał jak sie skończy

http://www.pssite.com/news-36782-dostep_do_playstation_plus_drozeje___na_razie_tylko_w_kilku_panstwach.html

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie:

No i Spelunky przetestuje na Vicie. Ogólnie mam wiele gier na PC i konsoli do nadrobienia, od 4 miesięcy nic nie kupiłem bo chciałbym kilka zaległości nadrobić. Dust ciekawie się zapowiada, a Driveclub przetestuje, jeśli mi się spodoba kupuje. Zastanawiam się tylko czy z PS+ czy płytke. Wersja cyfrowa kusi. Kod z allegro 86zł * 2 i zostanie jeszcze coś na karcie :D. Jeżeli mi gra podejdzie. Dużo gra nie zajmuje więc w 1h będzie na dysku.

Odnośnik do komentarza

Oferta z tego miesiąca jest w Sam Raz :thumbsup: , ale powoli zbliża się grudzień. W listopadzie już 29'ego będę musiał przedłużyć psn oby za kwotę 165 zł o ile nie podniosą bo newsy niepokoją. Może na święta będzie jakaś bomba od #tylkosony

 

Jak dostawałem Tomb Raidera, i Bioshocka to pomimo że ograłem byłem zadowolony. Fajniej jest dostawać gry w które się jeszcze nie grało jak Metro LL i teraz Batman, wcześniej Dead Space 3. Przecież nigdy nie dostaniemy na psn gry która wciąż dobrze się sprzedaje. Obadam Drive Cluba może poszerzę pakiet o pełną wersje.

 

Kiedy ta oferta wchodzi w życie, 8 października ??

 

post-19890-Cartman-pacing-come-on-come-o

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...