Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

@Square

Pracuje w korporacji i mam mega zyebe jak nie dopilnuje terminów, a tu takie wielkie SONY nie jest w stanie ogarnąć głupiego ogłoszenia nadanego w terminie. Drażni mnie niechlujstwo tej firmy, a z drugiej strony pokazuje to dlaczego marka podupada i nie jest to już potęga jak za czasów walkman'a, czy innych płyt CD. 

 

@ussr

przed końcem miesiąca lubię sobie kupić jakąś grę i chyba normalnym jest, że wolę wiedzieć wcześniej co dadzą w PS+, aby nie wtopić pieniędzy. Dodatkowo sugerowanie, że mój dorobek pucharkowy uzależniony jest od łaski sony jest bardzo słaby i mocno nietrafiony. Jakbyś zerknął na moją listę to zobaczysz, że większość giereczek-popierdółeczek z PS+ nawet nie tknąłem, bo daleko mi do trophy whore. 

 

@balon

tu akurat ogólnie masz rację - jak zapowiedzą jakiś fajny tytuł, którego jeszcze nie splatynowałem, to zawsze jest to dla mnie super informacja i dodatkowy impuls do przedłużenia subskrypcji. To chyba normalne, że w ramach tej usługi chcemy dostawać gry, w które jeszcze nie graliśmy? 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Jedną z gier na PS4 może być Apotheon. Pierwotnie miał wyjść 27 stycznia, został opóźniony a dev napisał na Twitterze, że datę premiery podadzą dzisiaj.

 

Tu stary trailer:

 

 

A jeśli chodzi o drugą grę, to nie obrażę się gdyby był Knack lub któreś LEGO ;)

Na PS3 ponoć będzie Thief - tak pokazywała reklama w menu konsoli. Straszny kupsztal, przemęczyłem 3 rozdziały i wywaliłem w cholerę z HDD.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Jedną z gier na PS4 może być Apotheon. Pierwotnie miał wyjść 27 stycznia, został opóźniony a dev napisał na Twitterze, że datę premiery podadzą dzisiaj.

 

Tu stary trailer:

 

 

A jeśli chodzi o drugą grę, to nie obrażę się gdyby był Knack lub któreś LEGO ;)

Na PS3 ponoć będzie Thief - tak pokazywała reklama w menu konsoli. Straszny kupsztal, przemęczyłem 3 rozdziały i wywaliłem w cholerę z HDD.

 

Bardzo fajna, podoba mi sie ten klimat. Chciałbym zobaczyć coś takiego ale w klimacie Piramid Egipskich i tamtego okresu. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...