Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jedną z gier na PS4 może być Apotheon. Pierwotnie miał wyjść 27 stycznia, został opóźniony a dev napisał na Twitterze, że datę premiery podadzą dzisiaj.

 

Tu stary trailer:

 

 

A jeśli chodzi o drugą grę, to nie obrażę się gdyby był Knack lub któreś LEGO ;)

Na PS3 ponoć będzie Thief - tak pokazywała reklama w menu konsoli. Straszny kupsztal, przemęczyłem 3 rozdziały i wywaliłem w cholerę z HDD.

 

Bardzo fajna, podoba mi sie ten klimat. Chciałbym zobaczyć coś takiego ale w klimacie Piramid Egipskich i tamtego okresu. 

 

 

 

Wydaje mi się, że styl wzorowany na antyczne rysunki na wazach itd itp w starożytnej gracji jest lepszy niż wzorowany na "rysunkach" w piramidach itd. itp. Chociaż może to też by miało swój urok...

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

dla mnie nic. olewam plusa xd

 

Nie rozumiem takiego narzekania, graleś w te tytuły czy tylko rzuciłeś okiem na rozpiske i myslisz gó.wno?

 

ograłem :F poza tym gówienkiem na vite fennick a jakuzy nie lubie

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

 

 

dla mnie nic. olewam plusa xd

 

Nie rozumiem takiego narzekania, graleś w te tytuły czy tylko rzuciłeś okiem na rozpiske i myslisz gó.wno?

 

ograłem :F poza tym gówienkiem na vite fennick

 

 

Dobrze nazywać gówienkiem grę, która jeszcze nie miała nawet premiery ;) good joob

 

pffff a to trzeba kupić gre by nazwać ją balasem? szkoda mojego czasu i transferu i odnawiasnia ps+ na randomowa gierkę, musi byc naprawde świetna skoro ląduje w day one na ps+ xdddd i to na vite xdddd. oczywiście komuś moze sie to podbac i może sie jarać g.ó.wnem tylko szkoda że to nadal g.ó.wno i to świadczy o twoim guście.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

dla mnie nic. olewam plusa xd

 

Nie rozumiem takiego narzekania, graleś w te tytuły czy tylko rzuciłeś okiem na rozpiske i myslisz gó.wno?

 

ograłem :F poza tym gówienkiem na vite fennick

 

 

Dobrze nazywać gówienkiem grę, która jeszcze nie miała nawet premiery ;) good joob

 

pffff a to trzeba kupić gre by nazwać ją balasem? szkoda mojego czasu i transferu i odnawiasnia ps+ na randomowa gierkę, musi byc naprawde świetna skoro ląduje w day one na ps+ xdddd i to na vite xdddd. oczywiście komuś moze sie to podbac i może sie jarać g.ó.wnem tylko szkoda że to nadal g.ó.wno i to świadczy o twoim guście.

 

 

A bo mało to świetnych tytułów lądowało day one i to np. na vite? Twój tekst jedynie świadczy o tym, że jesteś ograniczony i z góry skreślasz grę tylko dlatego, że... co właściwie? bo wychodzi day 1 w plusie na vitę? bicz plis :shotgun: poza tym wypowiada się człowiek, co to nawet normalnej Vity nie ma tylko śmieszny wynalazek sony Vita TV zwany :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...