Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/playstation-plus-60-dni-ps3-ps4-pl-i5057719148.html

 

To jest legitne? 60 dni za 25 ziko to ogólnie fpytę oferta, ale coś za dobrze wygląda. Niby kod do wpisania na swoim koncie a nie cebulowe konto, więc nie wiem co tutaj może być haczykiem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po pierwsze, gry z Plusa w równym stopniu są zależne od wydawcy co od Sony (czytaj: potencjalna sprzedaż jest mniej opłacalna od poszerzenia świadomości na temat marki), więc nie wiem o jakiej pazerności może być mowa. Zresztą prowdopodobnie więcej kosztuje wypuszczenie w P+ gry w jej premierę, bo potecjalny zarobek musi być wliczony w procent przychodów z danego miesiąca abonamentu.

@Cosmos
Tak, zwykle pojawia się info w  ostatnią środę miesiąca.

P.S
Rzeczywiście można stawiać na Helldivers albo White Night, obydwie premierę mają 3-go, więc któraś z nich, albo obie wylądują w plusie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

SONY powinno poważnie pomyśleć o klientach, którzy płacą abonament, ale nie ściągają tych "darmowych" ochłapów. Nie pogardziłbym pokaźną zniżką na gierkę z jakiejś większej puli. Pewnie na luzaku mogliby to zrobić (wykorzystasz zniżkę i blokują ci dostęp do "darmowej" gierki), ale jak widać nie jest im to na rękę.

Odnośnik do komentarza

SONY powinno poważnie pomyśleć o klientach, którzy płacą abonament, ale nie ściągają tych "darmowych" ochłapów. Nie pogardziłbym pokaźną zniżką na gierkę z jakiejś większej puli. Pewnie na luzaku mogliby to zrobić (wykorzystasz zniżkę i blokują ci dostęp do "darmowej" gierki), ale jak widać nie jest im to na rękę.

Myślę, że po prostu ważniejsze jest dla nich promowanie tych indyków. I nawet jeśli są kiepskie to i tak ludzie ściągają, chociażby żeby sprawdzić co to. Również byłbym za dużą zniżką na gry AAA.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...