Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam np prawie nigdy (nie licząc platformówek) nie kupuję indyków/cyfrówek/AA itp. bo wolę kasę i czas poświęcić na pudełka, dlatego z chęcią łykam takie gierki z Plusa.

Blanti też trochę w skrajność idzie. Ogólnie jakieś kretyńskie szufladkowanie jest na tym forum. Kupujesz gierki na premierę janusz, podoba ci się dana gra janusz, ogrywasz jakąś cyfrówkę z plusa też janusz, posiadanie truegena jak jest tyle wspaniałych retro konsol też janusz. Niedługo to chyba granie jak całość będzie dla januszy.

Może się mylę ale te szufladkowanie i januszowanie napłynęło na to forum z planktonem neogejlo i młodymi gimnazjalistami ?

 

Akurat Aba HD brałem na premierę ale jak będzie w plusie to mega kąsek. Jedne z lepszych exów na PS4 :)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Czemu mieliby oddawać kasę? Wiem, że robisz sobie żarty, ale masa ludzi pruje się do Sony o to, że wrzucają gry, które ich nie interesują licząc po prostu, że zamiast Valiant Hearts dostaną nowego Tomb Ridera. Dla mnie to jest śmieszne z racji, że dostajemy te gry za darmo płacąc jedynie roczny abonament za jakieś ~100pln. Równie dobrze wcale moglibyśmy tych gier nie dostawać.

Odnośnik do komentarza

hahaha podobnie jak balon - valiant hearts i oddworld kupione :D i obok drivecluba i tomb raidera to jedyne gry za jakie zaplacilem w cyfrowej dystrybucji, mimo wszystko jesli to sie potwierdzi to propsy dla sony - dwa swietne tytuly, zwlaszcza oddworld, choc dzieci beda narzekac na fb ze dali gow.no w pseudo 2d, ktore na dodatek jest piekielne trudne (choc i tak latwiejsze niz oryginal)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...