Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, mam pytanie. Miałem PS3 i PSVite, ale na nich plusa nie używałem więc jestem zielony w temacie. teraz kupiłem PS4, poczytalem, że aby grać online trzeba mieć plusa więc grzecnzie kupiłem. Ale okazalo się, że jest blokada regionalna na kody, a ja miałem konto z UK. Więc założyłem drugie konto, PL na konsoli, wpisałem kod i grałem online. Ale teraz sedno - wczoraj przypadkiem niechcący odpaliem online na moim koncie UK, bez plusa i też śmiga :? Sprawdzone na dwóch grach (Black Ops 3 i Assasyn), i nie mam pojęcia co się dzieje. Czy jednak plus nie jest potrzebny na grę online/multiplayer ? Czy może jak na konsoli mam jakies konto z plusem to nagle wszystkie mają ? Może będzie ktoś mądry kto mi wytłumaczy, dziena.


Witam gdzie zakupie zdrapkę na ps Plusa wersja UK. Nie wiecie gdzie kupię takie coś w dobrych pieniążkach. Zawsze kupowałem na keye.pl ale od dłuższego czasu nie mają nic. Help !!???

Ja polecam sklep online game.co.uk , tam kupowalem i zawsze ok.

Odnośnik do komentarza

A da się to spokojnie ukonczyc w pojedynkę? Czytałem że to głownie pod ccop robiona gierka a ja nie mam czasu na ustawki ze znajomymi :/

Tam nie ma takiej tradycyjnej kampanii. Robisz misje różnego poziomu trudności (1-10 lub 12) i postępy wyzwalania galaktyki idą do głównej puli dla wszystkich graczy. Jak się wyzwoli wszystkie systemy to następuje atak na planetę przeciwników i ma się określony czas by zapełnić pasek postępu - wspólny dla wszystkich.

Jeśli chodzi o grę samemu, to misje do 5-6 poziomu da się robić bez problemu.

 

Chyba nic nie pomieszałem :P

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...