Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie.

 

Mam PS Plus do 12 czerwca. Wyłączyłem automatyczne odnawianie. Days of Play ma być od 26 maja do 9 czerwca i mają być też przeceny na PS Plus. Czy będę miał możliwość kupienia rocznej subskrypcji 9 czerwca na promocji pomimo tego, że poprzednia kończy mi się 12 czerwca?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MaiorZero napisał:

Mam pytanie.

 

Mam PS Plus do 12 czerwca. Wyłączyłem automatyczne odnawianie. Days of Play ma być od 26 maja do 9 czerwca i mają być też przeceny na PS Plus. Czy będę miał możliwość kupienia rocznej subskrypcji 9 czerwca na promocji pomimo tego, że poprzednia kończy mi się 12 czerwca?

Tak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, MaiorZero napisał:

Mam pytanie.

 

Mam PS Plus do 12 czerwca. Wyłączyłem automatyczne odnawianie. Days of Play ma być od 26 maja do 9 czerwca i mają być też przeceny na PS Plus. Czy będę miał możliwość kupienia rocznej subskrypcji 9 czerwca na promocji pomimo tego, że poprzednia kończy mi się 12 czerwca?

sprawdz dwa razy czy wyłączyłeś, ja miałem wyłączone na bank a i tak mi sciagneli 240zl z karty jak sie plus skonczyl. Teraz albo kupuje pre paid albo przypisuje karte tylko na czas zakupow.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Hej koledzy potrzebuję wsparcia. Kończy mi się Plus a gram w Days Gone i zastanawiam się czy jak kupię płytkę to będę mógł grać na tych sejwach z gry Plusa dalej? Czy nie muszę jakoś ściągnąć na dysk tych sejwów = czy nie są tylko w chmurze i stracę dostęp jak mi się skończy abo? 

No i druga alternatywna sprawa - dostałem kod na - 25% na Plusa od Sony bym z nimi został. Czy takiego plusa mogę kupić z kodem za saldo środków na koncie PSN? Biorąc teraz cenę 100 zł pre paid na Gamivo wychodzi ok 155 zł za 2 doładowania i mi jeszcze 20 zł zostanie. 

Help? :thanks:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...