Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czy to możliwe, żeby jakimś sposobem subskrypcja PS+ sama się aktywowała? Tudzież nie-deaktywowała?

 

Nigdy nie używałem PS+ bo nie czułem takiej potrzeby. W czerwcu zauważyłem, że jest spora promocja na grę i DLC, które od dłuższego czasu chciałem, ale wyłącznie dla subskrybentów plusa. No to aktywowałem darmowy 14-dniowy Trial, tylko, żeby kupić co chciałem.

 

Aczkolwiek pierwsze co zrobiłem, to wszedłem w opcje subskrypcji plusa, żeby wyłączyć automatyczne odnawianie. Tj. właśnie żeby po tych 14 dniach sub się zakończył, bez żadnego pobierania kasy. Jestem przekonany, że byłem w opcjach konta (Manage Subscriptions) i wyłączyłem co trzeba. Nie było "Next Billing on..." tylko "Expires on...".

 

No i oczywiście po miesiącu po włączeniu konsoli wita mnie informacja w stylu "Witamy w PS Plus", bo jakimś sposobem subskrypcja przeszła na pakiet miesięczny i ściągneło mi 37zł z konta.

 

No dopuszczam opcję, że coś przegapiłem, albo pominąłem, ale mówię - specjalnie sprawdzałem opcje, żeby subskrypcję wyłączyć jeszcze tego samego dnia i jestem niemal pewien, że mi to zatwierdziło. Nawet sprawdzałem wtedy, czy nadal mam jeszcze dostęp do promocji, pomimo anulowania. Sony nie wysyła żadnych maili z potwierdzeniem, ani wtedy, ani teraz, jak i nie ma nic w powiadomieniach konsoli, więc nie mogę niczego udokumentować, ani reklamować... Mimo tego, czy ktoś miał podobny przypadek? Czy Trial rządzi się innymi prawami?

Odnośnik do komentarza

Najlepiej to robić na stronie, skurczysyny miesięcznie tak tysiące dolców ściągają :)

https://id.sonyentertainmentnetwork.com/id/management_ca/?entry=p&pr_referer=cam&smcid=web-store%3Apl-pl%3Aweb-toolbar-account%3Aaccount settings#/p/commerce/content/subscription?cid=e4e9ccdd-8250-4cbf-8971-a6acfee0aa7f&entry=p&state=57704bf28b23b6cc57f84f06f7e7d7cb

Możesz też napisać do Sony i niech Ci anulują. Za gry podobno kasę zwracają (ale nie można wcześniej uruchomić), ciekawe jak tutaj.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Faka napisał:

Dobrze, że tej chujozy plejstejszyn plus nie przedłużałem, bo widzę jaką pizdę z farfoclem dają. 

 

W cenie 180zl za rok to nie jest tak źle jak grasz online jednak. Gierki z plusa zawsze były tylko dodatkiem i tak najlepiej do tego podchodzić.

Ja zrezygnowałem, bo ostatnio siedze tylko na ps3, a nowej generacji nie posaidam

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Na ps3 online byl za free, a później zrobili płatny online, wmówili nam ze gry  to tylko dodatek do online. Na ps3 plus był zajebisty: dawali ze dwie gry płytowe i ze dwa indyki. Później weszła vita, w cenie jednego abonamentu były gry na 2 systemy (na vitę dawano mocne tytuły, aż się bałem ze zaraz zabraknie gier bo tak mało ich wychodziło). A plus gdy pojawiło się ps4? To już niby  te gry były tylko dodatkiem do online:/  tak nam wmówiono bo takie kupsztale wstyd dawać w ramach abonamentu. Zwłaszcza jak masz gamepassa na xboxie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ściągnąłem tego Tennis World Tour 2 z plusa i muszę przyznać, że gra się fajnie. Grafika jest znośna, animacje mi nie przeszkadzają. Całe szczęście, że można przed rozgrywką wyłączyć system kart, dzięki temu gra się po prostu w tenisa. Niestety żeby pograć w pełną grę trzeba kupić najlepiej przepustkę, która daje dostęp do całej dodatkowej zawartości.
Ogólnie polecam, tym bardziej że jest za free dla plusowiczów.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Koleś który podał bezbłędnie lipcowego plusa przed zapowiedzią przez sony, zapodał że we wrześniu dostaniemy taki zestaw

2201861_1.jpg

 

Overcooked tylko na PS5

 

Dzisiaj potwierdzenie od Sony powinno być

 

O październiku się mówi że może wlecieć to, bo data premiery zgadzałaby się z momentem aktualizacji plusa, no i w PSS nie da rady zrobić preordera jest tylko zapowiedź.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli potwierdzi się ten przeciek, to jak dla mnie, nie jest najgorzej. Ostatnio grałem trochę w H1 to i H2 nie pogardzę. Predatora i tak chciałem kupić i sprawdzić choć słychać, że gra nie jest aż tak dobra. Właściwie to wcale nie jest dobra ale myślę, że będzie lepsza od ostatnio wydanego Terminatora... :facepalm:

Ten JETT na pewno nie jest dla mnie, nie lubię takich gierek więc mam nadzieję, że tego nie dadzą ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...