Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, jestem nowy w konsolach, kupilem uzywane ps4 (bylo przywrocone do ustawien fabrycznych) i juz od miesiaca moge grac online we wszystkie gry (gta 5, fifa, pes2020, minecraft) mimo ze nie mam psplus, nie rozumiem tego fenomenu, czy ktos wie o co chodzi? i jak dlugo to potrwa? nie zebym narzekal ale sytuacja dziwna, moi koledzy doswiadczeni w ps4 nie maja pojecia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.02.2021 o 13:34, Figuś napisał:

ta i Rougelite coś jak ma być w Returnalu, z @suteq pograliśmy z 5h i poleciało z dysku

 

przez pierwsze 5h też miałem kiepską opinie o tej grze i miałem to olać (solo), ale pograłem dłużej i........kończę platynę i kupuje oba dlc. mimo średniej prezentacji ta gra zyskuje im bardziej się wgłębimy, a do coopa jest mega. wszędzie dudnią, że to "dark souls ze strzelaniem" ale dla mnie to bardziej przypomina diablo jako całość, choć kradnie z soulsów sporo pomysłów. świetny gameplay, dużo contentu i dobry balans rozwoju postaci i ekwipunku - wszystko w tej grze viab le. trzeba jednak przełknąć momentami naprawde kiepską grafikę i dropy (we 3ech w coopie momentami jest slideshow).    

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Kazub napisał:

fajnie że dali Ratcheta za free. w ranch Play at Home ...

 

... niefajnie że nie można go odhaczyć jeśli mamy już gre z Plusa

 

no chyba że można ?

 

Ja go pierwszy raz pobrałem za frikaczu z PS4 Collection (czyli w sumie z Plusa) i tez drugi raz go juz odhaczyc do biblioteki nie mogłem w tej wersji free. Był tylko do pobrania.

 

edit

o przez przeglądarkę na mobilce pozwolił mi dodać ponownie do biblioteki.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś może miał podobnie, pobrałem z plusa chyba w grudniu Just cause 4, z jakiś miesiąc temu wywaliłem z braku laku i teraz nie mogę tego ściągnąć na nowo, w bibliotece nie ma, szukając na psnie pisze, że produkt niedostępny. Ki chu. Sprawdzałem w apce i jest w bibliotece ale również niedostępne. Ktoś może zna rozwiązanie? Płacę uśmiechem :wujaszek:

Odnośnik do komentarza

Gdy przeszukuje biblioteke z poziomu przeglądarki internetowej i klikam w JC4 to faktycznie kieruje mnie na stronę "nie znaleziono". Ale kliknięcie w strzałkę pobierania uruchamia download.

 

Na PS5 wszystko smiga, w sekcji Biblioteka \ PlaystationPlus mam JC4, mogę podejrzeć opis i ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, _Red_ napisał:

Gdy przeszukuje biblioteke z poziomu przeglądarki internetowej i klikam w JC4 to faktycznie kieruje mnie na stronę "nie znaleziono". Ale kliknięcie w strzałkę pobierania uruchamia download.

 

Na PS5 wszystko smiga, w sekcji Biblioteka \ PlaystationPlus mam JC4, mogę podejrzeć opis i ściągnąć.

Ok dzięki udało się przez przeglądarkę, nie wiem dlaczego sony utrudnienia takie robi, podobnie miałem ostatnio z tomb raider, dodane do biblioteki a musiałem pobierać przez shop, w ps+ juz nie dodało. Japanese method :kaz:

Dziękować :dafuq:

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2021 o 23:58, Kazub napisał:

fajnie że dali Ratcheta za free. w ranch Play at Home ...

 

... niefajnie że nie można go odhaczyć jeśli mamy już gre z Plusa

 

no chyba że można ?

 

dodam tylko, że odhaczyło mi tego raczeta jako free przez kliknięcie na przeglądarce PC (zwykłej nie mobilnej)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...