Skocz do zawartości

Dragon Age: Inquisition


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zakończenia

 

sceneria spoko, ale walka i sytuacja jak do niej doszło trochę z dupy. Ot siedzimy sobie w Skyholdzie i nagle pojawia się Wyłom. E chuy to idziemy chłopaki to pewnie Koryfeusz - powiedział Inkwizytor. No i jeszcze zamieniona w smoka Morrigan... jak ona to zrobiła? Przecież  miała nam wyjaśnić jak chce pokonać smoka i Koryfeusza no ale niczego się jednak nie dowiedziałem konkretnego. Tylko tego że smokiem zajmie się właśnie ona a ja Koryfeuszem. Na szczęście po wygranej walce, odkrycia prawdziwej tożsamości Solasa  od początku go nie lubiłem), scenki już jak najbardziej konkretne. Triumfalny powrót do twierdzy, wyniosła muzyka i imprezka. No i co najbardziej mnie ucieszyło to płynna kontynuacja dalszej rozgrywki po takim zakończeniu. Nie ma sytuacji jak w Mass Effecie gdzie po skończeniu gry, wracam do punktu przed finałową misją. Może dlatego że w końcu główny bohater nie ginie jak to ma miejsce ostatnio w wielu grach. No i fajna scenka końcowa z moją "ukochaną" Józefinką. :D Niestety byłem zmuszony wrócić do sejwa przed finałową walką bo się okazało że nie mogę zrobić questów dla towarzyszy. :sorcerer:  

 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ja mocno zwolniłem z graniem. Narzeczona w domu cały weekend i trzeba się było ją zająć. Teraz w sumie sobie smakuje tej gry po kawałeczku. W sobotę i niedzielę wymaksowałem jedną miejscówkę i razem dopiero 4 zrobiłem. Jaka ta gra jest wielka. 61 h na liczniku i spokonie jeszcze 40 h w niej spędzę. Inna sprawa że fabułę mógłbym skończyć w 2 h jeszcze; )

Odnośnik do komentarza

Jaką specjalizację byście polecali dla mojej postaci - wojownika z mieczem i tarczą? Biegam zazwyczaj z Kasandrą, która jest templariuszem, wobec czego chyba nie ma co się pchać w to samo?

Czemu przed wyborem specjalizacji nie widzę "drzewka rozwoju"?

 

A tak swoją drogą - prawie 50 godzin a ja dopiero czwartą miejscówkę obskakuję liżąc ściany. Nie wiem, czy 200 godzin mi starczy...

Odnośnik do komentarza

Kassandra nie jest templariuszem jest Seekerem ! :)

Seeker to po twojemu poszukiwaczka?  :P

Tak, wiem, że jest poszukiwaczką ale wśród zdolności ma specjalizację pod nazwą "templariusz" z dodatkowym drzewkiem. (no chyba, że coś mylę, bo piszę z pamięci, z pracy ale na 99% tak jest). To był mój faktycznie niefortunny skrót myślowy.

Czy niepotrzebne rzeczy możemy sprzedawać tylko u "sprzedawców w Azylu?

sprzedajesz u każdego z kupców, gdziekolwiek...

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Trzeba się udać w stronę Redcliff. Ja wczoraj znalazłem kupca który ma do sprzedania tajemnicze pudełko za 10 000 złota xD. Tylko nie spoilerujcie co tam jest.

 

Mam już z 40h na liczniku i nadal nie mogę się oderwać. Jeżeli chodzi o główny wątek to będę dopiero zamykał wyłom a już jeden mocny fabularny twist był. Od czasu TLOU żadna gra mnie tak nie wciągnęła. GOTY 2014.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że wszystkie negatywne recenzje DA pisane są przez jakieś pecetowe betony, które narzekają, że gra przez denuvo co chwilę sypie im się do pulpitu a sterowanie dostosowane jest do pada. Jak jest dostosowane do pada to podłącza się pada i na nim gra. Ten jeszcze narzeka, że Inkwizycja nie przypomina klasycznych cRPG z lat 90-tych, ale już nie zauważa, że gra jest co prawda trochę innym typem RPG, ale nadal kawałkiem kapitalnego kodu. Do tego płacze, że nie może ręcznie dodawać statystyk zręczności czy siły ale już nie zauważa, że nie było dotąd gry w której można tak mocno spersonalizować wygląd swojego bohatera i ekwipunku.

 

Olać te brednie i zamawiać swoją kopię. Ta gra to perła w morzu chłamu jaki wychodził praktycznie przez cały ten rok.

Dzisiaj miałem misję z main story gdzie dostajemy twierdzę - ta zamieć, te śpiewy przy ognisku... epic i ciary na plecach O_O. Sama twierdza jest ogromna i można nawet trochę pobawić się wystrojem ;)

 

Edytowane przez amsterdream
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...