Skocz do zawartości

Sezon 4 - A Storm of Swords, part 2 / A Feast For Crows & A Dance With Dragons, part 1


Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo, że wynik pojedynku był strasznie przewidywalny (nawet sama walka dość typowa - przez większość walki wydaje się, że zwycięstwo jest w kieszeni, a potem nagle w ostatniej sekundzie zmiana o 180 stopni), to jednak emocje były i żal mi się zrobiło tego pajaca.

 

W sumie dość przewidywalny stał się Martin z tą swoją "nieprzewidywalnością".

 

P.S. Też przez chwilę myśleliście, że on tą włócznią zestrzeli kogoś ze sceny, zwłaszcza w momencie jak się pytał "kto ci wydał ten rozkaz"? To byłby dopiero zwrot akcji!

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

W sumie dość przewidywalny stał się Martin z tą swoją "nieprzewidywalnością".

 

P.S. Też przez chwilę myśleliście, że on tą włócznią zestrzeli kogoś ze sceny, zwłaszcza w momencie jak się pytał "kto ci wydał ten rozkaz"? To byłby dopiero zwrot akcji!

 

Tak właśnie sądziłem przez chwilę ( , że Tywin zarwie ) co uśpiło moją czujność na coś bardziej oczywistego. Bez rozważania i ckliwych gadek, szast prast i bohatera nie ma. Jak w życiu. Czegoś takiego, często się nie widuje. Większe mindfucki w drodze, to była tylko drobna przystawka.

Edytowane przez Szatanek
Odnośnik do komentarza

W niektórych wątkach jest jeszcze strasznie dużo do pokazania, a w niektórych praktycznie dobijamy już do końcówki "Tańca ze Smokami". Generalnie sporo się jeszcze wydarzy i na pewno nie będziemy się nudzić, ale też trochę mnie martwi to, że tak szybko to idzie.

 

Z drugiej strony, może faktycznie będzie tak jak ktoś napisał: w pewnym momencie historia pójdzie swoją drogą? Trochę jak w Fullmetal Alchemist: anime wyszło kiedy manga nie była ukończona, i niektórzy mówią, że historia w nim przedstawiona jest nawet lepsza.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jestem trochę podkurzony. Sądziłem , że z książką "Uczta dla Wron" w końcu dotrę na dziewicze tereny, a tutaj się okazuje , że niektóre wątki w serialu już nasrane aż do Tańca. 

 

A tak w ogóle zakończenie serialu prawdopodobnie w 7 sezonie możliwe , że będzie podobne do książki która wyjdzie nawet później ( Martin wtajemniczył ekipę jak mniej więcej ma to wyglądać ). To byłoby słabe. Ujrzeć zakończenie w serialu, przed książką.

Edytowane przez Szatanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...