Skocz do zawartości

Sezon 4 - A Storm of Swords, part 2 / A Feast For Crows & A Dance With Dragons, part 1


Rekomendowane odpowiedzi

a ja zakończenia nie przewidziałem

 

 

a co do walki to

 

 

myślałem że jednak kurdupel bedzie sam walczył, to że kumpel nie bedzie chętny to można sie domyślic

 

niby arab rzeczywiscie od poczatku był wciśnięty jakby w tym celu, i napewno z nim walka bedzie bardziej wyrównana, ale myślałem że kurdupel sam stanie do walki i być może wygra jakimś wielkim podstępem (trucizna:p)

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jezu ale ten wątek w Erie był okłord.

Sansa niby taka rozważna i przyzwyczajona do nie wychylania się, a tu stawia się i wali po mordzie rozpieszczonego synka niestabilnej emocjonalnie ciotuni. Na szczęście kapitan pedał przybywa na ratunek, by w odpowiednim momencie przy pomocy najbardziej oczywistego cliffhangera w historii GoT zażegnać kryzys.

 

Edytowane przez Kyo
Ej ej używaj tagu spoiler
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

 

Jak nie chcecie wpadać w spoilery z odcinka, który miał premierę dwa dni temu to proponuję nie wchodzić do tematu dotyczącego najnowszego sezonu gdzie się dyskutuje o nowych odcinkach na bieżąco.

 

A odcinek sam w sobie nie miał takiego pjerdo.lnięcia jak poprzedni kończący się zaje.bistą sceną procesu, ale też miał swoje momenty.

Osobiście mój ulubiony to Ogar usiłujący zszywać sobie ranę:

 

-"Pier.dolone g.ówno."

-"Kur.wa je.bana."

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co wy macie z tymi spoilerami. Przesz GOT to jedyny serial gdzie napisanie że ktoś ginie to żaden spoiler :P  :thumbsup:

Sam kiedyś zgłosiłem twój  spoiler o

śmierci Joffreya

 Rozumiem złośliwym idiotów w komentarzach   na torrentach, ale tutaj?

Canaris jeśli ciebie przecieki kto ginie w danym odcinku / sezonu nie ruszają to twoja sprawa, ale nie znaczy to, że musisz psuć  zabawy innym.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ożesz (pipi)a ja(pipi)e. Oglądałem ostatnie 15 minut 2 razy i za drugim razem wywołuje jedynie ciut mniejsze emocje. 

 

Wszystko co się dzieje od sceny z Aryą i Ogarem (poker face) przez dialog braci po scenę walki to weltmajsterszaft. Pomimo tego, że ktoś mi zaspojlował wynik  pojedynku (na szczęście był to spojler mylący) to nie byłem pewien jak się on zakończy, właściwie spodziewany rezultat byłby zbyt łatwy jak na Martina.

 

Odcinek 10/10. W moim prywatnym rankingu serialowych szokerów TO znajduje się na pierwszym miejscu, ex aequo z krwawymi zaślubinami i zaraz przed  "We have to go back Kate".

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

potwierdzam, końcówka pozamiatała, dawno czegos takiego nie widziałem, dla takich akcji oglądam ten serial, małe mistrzostwo świata, plus jeszcze za scenę nad jeziorkiem <3 zakochałem się w tej aktorce

Odnośnik do komentarza

Najpierw pokazali zaloty eunucha(WTF) i późniejszą dywagację na temat jego męskości, pod koniec kompletnie nic nie wnoszący i przydługi monolog na temat upośledzonego kuzyna ale na jedną z najbardziej oczekiwanych przez fanów sagi scęnę poświęcili ile 2-3 minuty? czy te czarnuchy tak na poważnie?

ale rozumiem, że niższej klasie może się podobać

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Niby wiedziałem jak walka się skończy, ale w filmie emocje są i tak. Niestety, ciągle wrzucają totalnie niepotrzebne wątki, które nic nie znaczą. Równie dobrze, można było ten sezon zmieścić w mniejszej liczbie odcinków.

 

Zostało już niewiele, a jeszcze fajne wątki do pokazania, nie mogę się doczekać zwłaszcza jednego :D

Odnośnik do komentarza

Chciałbym pewne sytuacje pierwszy raz oglądnąć właśnie tak zrealizowane na ekranie. Z drugiej strony czekać kolejne 4 lata ( ? ) lata by to się zrównało z książką a tutaj już kolejne w przygotowaniu ( chociaż serial już prawdopodobnie ich nie doczeka ), to zbyt duża tortura.

Edytowane przez Szatanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...