Skocz do zawartości

PSX Extreme 192


Oceń okładkę PSX Extreme 192  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 192



Rekomendowane odpowiedzi

Cysio miał niezłe pomysły np komiks 3D z killzone 3. Wuj z tym że nie bardzo to działało, ale było innowacyjne i ciekawe :)

 

To nie był komiks Cysia

Cysio, Hokusai, Tortur- fajnie rysowali. 

To ta sama osoba. Zresztą IMO najlepszy komiksiarz w PE, aczkolwiek humor dość specyficzny

Edytowane przez snejk04
Odnośnik do komentarza

Do GTAV z obecnej ekipy ciężko by było kogoś wybrać. Najlepsza opcja to według mnie Kali + ktoś jeszcze. Obawiam się, że na Myszaqa nie ma co liczyć. A szkoda, bo recki GTA:VC, GTA:SA (którą robił leżąc w szpitalu) i GTAIV to mistrzostwo (nie jestem pewny, kto był autorem przy GTAIII).

Edytowane przez Pix
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Myszaq to teraz może ale zrobić kampanię reklamowà GTAV dla Cenegi, a nie reckę dla PSXE.

 

Ludie ogarnijcie się, z całym szacunkiem dla Myszaq i jego świetnych recek to obecnie w piśmie jet wystarczająca ilość red. żeby ktoś zrobił sensownà reckę GTAV, pomijając już fakt jakby się poczuli jak taki tytuł i zarazem wyróżnienie dostał do recenzji ktoś kto już dawno nie jest z pismem?

 

Nie mówiąc juz o potencjalnym failu Butcha w takim przypadku z zakresu zarządzania i kierowana zespołem. Demot ponad wszystko;)

 

 

edit:

P.s. Ewentualnie, może jakieś 3 grosze od weterana recek GTAV

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że na Myszaqa nie ma co liczyć. A szkoda, bo recki GTA:VC, GTA:SA (którą robił leżąc w szpitalu) i GTAIV to mistrzostwo (nie jestem pewny, kto był autorem przy GTAIII).

 

Recenzja GTAIII to również Myszaq. Numer 52 (grudzień 2001) ocena 9+

 

P.s. Ewentualnie, może jakieś 3 grosze od weterana recek GTAV

 

Dobry pomysł, popieram. Tylko czy on jeszcze gra w gry? Ale myślę że nawet bez Myszaqa obecna ekipa jest silna i da radę zrobić wielką recenzję na dwie osoby. Chciałbym by reckę napisali Kali i Roger, ewentualnie Kali i Soq.

Odnośnik do komentarza

Ludwes patrz uważnie ;) Koso będąc współpracownikiem recenzował np FIFĘ, był też w podsumowaniu gier 2012 więc to, że jest "tylko" współpracownikiem wcale nie oznacza, że nie może napisać recenzji. Kurde to nie jest jakaś tam gra to GTA V do uja !  :P Zawsze to MYQ recenzował, dwa dodatki do IV  ocenił Koso, mega zapowiedź GTA IV  napisali we dwójkę.

Ja wiem, że myszaq   nie udziela  się już kompletenie w PE, ale ta recenzja mogła by być w stosunku 80% dla Kosa  do 20% i  Myszaqa. Takich opisów, porównań luzactwa, talentu  i lekkiego pióra do pisania o tego typu grach  nie miał, nie ma i nie będzie miał nikt w PE. Chociaż jako dobry duch, uzupełniający tekst Kosa.  SOQ? Proszę was... 

Podejrzewam, że tak ogromna gra dostanie  najwięcej stron w historii recenzji PE i tak jak w przypadku RDR recenzentów będzie dwóch. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wspominalem przeciez, ze czytam PSX Extreme od roku. Wiem, ze to on odpowiadal za recenzje Fifa 12, ale prawda jest taka, ze Koso nic od roku nie napisal.

Koso jest rednaczem Polygamii i wydaje mi sie, ze to on (jak w przypadku TLoU) napisze recenzje GTA V. Poza tym, czemu wspolpracownik ma pisac recenzje najwazniejszej gry 2013 roku (subiektywnie)? Jest tylu redaktorow, ze wcale nie trzeba dawac recenzji wspolpracownikowi.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Opis do GTA V byłby super ale nie misji tylko całej reszty. No przecież tam będzie ocean fajnych poukrywanych miejscówek i rzeczy/ ludzi które łatwo przegapić a warto odwiedzić i zobaczyć. 

Kolega Ludwes niech siedzi cicho,bo od kiedy to redakcyjna stopka jest wyznacznikiem pisania recenzji? weź sobie zamów PE  sprzed kilku lat i zobacz, że były numery gdzie Koso pisał większość recenzji i każda była mniej lub bardziej ale zawsze za(pipi)ista ( rzetelna z pasją :P ) chociażby Assasin's Creed 2. Dlatego chciałbym, żeby Koso zrecenzował tą grę z Myszaqem jako dobry duch uzupełniającym tekst o swoje złote myśli :) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Koso jest rednaczem Polygamii i wydaje mi sie, ze to on (jak w przypadku TLoU) napisze recenzje GTA V.

Kali recenzował TloU

Ostatni opis w magazynie to Gta IV z 2008 roku nawet MGSIV się nie załapał.

Ostatni tekst Myszaqa to recenzja Mafia2

 

Mi chodziło o to, kto recenzował TLoU na Polygamii. Wg mnie to Koso napiszę recenzję GTA V. Nie dla PSX, ale dla Polygamii.

 

Kolega Ludwes niech siedzi cicho,bo od kiedy to redakcyjna stopka jest wyznacznikiem pisania recenzji? weź sobie zamów PE  sprzed kilku lat i zobacz, że były numery gdzie Koso pisał większość recenzji i każda była mniej lub bardziej ale zawsze za(pipi)ista ( rzetelna z pasją :P ) chociażby Assasin's Creed 2. Dlatego chciałbym, żeby Koso zrecenzował tą grę z Myszaqem jako dobry duch uzupełniającym tekst o swoje złote myśli :)

Ja wiem, że Koso w przeszłości był jednym z najważniejszych zgRedów. Ale dla mnie liczy się to co jest tu i teraz. A jak jest? Koso jest współpracownikiem. Pisze tylko felietony. Innych jego tekstów w przeciągu roku nie widziałem. A więc prawdopodobieństwo, że to on dostanie GTA V do recenzji [dla PSX] jest bardzo małe. Choćby dlatego, że to on rządzi w Polygamii. I to prawdopodobnie on napiszę reckę piątego GTA dla Polygamii.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

 

Recenzja to tam kij, ale opis musi być napisany przez Myszaqa :)

Jaki opis? To już nie te czasy przy tak prostackich grach i szkoda miejsca.

 

Każde GTA od "dwójki" miało swój opis w PE. Wiem że już opisów nie ma, bo gry są łatwiejsze, ale wszelkie smaczki zawsze były opisywane przez Myszaqa. Czytając je, zawsze się napalałem na grę :). Nawet był opis tak prostym GTA IV, gdzie tylko jeździliśmy z punktu A do B :).

Ale ok, koniec offtopa. Jutro poniedziałek, biorę Extrima do czytania, zobaczymy, co tam na skrobali :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Na prędkości o nowym numerze:

- duży plus za małą wycieczkę wehikułem czasu w postaci tekstów o PS2, Fajnalach i Syphon Filterze. Za wywalenie Grandy i komiksów Kleja również  ^_^ 

- Chmielarz... Życzę facetowi sukcesów w branży, ale ten wizerunek "bezkompromisowego wizjonera, który nie boi się mówić tego co myśli" przejadł mi się już w czasach jego bełkotliwych felietonów do N+. 

- w wywiadzie z gościem z Cenegi zamiast słodkiego pierdzenia o unikatowej okładce pecetowej Cywilizacji V chętniej przeczytałbym kilka zdań na temat tradycyjnego partactwa, jakie od dawna ta firma serwuje konsolowym (i nie tylko) graczom.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Gwoli wyjaśnienia:

Koso jako "współpracownik" PE to kwestia czysto techniczno-kosmetyczna - przestał widnieć w stopce jako redaktor, gdy został naczelnym GZ, a teraz Poly, bo tego wymagały jego nowe zobowiązania z pracodawcami. 

Dla mnie wciąż jest pełnoprawnym redaktorem i nie widzę powodów, dla których nie miałby pisać recenzji.

Odnośnik do komentarza

Gwoli wyjaśnienia:

Koso jako "współpracownik" PE to kwestia czysto techniczno-kosmetyczna - przestał widnieć w stopce jako redaktor, gdy został naczelnym GZ, a teraz Poly, bo tego wymagały jego nowe zobowiązania z pracodawcami.

Dla mnie wciąż jest pełnoprawnym redaktorem i nie widzę powodów, dla których nie miałby pisać recenzji.

Czemu w takim tazie od jakiegos czasu wgl nie pisze recenzji?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...