Skocz do zawartości

Fable Legends


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość DonSterydo

Ale wszystkie gry na dx12 zostały przeniesione na 2016r. Windows 10 za słabo się przyjął i za wcześnie na gry dx12 only.

 

Gra zwyczajnie nie była gotowa na czas i wie to każdy kto odpalał betę, która się trochę rozmijała z tym co pokazywano na materiałach promocyjnych.

Odnośnik do komentarza

Anyway formuła tej gry powoduje, że mało kogo ten tytuł interesuje, ale niestety takie czasy, że teraz tylko ku,rwa multi i online jak nie moba to fps albo najlepiej fps moba :reggie: Dwójka Fable to jedna z fajniejszych gier w bibliotece xboxa moim zdaniem, prosta wręcz jak samograj ale przez to fajnie się grało na odstresowanie, z bardzo ładną grafiką nawet do teraz no kurde przecież takie pełnoprawne Fable IV by mogło zaorać albo zostać chociaż solidną grą to nie, moba (pipi)a

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gra wyleciała na 2016, coś czuje że Lionhead będzie gryzło piach, świetne fable2, takie sobie f3, badziewie na kinecta i teraz FL które nie może wyjść i raczej większego sukcesu nie osiągnie, zamiast robić F4...

hah i wykrakałem  :D  LH zamknięte a FL anulowane, mam nadzieje że jakiemuś zdolnemu studio powierzą tworzenie F4.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

I bardzo dobrze. Złotousty Piotrek najpierw dobił studio, a później sami nie potrafili się z tego marazmu się podnieść. Teraz droga wolna do znalezienia lepszego developera.

 

Daddy, nie byłeś jedynym prorokiem ;)

 

 

Lionhead powinni rozwiązać, zrobić nabór i z miksu dawnych i nowych pracowników założyć dwa inne studia, Fable IV dać do jakiegoś nowego dewelopera.

 
Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

DumaDyma: Ale jak niby mieliby zamknąć studio, które nie należy do nich ;) Co najwyżej nie zlecą im drugiej części QB i tyle.


anulowanie gry kiedy ta jest prawie skończona to jakaś wyższa forma zdałnienia.

 

No ja bym nie powiedział, że ona była prawie skończona, chociaż ostatni raz sprawdzałem jakoś pod koniec 2015, może przez te 3-4 miesiące coś się zmieniło, ale nie sądzę. W becie było generalnie to samo co na początku pod względem zawartości, tylko trochę lepiej chodziło.

Odnośnik do komentarza

Cóż MS będzie drugim Sony swego czasu gdzie pozamyka wszelakie studia które będą się obijać a oszukujmy się od czasów Fable 3 Lionhead nic godnego nie stworzyło a wieczne tworzenie tak miałkiego Fable Legends które mało kogo grzało było tylko gwoździem do trumny (co innego jakby może od początku zapowiedzieli Fable IV). Szkoda studia na swój sposób. Ja osobiście mam nadzieje iż seria pójdzie do Rare lub cuś bo jeżeli będą chcieli stworzyć kolejną odsłonę to bez tego brytyjskiego humoru to nie będzie Fable.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...