Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

 

no dobra moja taktyka działa - wczoraj sie schlalem i poszedlem do znajomych i właśnie wstałem, wiec jeden wieczór mam juz z głowy i mineło mi bardzo szybko ;p

 

 

nadrobilem na szybko pare ostatnich stron - bardzo podoba mi sie powierzchnia wody, najlepsza chyba ze wszystkich gier gdzie była woda (nawet wygrywa z RDR)

pod wodą na filmiku z rekinem słaba widoczność, ale teoretycznie to w miare realistyczne, woda jest mętna

 

 

edit były już jakies fotki albo filmiki z customizacją postaci? (głównie chodzi mi o fryzury i zarost)

widze że jedna osoba ma na avku revora ze śmiesznymi wąsami, dlatego pytam

 

kiełbon typa z ultimy już opier.dolony? podejrzewam, że tak - odpowiednia dawka alkoholu dodała kurażu.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Jak weekend mija zawsze szybko i żal, że się kończy, tak teraz to żółwie tempo jak nigdy :|..Dobrze, że jest dziś kilka ciekawych meczyków w TV, może to pozwoli czas oczekiwania przyśpieszyć. 

Najzabawniejsze w tym wszystkim, że na model jazdy narzekają i płaczą po różnych forach ludzie, którzy znają grę tylko z paru filmików, na tej podstawie anulują preordery, wyzywają całą ekipę Rockstara, że jak to możliwe by skopać tak grę, że co to za grafika itd. Chyba niektórzy spodziewali się, że na wieloletnim sprzęcie pograją w wersję next a nie current gen.

 

Akurat grafika w tym tytule jest fantastyczna jak na poziom konsol, ja jestem pod wrażeniem (ja, ten zakuty PC-towy łeb). Płynność to inna sprawa, ale GTA na konsolach już od czasów San Andreas nie zachwycało, a jest lepiej niż w czwórce, więc też nie ma zbyt dużych powodów do narzekań. 60 fps to nie jest, ale jest grywalnie i całkiem znośnie.

 

Przecież to jest GTA, ogromny otwarty świat, gdzie w jednym momencie jadę rowerem po górach, w drugiej chwili wsiadam w helikopter i pruję z rakiet do przechodniów, chwilę później gram w tenisa a na końcu rozjeżdżam dziwki quadem (prawie jak świnie, c'nie) w centrum ogromnego miasta. Ja rozumiem czepianie się tekstur w korytarzówkach i grach, w których grafika jest jednym z większych atutów, bo gameplayowo jest płytko, ale to jest madafakin DŻI TI EJ, tutaj jarasz się możliwościami i ogromem świata, a nie rozdzielczością jakiejś pier,dolonej tekstury na zadu,piu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko super, ale weekend się wlecze niemiłosiernie. Z tego co relacjonuje Raven, wyłania się obraz gry niemal doskonałej, true GOTY. Jedyny minus jaki widzę to brak klasycznych znajdziek typu gołąbki, paczki itp.

 

w którymś z hans-onów ign'u wspominali o tym, że ze znajdźkami wiążą się poboczne misje czy też niemal mini-linia fabularna. rejwen jak napotkasz coś takiego to daj znać.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś pojęcie czy wersja z PSS będzie po polsku?

 

 

To jest dobre pytanie. W sklepiku w informacjach o grze napisane jest że tylko angielski. Co wydaje się dziwne, bo gry Rockstara mają zawsze wszyte różne języki. Chciałem brać tą wersję, ale nigdzie nie ma informacji czy jutro po zassaniu będzie można grać.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
kiełbon typa z ultimy już opier.dolony?

 

niestety nie, ultima w soboty chyba do 13 czynna a ja sie obudzilem 20 minut temu :P

 

 

 

 

enn5.jpg

 

;)

 

 

dzięki :D

 

świetnie wyglądają, a zakładam że można jeszcze fajniejesze rzczy im zrobić (przyznam że standardowy wygląd michaela i murzyna są dla mnie średnie, ale to co widac na obrazku to już jest krok w dobra strone :D)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Skończyłem grać o 3 nad ranem, wstałem o 7 i dalej grałem, przed chwilą skończyłem sesje, bo jestem zmęczony :P. Napisze jedno: gra rozp.ierdala wszystko. Trevor to mistrz, niektóre misje z jego udziałem to beka taka, że prawie sikałem ze śmiechu. Już pierwsze spotkanie z nim a on

zabija

jedną z głównych postaci z Lostów (DLC do GTA4)

 

 Na plejszrocie zdarza się drop FPS, ale bardzo rzadko i nie taki, że przeszkadza w grze. Jest też małe nawiązanie do Niko Bellica, w ogóle smaczków jest cała masa. A przy sejwie pokazuje mi koło 18%, a wykonuje tylko misje fabularne.

 

(tinypic strasznie kompresuje jakość :confused: )

Mój lot 9/11

 

Krótka przejażdżka z Trevorem i japońcami

Edytowane przez Kornolio
Odnośnik do komentarza

Własnie miałem pierwsze misje z całą trójką bohaterów, (pipi) moc i miazga. Gra jest fakin emejzing.

 

I co do tego całego pieprzenia o rozmiarze mapy. Jedna misja kończy się ucieczką drogą wodną przed policją. To wypływam z miasta, płynę w miarę przy brzegu, po drodze zestrzeliwuję jeden helikopter, płynę, płynę, tracą mnie z oczu, płynę jeszcze trochę, koniec pościgu. Rozglądam się dookoła, jakieś totalne zadu,pie, nic nie ma. Myślę sobie, że wyląduję na plaży i przejdę się do miasta jakiegoś przy brzegu, kupię coś i tam zasejwuję. Odpalam mapę by spojrzeć gdzie jestem, a ja ledwo w połowie wysokości miasta jestem, jeno trochę pagórków je przesłoniło. Przepłynąłem może 10% całej wysokości mapy, pewnie mniej. To jest ogromne.

 

Aha, można zapisywać grę prosto z telefonu, nie trzeba nawet do łóżka się pakować.

 

Zaraz screeny i kilka ciekawych rzeczy.

 

Ja pitolę, tego 30 jest. Masakra ;/.

 

Aha, ktoś się pytał co się dzieje jak strzelimy rozpędzonym samochodom w opony: na początek nic wielkiego. Opona chwilę trzyma się na kole i później pęka całkowicie, ale samochód jedzie raczej prosto. Dopiero przy skrętach ma problemy.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...