Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

O ja je'bie cudo te skriny <3

motywy z kosmitami trochę żenada i saints row ale kij z tym

 

 

 

To chyba właśnie do tych wszystkich narzekaczy, że czwórka była taka nudna i poważna, też średnio mi się to podoba ale cóż. W sumie miła odmiana. Mieliśmy poważną czwórkę i TLaD, piątka może trochę spuścić z tonu.

 

Odnośnik do komentarza

wieść niesie, że na x360 jest większy pop in ;>

 

To na PS3 go w takim razie w ogóle nie ma, bo serio chyba ze trzy razy widziałem jak coś mi się przed nosem doczytuje, zdecydowaną większość czasu jest idealnie. Oczywiście gram z dysku.

Odnośnik do komentarza

 

wieść niesie, że na x360 jest większy pop in ;>

 

To na PS3 go w takim razie w ogóle nie ma, bo serio chyba ze trzy razy widziałem jak coś mi się przed nosem doczytuje, zdecydowaną większość czasu jest idealnie. Oczywiście gram z dysku.

 

To samo mogę powiedzieć o wersji na PS3, takie rzeczy są naprawdę sporadycznie. Drop jest raczej w centrum miasta jak się obraca kamerą po budynkach, ale naprawdę nie wielki.

Odnośnik do komentarza

Ile mam procent? 20%. Prawie 10h gry (nie zapisywałem podczas zabaw, więc faktycznie trochę dłużej gram). Misji 23, 5 side-missions.

 

Dokładny wygląd statów:

 

 

88BtI5a.jpg

 

 

 

Aha, to jest całkiem ważne: szybki zapis z komóry po wczytaniu zrzuca nas w dokładnie to miejsce, gdzie zapisaliśmy. Rozumiecie to? Koniec z zaczynaniem od save-pointu, do serii zawitał prawdziwy zapis gry :).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

 

wieść niesie, że na x360 jest większy pop in ;>

 

To na PS3 go w takim razie w ogóle nie ma, bo serio chyba ze trzy razy widziałem jak coś mi się przed nosem doczytuje, zdecydowaną większość czasu jest idealnie. Oczywiście gram z dysku.

 

doczytywanie przed nosem co dziwne bylo w intrze gry(poczatek w LA),ale na  szczescie generalnie jest dobrze,ale tez nie ma co mowic ze czegos takiego nie ma,bo gdzie jak gdzie ale w cutscenkach to kluje w oczy mocno 

Odnośnik do komentarza

dobry trailer, ale czemu nie ma go na oficjalnym kanale R*?

pracowali tyle lat nad grą więc teraz wszyscy pracownicy R* tną w ten majstersztyk i nie mają czasu na takie rzeczy jak wrzucanie trailerów na YT :D 

 

PS. A ten ponad 3 minutowy filmik z reklamami widzieliście? http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=79993

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Wyłączyłem już narzędzie do robienia screenshotów (prawa gałka jednak się przydaje), ale to chyba nawet dobrze, bo jadę właśnie porannym Los Santos pokrytym lekką mgiełką i mi praktycznie staje na widok tej gry świateł i cieni. Ta gra wygląda obłędnie. Tu nawet nie chodzi o polygony i rozdzielczość tekstur, ale o efekty świetlne, animacje i to jak to wszystko ze sobą fantastycznie współgra. Poezja.

Odnośnik do komentarza

To jakie w tej grze sa pojazdy to Wam się w głowie nie mieści :D.

 

I to przywiązanie do detali, ja nie mogę. Po skończonej misji postacie nie znikają, biorą się za jakieś inne czynności, kontynuują to co robiliśmy na koniec misji itd. Albo podczas jazdy. Zróbcie coś nietypowego i obserwujcie komentarze pasażerów :D. Przełączanie się między postaciami też daje kopa, choć trzeba powiedzieć, że bardzo często jest nieaktywne jak na razie (ale ma to wytłumaczenie). Po misji, kiedy każdy odjeżdża w swoją stronę... dość powiedzieć, że naprawdę wbijasz za stery tym, czym postać przed chwilą Ci odjechała. Niesamowite wrażenie to robi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...