Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Boże Boże Boże. bez kitu to chyba najlepsza gra w jaką mi było dane grać. ja w ogóle zapominam się w niej :D Misja z jachtem OMG :D misja z nauczycielem tenisa OMG :D a to dopiero sam początek gry. Jade po jakieś piwo do sklepu, muszę ochłonąć i wracam do gry.

BTW system zniszczeń jest ok, wiadomo to nie burnout ale zderzaki i spoilery odpadają razem z drzwiami, blokują się koła i pękają opony.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

 

 

 

jestem ciekaw czy któraś firma nie wytoczy procesu za to, że fury to wierna kopia w 99,999999999999 % oryginalnych wózków. R8? Viper? Ford GT? To ferrari z okładki forzy 4? stoją co 20 metrów. W los satnos koniec bujania się strupami i dobrze

A myślisz, że nie mogli wykupić licencji? Budżet 265mln robi swoje.

Są stare vipery? Poka!!!!

Jakiś nowy chyba jest, rejwen poszukaj Buffalo w jakimś komisie i pokaż mu skrina. ;p

Odnośnik do komentarza

Ej wiem, ze czesto i ponizej 30 fpsow leci akcja i ze na pc bedzie lepiej ale naprawde szacun dla ludzikow z r* sie nalezy za gre swiatel (zachody slonca i wydluzajace sie cienie) i tekstury otoczenia. Cholernie bierze mnie wyglad gps, jakbym na garminie jechal. Kustomizacja postaci jak w san andreas, szafa jest opasla i ciuchow bedzie multum to bez watpienia. Wciaz u fryca mozna majac gladkie lico zrobic zarost i brode albo lysemu zrobic male afro ale ja sie nie chce czepiac. Naprawde hype mnie nie ruszal bo ja starym bydlakiem jestem, nie czytalem donosow i walczylem ze soba by nie dissowac fanbojow ale gta v po 6 h gry to absolutnie najlepsze gta jakie cioralem a zaliczylem wszystkie. To milosc od 1wszego wejrzenia, to narkotyk nowej generacji. <3

Odnośnik do komentarza

Chwała Linuksowi, konwersja 30 plików na jpg z bmp to jedno krótkie polecenie, pomyśleć, że ja wszystko dotychczas plik po pliku otwierałem i zapisywałem jako nowy format. Informatyk  :teehee:.

 

Oświetlenie w tej grze jest takie piękne. Zobaczcie tylko na to, niektóre z tych widoków prosto na tapetę się nadają.

FoYWWo4.jpg

8NT4Klp.jpg

zcrvgxw.jpg

RWhdIp9.jpg

1YyhC8k.jpg

4baCVVB.jpg

 

Raven, ktoś zapożyczył twoje screeny ? 

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=676953&page=101

Odnośnik do komentarza

 

Chwała Linuksowi, konwersja 30 plików na jpg z bmp to jedno krótkie polecenie, pomyśleć, że ja wszystko dotychczas plik po pliku otwierałem i zapisywałem jako nowy format. Informatyk  :teehee:.

 

Oświetlenie w tej grze jest takie piękne. Zobaczcie tylko na to, niektóre z tych widoków prosto na tapetę się nadają.

FoYWWo4.jpg

8NT4Klp.jpg

zcrvgxw.jpg

RWhdIp9.jpg

1YyhC8k.jpg

4baCVVB.jpg

 

Raven, ktoś zapożyczył twoje screeny ? 

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=676953&page=101

 

 

Norma, już nie pierwszy raz mi się to zdarza w przeciągu ostatniego miesiąca, najpierw fota z Twittera, teraz screeny stąd. W sumie nie mam nic przeciwko, choć fajnie jakby ktoś zarzucał chociażby stronę, z której je ciągnie, ale really, tutaj bez przerwy lądują inne rzeczy typu gify, screeny itd. i nawet się nie zastanawiamy nad autorem. Jest w Internecie to jest, wrzucam, tak sobie myślimy ;). Whatever, niech niosą słowo boże brzmiące "Mesjasz stąpił na nasze konsole, bierzcie i grajcie w niego wszyscy"! Niech lud wie, że dzieje się coś niezwykłego. Widoczki są prześliczne a mi się micha cieszy, że jeszcze więcej osób może sobie obejrzeć screeny, które ja dostarczam.

 

Jedyne co mnie ciekawi to jakim cudem stąd na NeoGAF-a trafiły, w sensie jaką drogę przebyły, mały smuggler mógłby się przyznać, że nabija sobie repa na innych forach. Jak to w ogóle wytropiłeś?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
albo lysemu zrobic male afro ale ja sie nie chce czepiac

 

no tak, ale wobrażacie sobie jak by można to było inaczej zrobić? np grać 20 godzin aż gościowi wyrośnie prawdziwa czupryna i dopiero wtedy można zrobic sobie fryzure?

oczywiscie że robienie afro u łysego faceta to kompletny brak realizmu ale akurat to jest coś czego sie nie da uniknąć i jest jak najbardziej uzasadnione w grach

 

to nie MGS4 gdzie snejkowi rosną wąsy w czasie rzeczywistym ;)

 

 

btw ponawiam prośbe o fotki ciekawych fryzur i zarostów:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...