Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o te fryzury Yano to powiem Ci szczerze, że chciałem coś zdziałać, ale w każdym miejscu mam właściwie po dwie-trzy fryzury i zarosty (są niezależne od siebie), jedynie Franklin u tej swojej murzyńskiej fryzjerki miał całą gamę dzikich murzyńskich haircutów :D.

 

Co ciekawe np. u Trevora nie ma fryzur, które pokrywałyby łysinę, są jedynie coraz bardziej chore i długie zapuszczone wersje jego obecnej fryzury  :D. Wygląda w nich jeszcze bardziej świrowato.

 

Aha, udało mi się zdemolować samochód jak w GTA IV, po raz pierwszy od prawie 15h. Wiecie jak? Śmigając na autostradzie puknąłem lekko w jakąś ciężarówkę, niestety miałem pecha i trafiłem na jakieś typa z gorącą krwią. Jak mnie przyje,bał o betonowe barierki to pół samochodu zgniotło. Szkoda, że jak Trevor wyjął shotguna to już nie był taki kozak :D.

 

W ogóle mówię Wam jaki w tej grze jest klimat. Siadasz za stery jakiegoś hamerykańskiego gruchota, w radiu Country lub Rock, za kierownicą Trevor i suniesz przy zachodzie słońca tymi nabrzeżnymi autostradami. Coś pięknego. Jak ktoś robił sobie podobne wycieczki w SA to wie o co mi chodzi.

 

 

R* powinno mi być wdzięcznę za to podsycanie hajpu, bez kitu xD

 

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

 

 

Tak w ogóle. Chcecie więcej screenów?

 

Tak. Swoja droga te twoje foty trafily tez na gtaforums i sie wszyscy podniecaja grafika :)

 

OK, mam już prawie 30 misji za sobą i chyba czas wreszcie się pobawić, pozwiedzać te ogromne góry. Odblokowałem m. in. opcję polowania na zwierzęta, Trevor ma poje,banych ziomków na tym swoim zadu,piu, zobaczycie sami :D.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o te fryzury Yano to powiem Ci szczerze, że chciałem coś zdziałać, ale w każdym miejscu mam właściwie po dwie-trzy fryzury i zarosty (są niezależne od siebie), jedynie Franklin u tej swojej murzyńskiej fryzjerki miał całą gamę dzikich murzyńskich haircutów :D.

 

Co ciekawe np. u Trevora nie ma fryzur, które pokrywałyby łysinę, są jedynie coraz bardziej chore i długie zapuszczone wersje jego obecnej fryzury  :D. Wygląda w nich jeszcze bardziej świrowato.

 

O w dupę. :confused: będę latał w czapce. 

 

A próbowałeś już pobawić się w kolejarza? W San Andreas była taka opcja. 

Polowania na zwierzaki dają radę?

Odnośnik do komentarza

Kruku, gdzie są te rampejdże? Wrzuć w spoiler ;) Ja olałem misje, ktoś inny je przechodzi. Robię freeroam po poodkrywaniu pierdół. Czekam na wtorek aby zaatakować na pełnej ... grę.

 

I jeszcze jedno. Gdzie w tej grze są restauracje, sklepy z ciuchami, bary itp. ? Kurka, nie widzę. Wszystkie fastfoody pozamykane, Rozumiem, że to CALIFORNIA BABY! i hamburger z 100% wołowiny nie jest trendy ale to jest przegięcie! Za to automaty ze słodkimi napojami są wszędzie. OLO nad OLO.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Dołączam do Klubu Osób Grających w Mesjasza. Nie wiem jak udało się osiągnąć taką grafikę, ale gra wygląda OBŁĘDNIE. Widać, że panowie z Rockstar opanowali ten silnik do końca, bo jest po prostu przepięknie. Pograłem 3 godzinki, żadnych misji tylko jeździłem i zwiedzałem świat. Zjechałem z Mount Chilliad na Sanchezie, skakałem BMXem na rampie i byłem w strip clubie (cycuszki są świetne). 

 

Model jazdy jest o wiele lepszy od tego w Czwórce. Jeździłem sportowymi furami, quadem, chopperem, kolarzówką - miód, miód, miód!

 

 

Znajdźki są, zebrałem fragment listu (jest 50). 

 

i2n1Q7f.jpg

 

Kobiety w Los Santos też sprawdziłem.

 

Aaa i jak się nabije pasek sympatii w strip clubie, to striptizerka może nas zaprosić do domu i dać swój numer. Potem otrzymuje się mmsy z cyckami i dopisem "Już za Tobą tęsknię :-*" XDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

  • Wydaje mi się, że postacie biją się tak samo.
  • Fajnie można z partyzanta sprzedawać razy ludziom :D. Padają jak muszki, ciosów jest kilka a satysfakcja zawsze taka sama!
  • Podczas pościgu nie można się przełączać między postaciami. Logiczne w sumie.
  • Samochody naprawdę szybko znikają, nic się niestety w tej kwestii nie poprawiło.
  • Miasto jest pełne ludzi i samochodów, serio. Żyje i to nie jest kolejny slogan, ja wciąż nie mogę się nadziwić ile tego jeździ. I raczej koniec z ulicami pełnymi tego, czym akurat jedziemy. Czasami wręcz się wkurzam, bo kiedyś było łatwiej zastąpić bryczkę którą jechaliśmy nowszym modelem :P.
  • Samochody można kontrolować podczas lotu. Brzmi dziwnie, ale tak jest naprawdę. Możemy nimi gibać przód/tył by lepiej się ustawić do lądowania
  • To samo z dachowaniem, to była norma w grach R* że ruszanie kołami potrafiło nas postawić na nogi, teraz to jest oficjalne i jeszcze skuteczniejsze, możemy przewrócić wóz z powrotem na koła siedząc w nim w środku.
  • Przytrzymując strzałkę w prawo w kabrioletach otwieramy/zamykamy dachy (tylko podczas postoju).
  • Fajne jest to, że w różnych miejscach stanu gonią nas różne radiowozy.
  • Zwierzyny w grze jest od cholery. Sarny, psy, kojoty, szczury, mnóstwo tego. Trzeba czasami wręcz uważać, by nas jakiś kundel z partyzanta nie ugryzł.
  • Pociągów raczej nie da się porwać. Dogoniłem jeden, zastrzeliłem maszynistę a pociąg cały czas jechał przed siebie, w końcu mnie zmiażdżył i nie miałem już czym go gonić, a on nadal jechał.
  • Nie można wypaść z kabrioletu podczas dachowania (postać nie zapina pasów).
  • Samochody mogą mieć przyczepy! Właśnie zarąbałem pickupa z takową. Przyczepę można odczepić, po podjechaniu do niej zaczepia się :).
  • Nic nie stoi na przeszkodzie, by holownikiem holować samochód, który ma przyczepę. Ciekawe jak długi pociąg z holowników można zrobić :D. Trzeba tylko naprawdę uważać, bo wystarczy odejść na kilkadziesiąt metrów i samochody się rozpływają.
  • Są TIR-y, też możemy im odczepiać naczepy. Spotkałem nawet takiego, co transportował samochody. Ciekawe, czy możemy w jakiś sposób te samochody rozładowywać i ładować na naczepę.
  • Ktoś uderzył mocno w moją przyczepę z łódką, wybuchła O_o.
  • Są różne typy rowerów: BMX, górski, kolarzówka.
  • W grze jest kolejka linowa pozwalająca dostac się na szczyty gór.

cdn. ;)

Raven, opowiedz coś o pojazdach. Jaką najdziwniejszą do tej pory znalazłeś ? Która sprawiła ci największą frajdę w prowadzeniu i zabawie ?

 

Szczerze? Samochód do przestawiania kontenerów w dokach i cały (pipi)y dźwig do nich to były jedne z dziwniejszych pojazdów xD. No i batyskaf oczywiście.

ŁAMIĄCA!!!

 

SĄ ZNAJDŹKI! 50 KAWAŁKÓW LISTU!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...