Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie model jazdy jest taki jak w L.A Noire czy Midnight Club czyli dobry ale nie do GTA bo Midnight Club to nie GTA i nikt mi tu nie będzie wciskał żadnych kitów zwłaszcza, że od wczoraj wszystko widzę na własne oczy. Przywalcie samochodem w innny samochód i sami się przekonajcie.. jak cegła w cegłe jak w L.A Noire. Przecież te całe wasze ''poślizgi'' wyglądają tak samo jak w Midnight Clubie i naprawdę trzeba się postarać żeby po takim poślizgu auto poleciało nam w ''pole'' bo samochody są lekkie i sztywne w dodatku hamują prawie, że w miejscu i nie doświadczymy w nich choć odrobiny bezwładności. Zagrajcie sami i dopiero się spierajcie bo dla mnie to jest fail stulecia! 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Boje sie tego modelu jazdy :(

Bo wyglada tak dretwo jak we sleeping dogs

 

 

Ciiii, będzie dobrze... Już, już... Zawsze możesz sobie czwóreczke odpalić, no już, nie płacz...

Tak tez zrobie jak mnie model jazdy zawiedzie, zreszta z tego samego powodu odpuscilem sobie Sleeping Dogs, przykro mi ze nie rozumiesz osob ktore czerpią z gier coś więcej niz trofea.

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwile i to co mi przeszkadza to płynność animacji szczególnie jak jedziemy szybko po miescie (sam poczatek). Na pewno nie ma 30 fpsów. Sama gra jednak (pomijając framerate) widać że jest dopracowana do granic możliwości - najwyższa półka. Animacja postaci, to co się dzieje wokoło 0_o. Nie wiem jakim cudem ktoś napisał silnik napędzający to wszystko na 512 mb pamięci. Aż strach pomyśleć jak to będzie wyglądać na super PCcie z nasa albo co rockstar wymodzi na nextgenach.

 

 

Ja pyer... To już jest totalne prowo. Taki ogromny świat, tyle detali to aż cud, że ta gra działa jak działa... Ale nieeee, musi być narzekanie, że nie ma stałych 30fps.

Odnośnik do komentarza

 

Pograłem chwile i to co mi przeszkadza to płynność animacji szczególnie jak jedziemy szybko po miescie (sam poczatek). Na pewno nie ma 30 fpsów. Sama gra jednak (pomijając framerate) widać że jest dopracowana do granic możliwości - najwyższa półka. Animacja postaci, to co się dzieje wokoło 0_o. Nie wiem jakim cudem ktoś napisał silnik napędzający to wszystko na 512 mb pamięci. Aż strach pomyśleć jak to będzie wyglądać na super PCcie z nasa albo co rockstar wymodzi na nextgenach.

 

 

Ja pyer... To już jest totalne prowo. Taki ogromny świat, tyle detali to aż cud, że ta gra działa jak działa... Ale nieeee, musi być narzekanie, że nie ma stałych 30fps.

 

Weź idź z tym bólem dupy gdzie indziej. Napisałem że mi troche przeszkadza ze nie jest płynnie ale nie ma cudów. Gra i tak jest wy(pipi)ana w kosmos więc nie płacze tylko pisze jak jest.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Taa minusujcie mnie... sami się przekonacie bo trzeba naprawdę grać na wyłączonym TV żeby nie zauważyć, że jednak coś jest nie halo z tym modelem jazdy a, że należę do tych co lubili w IV pół dnia śmigać sobie furką, parkować i rozbijać ją to będę narzekał na w V bo to, że jest ona inna niż w IV to każdy wiedział ale, że będzie taka jak w NFS, Midnight Clubie czy L.A Noire to się nie spodziewałem. Wszystko inne jest niesamowite i i aż dziw bierze, że takie rzeczy wycisnęli z tych konsol no ale co mi po tak wielkim i pięknym świecie skoro jazda samochodami to nie to czego się oczekiwało :) Tylko i wyłącznie przez model jazdy przestałem grać w Sleeping Dogs i nie mogę się tknąć Saints Row choćby nie wiadomo jak było wypchane. 

Edytowane przez EvilGucio
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Taa minusujcie mnie... sami się przekonacie bo trzeba naprawdę grać na wyłączonym TV żeby nie zauważyć, że jednak coś jest nie halo z tym modelem jazdy a, że należę do tych co lubili w IV pół dnia śmigać sobie furką, parkować i rozbijać ją to będę narzekał na w V bo to, że jest ona inna niż w IV to każdy wiedział ale, że będzie taka jak w NFS, Midnight Clubie czy L.A Noire to się nie spodziewałem. Wszystko inne jest niesamowite i i aż dziw bierze, że takie rzeczy wycisnęli z tych konsol no ale co mi po tak wielkim i pięknym świecie skoro jazda samochodami to nie to czego się oczekiwało :) Tylko i wyłącznie przez model jazdy przestałem grać w Sleeping Dogs i nie mogę się tknąć Saints Row choćby nie wiadomo jak było wypchane.

 

Podpisuje sie pod tym, ale sam ocenie i wypowiem zie we wtorek.

Na chwile obecna odposcilem sobie edycje specjalna, zamienilem ja na zwykla

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

raven, mysle, ze te wzmianki o sztywnej kamerze niektorym zaciemniaja twoj opis. co za roznica jak kameraa pracuje, wydus z siebie, ze model jazdy jest lzejszy i pozwala na bardziej dynamiczne akcje. naszprycowalem sie wczorj strimami pare h wiec nawet ne dotykacja pada moge to powiedziec.

Ta dyskusja nie zmierza w żadnym sensownym kierunku. Ja gram 10h, Ty pooglądałeś streamy i będziemy się kłócić o coś, co każdy odbiera inaczej?

 

Już sam model z GTA IV miał równie dużo zwolenników, co przeciwników. Sztywna kamera moim zdaniem ma ogromne znaczenie, ponieważ w czwórce każde gibnięcie, każde przechylenie samochodu oglądaliśmy w pełnej krasie, wszystko było takie luźne i pływające, teraz przez sztywno uczepioną kamerę mamy jakby wrażenie większej kontroli i przyczepności. Texz dość dobrze porównał model jazdy do tego z NFS MW 2013, który też ma równie dużo fanów, co antyfanów. Po prostu, jednym przypadną do gustu zmiany, inni (m. in.) ja uważają bujankę z czwórki za ideał i każdą zmianę odczują na mniejszą lub większą niekorzyść.

 

Jeśli to coś Wam rozjaśni, to po przebiciu dwóch tylnych opon samochody przy niskich prędkościach zachowywały się podobnie jak normalnie w czwórce, przy szybszej jeździe niestety zbyt łatwo kręcimy bączki. O ładne soczyste drifty teraz jest mi po prostu trudno. Nazywajcie to dynamiczniejszymi akcjami czy coś, ale tak to czuję. Ale tak jak mówię, jest nie tyle gorzej, co inaczej. Przy dużych prędkościach faktycznie przyjemnie się prowadzi te samochody, a kiedy już wyjedziemy czymś z napędem na cztery koła na bezdroża to już w ogóle zaczyna się zabawa. Najlepiej jest nie oczekiwać czwórki, a model jazdy oceniać nie przez porównanie, a przez ilość funu, jaką nam dostarcza.

 

Nie wprowadzajcie tutaj szamba ze statusów i CW, OK? Ludzie mają różne opinie, nauczcie sie je przyjmować i akceptować. Gdybyśmy wszystko odbierali tak samo to było w ch,uj nudno na tym świecie. EvilGucio czy eX4cT mają swoje zdanie na ten temat i tyle, nie trzeba ich hejtować. Texzowi model jazdy się bardzo podoba i też świetnie. Po co się kłócić? To jest tak cholernie subiektywna sprawa. Odnoście się do przedmiotu dyskusji, nie do podmiotów w dyskusji, a wszystkim będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

ale ragus jak nie masz jakiegoś fejka czy innego spojlera to może wypad z tematu nie każdego interesują twoje perypetie z paczkomatem, masz od tego główny temat.

 

 

a nie sorry colin sprząta od dwóch dni

 

Tyle, że tamten temat jest zamknięty. Poza tym, trochę offtopa jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Tym bardziej, że to OT o grze, której nazwa widnieje w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

 

Ta dyskusja nie zmierza w żadnym sensownym kierunku. Ja gram 10h, Ty pooglądałeś streamy i będziemy się kłócić o coś, co każdy odbiera inaczej?

nie no spoko nie chce sie klocic. rozpisales sie rzeczowo. rozumiem, ze model jazdy gta4 mial zwolenniikow i przeciwnikow i gta5 moze zaskoczyc obie grupy. prawda to tez, ze doglebnie mozna poznac temat tylko biorac pada w rece. mierzi mnie tylko zbytnie uogulnianie. wiadomo, ze model jazdy z gta5 to nie jest model z saints row, sleepingg dogs czy la noire a jednak ktos pochopnie pisze, ze spodziewa sie takiego modelu. przeca rockstar ma swoj orginalny model jazdy wystrugany dla gta4 i teraz go lekko przemodelowal a nie zmienil calkowicie. ja naleze akurat to tych ludzi, ktorzy cieszyli sie z modelu jazdy w gta4 ale jednak czulem, ze w stosunku do reszty serii zrobilo sie zbyt realistycznie i ciezko jak na serie gta.

Edytowane przez Vigor
Odnośnik do komentarza

Jak weekend mija zawsze szybko i żal, że się kończy, tak teraz to żółwie tempo jak nigdy :|..Dobrze, że jest dziś kilka ciekawych meczyków w TV, może to pozwoli czas oczekiwania przyśpieszyć. 

Najzabawniejsze w tym wszystkim, że na model jazdy narzekają i płaczą po różnych forach ludzie, którzy znają grę tylko z paru filmików, na tej podstawie anulują preordery, wyzywają całą ekipę Rockstara, że jak to możliwe by skopać tak grę, że co to za grafika itd. Chyba niektórzy spodziewali się, że na wieloletnim sprzęcie pograją w wersję next a nie current gen.

Edytowane przez Rafael0089
Odnośnik do komentarza

ale ragus jak nie masz jakiegoś fejka czy innego spojlera to może wypad z tematu nie każdego interesują twoje perypetie z paczkomatem, masz od tego główny temat.

 

 

a nie sorry colin sprząta od dwóch dni

 

 

Fajne masz logo w avatarze. Szkoda, jakby coś się miało mu stać.

 

Ostatnia wiadomość dla zamawiajacych w muve:

 

Z tego co mi powiedziała typiara, to bez problemu będzie można odebrać przesyłkę w poniedziałek w punktach inPost. Jak ktoś ma bilsko (u mnie 3 minuty od domu), to można się przejść. Ja ustawiam budzik na 8:30.

Odnośnik do komentarza

no dobra moja taktyka działa - wczoraj sie schlalem i poszedlem do znajomych i właśnie wstałem, wiec jeden wieczór mam juz z głowy i mineło mi bardzo szybko ;p

 

 

nadrobilem na szybko pare ostatnich stron - bardzo podoba mi sie powierzchnia wody, najlepsza chyba ze wszystkich gier gdzie była woda (nawet wygrywa z RDR)

pod wodą na filmiku z rekinem słaba widoczność, ale teoretycznie to w miare realistyczne, woda jest mętna

 

 

edit były już jakies fotki albo filmiki z customizacją postaci? (głównie chodzi mi o fryzury i zarost)

widze że jedna osoba ma na avku revora ze śmiesznymi wąsami, dlatego pytam

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...