Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

W tv sa programy z pl napisami, teraz gram jako Michael, 12 % na liczniku, wykonuje wszystkie misje poboczne, zdarzenia losowe itp., rozkoszuje sie gra zeby nic mi nie umknelo. Teren jest przeogromny, wszedzie chcialby czlowiek podejsc i obczaic "co bedzie za chwile". Tylko w serii gier od R* takie cuda, oni to znowu zrobili. o_O Nie dziwie sie, ze framerate potrafi nie wyrobic jak na ekranie jest z 20 aut a ja je nakurwiam laweta bo nie chce mi sie stac w korku. Absolutnie gra tego roku, czuje, ze jeszcze do wiosny bede ja masterowal na stowe. No i co chwile kasliwe nawiazania do hamerykanskiej popkultury, dzieki PL napisom w koncu czerpie pelnymi garsciami z klimatu. Chwala Ci Rockstar. ;***

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

W tv sa programy z pl napisami, teraz gram jako Michael, 12 % na liczniku, wykonuje wszystkie misje poboczne, zdarzenia losowe itp., rozkoszuje sie gra zeby nic mi nie umknelo. Teren jest przeogromny, wszedzie chcialby czlowiek podejsc i obczaic "co bedzie za chwile". Tylko w serii gier od R* takie cuda, oni to znowu zrobili. o_O Nie dziwie sie, ze framerate potrafi nie wyrobic jak na ekranie jest z 20 aut a ja je nakurwiam laweta bo nie chce mi sie stac w korku. Absolutnie gra tego roku, czuje, ze jeszcze do wiosny bede ja masterowal na stowe. No i co chwile kasliwe nawiazania do hamerykanskiej popkultury, dzieki PL napisom w koncu czerpie pelnymi garsciami z klimatu. Chwala Ci Rockstar. ;***

 jak miec polski jezyk  w grze?

trzeba ustawic w  opcjach konsoli?

Bo  wgrze nie widzialem wyboru zadnego poza wyswietlaniem.

Odnośnik do komentarza

ja z glupot ktore widzialem to brak wplywu silnikow turbinowych na przedmioty i osoby stajace za samolotem. glupi drobiazg a mimo wszystko dziwne jest jak za 747 z odpalonymi turbinami kreca sie 3 samochody policyjne i 5 policjantow, ktorzy powinni w tym momencie latac. to nie bug, a niedopatrzenie. skoro juz pozwalaja krasc boeingi, a za wjazd na plyte lotniska sa 3 gwiazdki, to chyba normalne by bylo zwrocenie uwagi na to, chocby po to, zeby ci suka nie blokowala kola.

 

 

 

 

 Ja nie zdobylem jeszcze Mount Chillad bo mnie puma zabila przed samym szczytem  :D

 

 

 

Ciekawe czy w GTA VI na ps4 dostaniemy Vice City z fragmentem Florydy i zabawą z aligatorami. 

 

 

to byloby mega dobre, choc moze zbyt podobne do V (miami-splendor/floryda-outback). ja nadal wierze ze rockstar kiedys zrobi brudna, cyberpunkowa odslone, inspirowana Neuromancerem, Bladerunnerem, czy Akira. pamietac trzeba, ze GTA samo w sobie jest roznorodne jesli chodzi o czas umiejscowienia ;) 

Odnośnik do komentarza

Dobra, to wiemy że framerate w obu wersjach jest ok. Co z Vsynch'iem?

Nie wiem co to ale jesli wystepuje w grze to mi w niczym nie przeszkadza.

 

Widocznosc z samolotu rewelacyjna, miasto swieci sie tysiacem neonow, w dole widac wiele obiektow. JAK ONI TO ZROBILI??? No i jak pogoda w grze sie wyklaruje i swieci slonce piekno grafiki potrafi konkretnie oczarowac. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...