Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Raven jak to jest z wybuchaniem aut?? Oglądałem już pare liveów i nigdzie nie było okazji tego zobaczyć. Efektownie czy może kupka dymu i pojawia się wrak??

Odniosłem też wrażenie, może mylne, że po zgonie i odrodzeniu wciąż mamy ze sobą bronie, tak??

 

Wciąż mamy bronie tak. Wybuchy są OK, choć IMO w czwórce były ładniejsze.

 

 

Można posiadać duuuży dom z duuuużym garażem w którym można postawić parę samochodów z dużym lotniskiem dla helikopterów a niedaleko jest myjnia żeby te wszystkie samochody myć? :D

 

Powiem tak: można nawet kupować całe garaże i hangary. A myjnia? Nic mi nie wiadomo.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A jak kupimy jakiś dom, czy garaż to wszystkimi postaciami mamy do niego dostęp ?

 

Na razie z tego co widzę to nie.

 

Widzicie te budyneczki w tle? To są wieżowce z Los Santos, a ja skakałem praktycznie na północy mapy. Łał?

FoaKguW.jpg

Odnośnik do komentarza

up krupek z tego co była mowa to każda postać kupuje sobie swoje domy i nie ma wspólnego podziału

 

 

 

 

 

BTW

ja już od paru dni całej swojej rodzinie mówie że jak coś chcą to niech walą teraz, bo od wtorku wychodzi GTA5 i potem to mnie nie ma dla nikogo przez miesiąc

 

już sie rodzina pogodziła że za 2 dni znikam z pola widzenia i pojawiam sie za miesiąc albo później

 

 

jedyny problem to że samochód mi akurat dziś musiał sie wysypać :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no ale to zależy jaką drogę obierzesz, jak szybko będziesz zapierdzielać i jak sprawnie wymijać samochody. Jeśli weźmiesz autostradę i popylasz jakimś Porsche wzdłuż brzegu to jakieś kilka minut, może 10 może mniej.


A właśnie przypomnieła mi sie jeszcze jedna sprawa: pamiętam że efekt podziurawionego samochodu przez kule wyglądał w IV fenomenalnie. Czy w V też robi to takie, a może lepsze, wrażenie, na karoserii samochodu??

 

dziury po kulach są mniejsze, ale wyglądają bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza

Pojazdami jeździ się IDEALNIE. Zaufaj mi. 

 

kurde chce, ale ogladam sobie lets play z IV (nie mam na ps3:/) w oczekiwaniu na piatala i caly czas jaram sie ta fizyka. zarzucoano wolnym samochodom ze nie czuc predkosci, ale w szybkich brykach jest naprawde srogo jesli o to chodzi. rozumiem ze quad jest pojazdem terenowym i u niego przyczepnosc jest dobra, ale poki co czuje niesmak, wiec musze sie sam przekonac. mam nadzieje ze sie myle i sie nie zawiode...

 

 

btw:

 

K***A JAK TO SIE DLUZY. GORZEJ NIZ MIESIAC TEMU!  :pirate: 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

GTA 5 na PS3 jest gorsze :(

 

A tymczasem czekam na kolekcjonerkę na X360 we wtorek, nie chce mi się wyrywać wcześniej, poczekam spokojnie.

 

Raven, świetne screeny! :D

 

 

A tymczasem czapeczka sprzedana. tak sobie myślę, że mogłem wziąć więcej :D No ale to i tak świetny deal. Zostaje mi GTA ze wszystkimi dodatkami z kolekcjonerki, mapą, steelboxem i torbą na hajs za 322zł :D

 

8g7lro.jpg

Edytowane przez MrNorbi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tyle tu (pipi)vią, że nie widzę tego. To pierwsze GTA, ktôre autentycznie czuć że jest +18. Am aj rajt?

 

Btw. ogromny, budowany wieżowiec w centrum Los Santos. Na piechotę się na niego wspiąłem długą jak ch.. drabiną po dźwigu. Liczba detali, ilość wielokątów na raz na ekranie, czystość obrazu, ilość fps z jaką to działa... Rockstar pany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...