Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ahahhaha motyw z blantem i atakiem kosmitow zaje.bisty! Wszyscy jaraja sie grafa, ale trzeba wylac trochr miodu na temat dzwieku. Jest cudownie, fury brzmia profesjonalnie. Dzisiaj odpalilem gre na sluchawkach, zeby uslyszec szczegoly. Dzwieki miasta wyszly genialnie, w nocy slychac nielegalne wyscigi, mlodziakow ujezdzajacych fury z przelotowymi tlumikami. Nawet odglos japonek mnie rozwalil u Michaela, slychac podczas chodu jak klapki wydaja taki dzwiek klejacej sie stopy :) blee

Odnośnik do komentarza

 

A co się stanie jak wezmę największy samolot i uderzę w ten meczet ?

Dostaniesz 60 dziewic

 

To zależy czy szyicki, czy sunnicki.

 

Ej no i co najmniej 77

 

Edit: Sklepy z ciuchami dają radę? Można np. zrobić z Franklina; gangsta groove street A.D. 2013? 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

A probowal ktos z was zamowic dziwki do mieszkania? R* mowil ze bedzie taka mozliwosc, ale w GTA:O. W ogole duza roznica jest miedzy tymi telefonami, a tym z IV? W tym coffieshopie (?) na plazy da sie cos kupic? Widzialem ze ludzie tam jezdzili, ale sprzedawca jedynie patrzyl sie w ziemie. 

Edytowane przez ssxx1
Odnośnik do komentarza

Jest w grze opcja naje.bki i drink and drive'u jak w czwórce, czy mam nie kupować jednak?

 

No oczywiście, że jest. Można dzwonić do różnych ludzi i chodzić z nimi na drinka, można też np. upić się w striptizie drinami za $10 każdy albo w przyczepie Trevora stoi skrzynka browarów i jednym z side-activities jest łojenie ich jeden za drugim :D.

Zaraz zaczynam do północy kolejną sesję, może wreszcie oderwę się od fabuły, choć wątpliwe. More info & screenshots coming ;].

Odnośnik do komentarza

A probowal ktos z was zamowic dziwki do mieszkania? R* mowil ze bedzie taka mozliwosc, ale w GTA:O. W ogole duza roznica jest miedzy tymi telefonami, a tym z IV? W tym coffieshopie (?) na plazy da sie cos kupic? Widzialem ze ludzie tam jezdzili, ale sprzedawca jedynie patrzyl sie w ziemie. 

 

Telefony mają teraz maile, Internet, szybki zapis. Podczas rozmowy można robić więcej rzeczy, np. wsiadać i wysiadać z samochodu. No i każdy bohater ma imitację innego systemu operacyjnego (WP, BBOS, iOS) u siebie :D.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wciąż nie mogę się nacieszyć tym, jakie to miasto jest żywe. Samochody wyjeżdżają z bocznych dróg, policja goni różnych rabusiów (nawet helikopterami, raz się zes,rałem, że mnie gonią, a to typka przede mną xD. Chwilę spieprzałem na pełnym bucie, ale jak się skapnąłem to nawrót i poker fejs), ludzie łażą w różne miejsca, gadają, ja pierdziu!

 

Ktoś pytał o Chopa. Ma on swoją budę, można go wyprowadzać na spacery, rzucać mu piłkę. Przez jakąś aplikację do smartfona, którą dostaje się za rejestrację w serwisie Rockstara można go uczyć sztuczek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...