Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że dobre porównanie to zrobi dopiero Digital Foundry, szkoda, że zobaczymy je dużo po premierze kiedy każdy z nas wybierze już jedna z wersji. Ja na powyższym porównaniu nie widzę różnicy po za mała przycinka na wersji PS3 która równie dobrze może być problemem z samym filmem. Ja osobiście wybiorę chyba wersję na 360tkę ale tylko dlatego, że wszystkie wcześniejsze gry R* na PS3 działały gorzej właśnie na tej platformie...

Odnośnik do komentarza
  • Samoloty psują się w locie, tj. dostałem kilkanaście kulek na ziemii, wystartowałem i uciekłem, ale z czasem z jednego silnika zaczął wydobywać się gęsty, czarny dym, przy podchodzeniu do lądowania dymiły już oba silniki, na sam koniec samolot zgasł i już nie dało się nim ruszyć, dosłownie 3s przed całkowitym zatrzymaniem się :D.

Wiecie może czy da się pilotować te ogromne pasażerskie samoloty? Próbowałem do nich wsiąść i nie da się, drzwi wyglądają jak tekstura tylko. Ale wydaje mi się, że widziałem GIF-a jak ktoś takim leciał.

Odnośnik do komentarza

Najgorszy weekend, i sam nie sądziłem że kiedyś to powiem ale odliczam by jak najszybciej się skończył :)

 

hehe, mówisz jak jest. Piątkowe premiery są dużo lepszym pomysłem.

 

Człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi

 

 

Dlatego oglądam Ekstradycję na DVD jednym ciurkiem. A potem poczytam Kinga.

Odnośnik do komentarza

Samolotem posmigalem, oblecialem mape i wyladowalem na plazy taranujac pijanych meneli, hehe. Kocham ta gre, smigam po miescie, zaczepiaja mnie kolesie co robia napad ale zapomnieli o aucie i proponuja dole z rabunku, no czemu nie? Pozniej okazuje sie, ze to stary znajomy z gta IV. Jestem znowu zaskoczony. :)

Odnośnik do komentarza

 

  • Samoloty psują się w locie, tj. dostałem kilkanaście kulek na ziemii, wystartowałem i uciekłem, ale z czasem z jednego silnika zaczął wydobywać się gęsty, czarny dym, przy podchodzeniu do lądowania dymiły już oba silniki, na sam koniec samolot zgasł i już nie dało się nim ruszyć, dosłownie 3s przed całkowitym zatrzymaniem się :D.

Wiecie może czy da się pilotować te ogromne pasażerskie samoloty? Próbowałem do nich wsiąść i nie da się, drzwi wyglądają jak tekstura tylko. Ale wydaje mi się, że widziałem GIF-a jak ktoś takim leciał.

 

Mozna latac 747. Nie wsiada sie przez drzwi. Podchodzisz, Postac znika i prowadzisz samolot.

 

Te psucie sie silników to smutne :( Skoro 1 nawalil to dlaczego drugi nagle ma się palić. 

0 realizmu :(

Odnośnik do komentarza

Kolejna duża zmiana!

 

  • Nie ma ograniczeń co do ilości broni jaką nosimy ze sobą. Nareszcie! Tak więc nic nie stoi na przeszkodzi by mieć jednocześnie RPG i wyrzutnię granatów (właśnie je odblokowałem, zaraz będzie zabawa ^_^).
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

  • Samoloty psują się w locie, tj. dostałem kilkanaście kulek na ziemii, wystartowałem i uciekłem, ale z czasem z jednego silnika zaczął wydobywać się gęsty, czarny dym, przy podchodzeniu do lądowania dymiły już oba silniki, na sam koniec samolot zgasł i już nie dało się nim ruszyć, dosłownie 3s przed całkowitym zatrzymaniem się :D.

Wiecie może czy da się pilotować te ogromne pasażerskie samoloty? Próbowałem do nich wsiąść i nie da się, drzwi wyglądają jak tekstura tylko. Ale wydaje mi się, że widziałem GIF-a jak ktoś takim leciał.

 

 ten sam motyw jest z samochodami, można "zarżnąć" silnik w furze i juz nie pojedziemy. tak samo jak wjedziemy do wody/kałuży można zalać silnik (szczególnie motory)

Odnośnik do komentarza

Od czau Skyrim nie nabiłem 7 godzin w ciągu jednego dnia. W sumie spoiler nie spoiler ale wrzucam do niego.

 

 

Po tych 7 godzinach mam zaliczone 8 misji i chyba 7 % całej gry. Nie "odkryłem" jeszcze Trevora i nie grałem nim poza prologiem ale czuję w kościach, że to będzie mój nr 1. Przed premierą miałem jakieś obawy co do Franklina -  niesłuszne. Gość jest za(pipi)isty, natomiast Michael wydaje mi się trochę sam nie wiem jak to nazwać - sztywny? może zmęczony życiem. Ale podejrzewam, że jak zacznę grać Trevorem to będzie to świetnie uzupełniające się duo. Generalnie do bujania się po mieście wybieram Franklina, któremu zdecydowanie bliżej do C.J'a niż Luisa z ballady.

 

Raven, dobrze napisał że przydało by się robić notatki albo pisać na bieżąco, bo tutaj jest za dużo rzeczy na raz. Coś zwróci twoją uwagę a za chwilę dzieje się coś innego, lepszego z większym wow.

Chciałem polatać samolotem. Więc pojechałem na lotnisko, tam po wdarciu się na płytę oczywiście jak w poprzednich częściach na dzień dobry dostałem trzy gwiazdki. Chciałem podjechać  do samolotu ale ten jakby zaczął panikować, widząc całą  zadymę. Wzbił się odrobinę w powietrze i spadł  znowu próbując zwadził o radiowóz i rozpił się o następny. Ja wsiadłem do drugiego i od razu zonk - on nie chciał skręcać :D manewrowałem aż urwałem skrzydło i dorwała mnie psiarnia :P Udało się  ledwo ledwo za trzecim razem, ale zawadziłem o inny samolot w powietrzu (!)  Właściwie to on wpadł na mnie. Lewy silnik zaczął mi się palić i chciałem jak w innych częściach wylądować na ulicy - no way :D samolot pięknie się rozbił a ja zginąłem w płomieniach.  Póki co odpuszczam latanie, gdyż mapa również odkrywa się w locie, a ja chce zwiedzić większość na pieszo/ kółkach.

jeszcze kilka mniej lub bardziej istotnych rzeczy:

- bardzo łatwo można zablokować koło w samochodzie ( czy tam urwać oś jak ktoś woli)

- Albo mi się wydaje ale w tej grze  bardzo mocno wibruje pad

- auta to bardzo wierna kopia tych rzeczywistych

- ciężko wypaść przez przednią szybę, ale nie zawsze  równa się to ze zgonem jak pisał Raven.

- Jest Viper tylko nie ma białych pasów ( albo ja jeszcze nie widziałem takiego, pewnie można mu domalować w warsztacie)

- Tłumaczenie jest bardzo dobre. Wiadomo kwestie Franklina i jego kolegów, ciężko przetłumaczyć ( hommie- ziomuś itd. ) Ciężko ten nadążyć z czytaniem ich kewsti. Lepiej słuchać, nawet jeśli nie zrozumie się wszystkiego.

- Ciężko zgubić psiarnię, mam wrażenie że jest jej mniej na ulicy :) Dwa razy zdarzyło mi się że zaczęli mnie gonić jak cisnąłem na autostradzie, nie wiem dlaczego. Może nadmierna prędkość albo ktoś zgłosił kradzież białego r8.

- Możemy sobie narobić wrogów na ulicy

- SI kierowców jest super, koniec z bezmyślnym zmienianiem pasów, po Los Santos jeździ się świetnie.

- pierwsze misje i żadna bez

dużej wymiany ognia lub jedź z punktu A do B

aż głupio :D

- tenis jest trochę sztywny ale daje radę. Dzisiaj puknę w golfa.

- moje obawy o kilku bohaterach i rozmianie wszystkiego były nie słuszne. Patent sprawdza się wybitnie. Pewnie kolejny standard który wyznaczyło R* na następne lata w sandboxach.

- genialny soundtrack, grafik i ten GTAowy feeling. 

- chciałem iść na striptiz ale niechcący wszedłem do pokoju gdzie przebierają się laski przed występem i nastąpiła ostra wymiana ognia :D

 

Jestem Graczem od kilkunastu lat, ale w tak wybitnie dopracowaną grę nie grałem nigdy, raczej nie mieści się w żadnej skali ocen. To nie gra generacji to gra wszech czasów i nie sądzę żeby coś spieprzyło się w daljszej części. Przecież przede mna sól tej gry - misje i napady na bank. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Czyli jest jak w rdr? No a co wam się nie podoba? Chyba nawet mesjasz gotg nie dla psa kiełbasa ma coś skopanego :P

 

ta gra chyba nie ma wad, nic nie mozna jej zarzucic, w sumie jestem ciekaw wymienianych wad, oczywiscie poza tym ze nie ma karlic w grze.

milosc czuc w kazdym krawezniku, pojazdy sa niesamowite, wszystko jest idealne.

i co najwazniejsze grze nie mozna zarzucic braku oryginalnosci poniewaz to jest cos wiecej.

Edytowane przez _Milan_
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no mi tłumaczenie nie pasuje (bitch->pinda LOL) i nie podoba mi sie ai uczestników drogi, mam wrażenie ze specjalnie mi gra rzuca pod nogi kłody w postaci włąśnie bezmyślnego skręcania czy jazdy pod prąd jakiś randomów. ale to pierdoły. miałem buga JEDNEGO NARAZIE, policja wyszła z samochodu i polecieli w góre by spaść na ziemie by doliczyć mi dwie ** do pogoni co bylo dziwne.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no ja zgubilem podczas pogoni za jachtem franklina, po prostu spadl i został na drodze,   aja jechalem dalej bez konca misji, co ciekawe jadac mostem samochod:

- nie ulegał zniszczeniu mimo ostrzelania przeze mnie setka naboi

- po momencie silnik sie popsul, jak sie oikazalo zgodnie z fabula gdy sie jest na moscie juz po odbiciu syna.

 

No ale w takiej wielkie grze to jest smaczek a nie bug.

Odnośnik do komentarza

no mi tłumaczenie nie pasuje (bitch->pinda LOL) i nie podoba mi sie ai uczestników drogi, mam wrażenie ze specjalnie mi gra rzuca pod nogi kłody w postaci włąśnie bezmyślnego skręcania czy jazdy pod prąd jakiś randomów. ale to pierdoły. miałem buga JEDNEGO NARAZIE, policja wyszła z samochodu i polecieli w góre by spaść na ziemie by doliczyć mi dwie ** do pogoni co bylo dziwne.

 

Ja też miałem już buga, detekcja kolizji dwa razy szalała i raz coś mi się zaklinowało w drzwiach vana, a raz autobus w połowie był zanurzony w asfalt. Nic nowego, wszyscy znamy i kochamy.

 

Powiem Wam, że im dalej w las tym lepiej się furki prowadzi, już prawie nie tęsknię za czwórką :).

 

  • Z samolotów i helikopterów wydobywa się strumień gorącego powietrza ładnie wibrujący powietrze, mały smaczek a cieszy.
  • W grze jest na co wydawać hajs, niektóre posiadłości kosztują grube miliony.
  • Można grać na giełdzie, czasami można się ładnie dorobić w wyniku niektórych misji, które mają wpływ na rynek :D.
  • W telefonie mamy Internet.
  • Samochodom można urwać koła.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...