Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po kilku godzinnej sesji z V , krótko mówiąc gra jest niesamowita, miażdży ilością detali i rzeczy do zrobienia, zresztą trochę przekazał wam już raven

Z rzeczy których nie było(chyba) to np: 

*Gdy skończy nam się stamina i dalej ciśniemy sprint zaczynamy tracić życie.

* przetestowałem wózek widłowy przez jakieś pół godziny próbowałem podnosić różnie przedmioty (śmietniki ,palety) niestety nie dawał sobie rady bo brakło mu mocy więc nie udało mi się załadować ciężarówki paletami ;)

Podobnie testowałem buldożer - ten ma o wiele więcej mocy idzie nim podnieść prawie wszystko np: wziąłem na łyżkę krowę i zrzuciłem ją na przejeżdzający radiowóz :D

W kopalni za miastem znalazłem Haul-truck'a taką za(pipi)iście wielką wywrotkę(wysoką na min. 6 metrów), próbowałem wjechać nią na pobliską górę - offroad 200 tonową ciężarówką jest głupim pomysłem, spadłem z dość dużym impetem na dół.

Jak chcecie to pytajcie chętnie odpowiem ;)

 

Odnośnik do komentarza

To się zdziwiłem odnośnie tego że nie udał ci się porwać pociągu. R* gdzieś wspominali że można śmigać pociągami,może muszą coś zostawić na dlc :P

 

Może to ja się do tego źle zabrałem, może za wcześnie. Tak tylko mówię jak moja pierwsza próba się skończyła.

 

Dobra, zaraz kilka screenów i idę lulu ;).

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info, Raven ;)

 

A samoloty i helikoptery są dostępne od początku ? Można za ich pomocą oblecieć całą mapę i odblokować sobie tę mgłę ?

 

Od startu możesz wbić na lotnisko i polatać, nie ma problemu. Nie ma też żadnych ograniczeń na mapie ani w podróżowaniu i odkrywaniu jej. Cała jest dostępna od razu.

Odnośnik do komentarza

pociong

JcQjQMW.jpg

 

widoczek

d8EvuWa.jpg

 

spadochron

s3IjNzu.jpg

 

jak ktoś lubi górskie wycieczki, to nawet na górę Chillad można wbić specjalnymi szlakami

kXEnQvO.jpg

 

takie tam spier,dalając przed policją o zachodzie słońca

eDfXnSJ.jpg

 

zniszczenia

2RrWQOW.jpg

 

widoczek #2

lvbUN2P.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

trochę creepy

oiMETmK.jpg

 

jakiś rasista, to dostał w papę ;/

UU5pKRx.jpg

 

więcej rasistów

xrv58rV.jpg

 

widoczek z ładnej chałupy

0ygDp6H.jpg

 

hewi rejn. Zwróćcie uwagę na kałuże i krople w tych kałużach, hnnnnnng

ZCFGsPz.jpg

F3PINNB.jpg

 

mała próbka kustomizacji facjat bohaterów

5k90Jlu.jpg

 

pozdro dla NeoGAF i gtaforums xD

 

 

Jeśli się nie mylę to w grze nie ma fast-foodów. Trochę mnie to wkurza, bo nie wiem jak odnowić zdrówko, ale na mapie nie ma żadnych knajp zaznaczonych, próbowałem też włazić do miejsc wyglądających jak jadłodajnie i nic.


Podjazd moto crossem/ terenówką - strzał w maszynistę - czekanie aż pociąg się zatrzyma. I się dowiemy.

tak jak pisałem, pociąg długo, długo się nie zatrzymywał


Kruku, gdzie są te rampejdże? Wrzuć w spoiler ;) Ja olałem misje, ktoś inny je przechodzi. Robię freeroam po poodkrywaniu pierdół. Czekam na wtorek aby zaatakować na pełnej ... grę.

I jeszcze jedno. Gdzie w tej grze są restauracje, sklepy z ciuchami, bary itp. ? Kurka, nie widzę. Wszystkie fastfoody pozamykane, Rozumiem, że to CALIFORNIA BABY! i hamburger z 100% wołowiny nie jest trendy ale to jest przegięcie! Za to automaty ze słodkimi napojami są wszędzie. OLO nad OLO.

 

 

Pierwszy rampage jest jako jeden z "?" u Trevora, gdzieś w zachodniej części tej mieściny w której się zaczyna, później jawią się jako czaszki na mapie

 


Tak wygląda znajdźka (list):

 

 

N2STbwF.jpg

 

 

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

domyślam sie (i mam nadzieje) że wszelkie customizacje ubrania i fryzury widać na cutscenkach?

 

pamiętam jak w assasin creed 3 wkurzało mnie że po zmianie ubrania na scenkach i tak był standardowy biały strój :confused:

 

Tak, no jasne, że tak :).

 

Trevor :D.

UiM5IFC.jpg

74vbUHV.jpg

Cn1fZWO.jpg

nJQ5NgP.jpg

 

Co Ci znajomi Trevora to ja nawet nie ;/. Jak się wyjdzie z mieszkania i szybko wróci to zastaniemy:

 

zWLpmPj.jpg

 

 

 

Serio, w tej grze wszystko jest tak cholernie naturalne. Gra się zaczyna jakąś scenką, dzieją się takie rzeczy jak nas nie ma w chacie, reszta bohaterów też ma swoje życie, po prostu wow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...