Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

W spoilerze przykład tego, jaki wpływ na misję ma wybór kompanów (zależność jakoś/cena)

 

 

Napad na jubilera:

 

I scenariusz, biorę wszystkich dobrych i drogich, poza hakerem, na którym przyoszczędziłem. Na miejscu okazuje się, że nie może poradzić sobie z alarmem = mam mniej czasu na zebraniu łupów z gablotek = mniej zarobię.

 

II scenariusz, biorę wszystkich dobrych, poza kolesiem od broni, na którym przyoszczędzam. Na miejscu mam dużo czasu na zebranie łupu, natomiast podczas ucieczki jeden z nas, jadący na motorze rozbija się. Pod koniec misji okazuje się, że drugi koleś podniósł jego torbę = mamy więcej diamentów, a mniej osób do podziału. Opłaciło się.

 

Więc wygląda na to, że można kombinować i sprawdzać kogo opłaca się wziąć gorszego, a kogo nie.

 

 

Jest też dużo smaczków, w zależności od tego co mamy przy sobie. Np. przed tą misją trzeba wrzucić gaz usypiający do szybu went. Franklin miał przy sobie granat (ta sama kategoria w "kole" wyboru broni) i Michael mówi do niego żeby  nie pomylił gazu z granatem przypadkiem. Gram drugi raz, nie mam granatów = nie ma tego dialogu. Tak samo przed skokiem, rozmowy są inne w zależności od tego, kogo wybraliśmy do misji.

 

 

 

- co mnie rozje.bało - jest miasteczko w lesie, na mapie pojawia się niebieski punkcik, coś jak stranger's mission. Podjeżdżam, a tam ochroniarz idzie z walizką z bankomatu do opancerzonego samochodu. Zabiłem go i +5000 na koncie :D

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

W spoilerze przykład tego, jaki wpływ na misję ma wybór kompanów (zależność jakoś/cena)

 

 

Napad na jubilera:

 

I scenariusz, biorę wszystkich dobrych i drogich, poza hakerem, na którym przyoszczędziłem. Na miejscu okazuje się, że nie może poradzić sobie z alarmem = mam mniej czasu na zebraniu łupów z gablotek = mniej zarobię.

 

II scenariusz, biorę wszystkich dobrych, poza kolesiem od broni, na którym przyoszczędzam. Na miejscu mam dużo czasu na zebranie łupu, natomiast podczas ucieczki jeden z nas, jadący na motorze rozbija się. Pod koniec misji okazuje się, że drugi koleś podniósł jego torbę = mamy więcej diamentów, a mniej osób do podziału. Opłaciło się.

 

Więc wygląda na to, że można kombinować i sprawdzać kogo opłaca się wziąć gorszego, a kogo nie.

 

 

Jest też dużo smaczków, w zależności od tego co mamy przy sobie. Np. przed tą misją trzeba wrzucić gaz usypiający do szybu went. Franklin miał przy sobie granat (ta sama kategoria w "kole" wyboru broni) i Michael mówi do niego żeby  nie pomylił gazu z granatem przypadkiem. Gram drugi raz, nie mam granatów = nie ma tego dialogu. Tak samo przed skokiem, rozmowy są inne w zależności od tego, kogo wybraliśmy do misji.

 

 

 

- co mnie rozje.bało - jest miasteczko w lesie, na mapie pojawia się niebieski punkcik, coś jak stranger's mission. Podjeżdżam, a tam ochroniarz idzie z walizką z bankomatu do opancerzonego samochodu. Zabiłem go i +5000 na koncie :D

 

to chyba te zdarzenia losowe :D co w statystykach są

Odnośnik do komentarza

 

 

  • Samoloty psują się w locie, tj. dostałem kilkanaście kulek na ziemii, wystartowałem i uciekłem, ale z czasem z jednego silnika zaczął wydobywać się gęsty, czarny dym, przy podchodzeniu do lądowania dymiły już oba silniki, na sam koniec samolot zgasł i już nie dało się nim ruszyć, dosłownie 3s przed całkowitym zatrzymaniem się :D.

Wiecie może czy da się pilotować te ogromne pasażerskie samoloty? Próbowałem do nich wsiąść i nie da się, drzwi wyglądają jak tekstura tylko. Ale wydaje mi się, że widziałem GIF-a jak ktoś takim leciał.

 

Mozna latac 747. Nie wsiada sie przez drzwi. Podchodzisz, Postac znika i prowadzisz samolot.

 

Te psucie sie silników to smutne :( Skoro 1 nawalil to dlaczego drugi nagle ma się palić. 

0 realizmu :(

 

 

Lecialem przed chwila malym pasazerskim samolotem i policja uszkodzila mi jeden silnik. Najpierw dym z niego lecial lekko szary, zeby po chwili zmienic sie w gesty i czarny. Drugi silnik byl ok i jakos udalo mi sie przeleciec cala mape na 1,5 silnika

Odnośnik do komentarza

Kruk a czy internet spolszczyli? Reklamy w TV mają napisy?

 

Internet jest po polsku.

 

TV nie oglądałem.

 

Ja już 40 misja za sobą, jak ktoś w tej grze będzie się nudził to stwierdzam u niego nieuleczalne ADHD w najgorszym stadium i niezdolność do zabawy przy jakiejkolwiek grze.

 

Te losowe misje też są zaje,biste, raz jadę autostradą a tam odgłosy strzałów obok, zajeżdżam i pełno SUV-ów oraz ciał, okazuje się, że jakiś narkotykowy deal poszedł nie tak. Jeden jeszcze ledwo dychający typek mi mówi, bym się trzymał od tego z daleka, ja wbijam w to, biorę walizkę (+$25 000) i zmykam, po chwili jazdy goni mnie kartel i chce odzyskać kasę :D.

 

To ile w tej grze jest nawiązań do poprzednich części (nawet tych najstarszych) to się w głowie nie mieści. CUDO.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W ogóle zauważyliście jakie podczas scenek  jest kapitalne ujęcie kamer ? i to płynne przejście z filmu do gry, która dzięki temu wszystko zyskało na dynamice i filmowości.  Jak Franklin zmieni szmaty, zapuści brodę to zyskuje przy okazji jaja :D To wielki napakowany czarnuch, nie chcialbym mieć z nim do czynienia w realu.

coś o czym zapomniałem napisać i chyba Kruk też o tym nie wspomniał

- W grze po pierwszym uruchomieniu nie ma napisu LOADING ani w misjach ani po zgonie, wszystko jest płynniusie bez czekania, zmiana bohaterów to kilka sekund, fajnie ta kapera się oddala jak w google earth.

- Bohaterzy sami zmieniają szmaty, grasz Franklinem w bluzie z kapturem po czym przy następnej zmianie ma już obcisły swetr i bryle na nosie. ;)

Odnośnik do komentarza

Shot prawie jak z Most Wanted

ttfa3uh.jpg

 

fajny art na start

iY58avR.jpg

 

dymiące silniki w samolocie

GQnitMG.jpg

 

dowód na odpadające koła, niestety poszkodowany spier,dolił na pozostałych trzech

0xcAprb.jpg

 

animacje, animacje, animacje, w tej grze wszystko wygląda i rusza się kapitalnie

fjXTatG.jpg

 

rowerkie popier,dala się zaje,biście

PSZ51DF.jpg

 

widoczek

Iy5JjPa.jpg

 

 

Nie pamiętam już kiedy spędziłem prawie 20h z grą w ciągu trzech dni. Mesjasz zstąpił ponownie, naprawdę.

Aha, radar jest całkiem fpytkę, jego prostokątność przeszkadzała mi całe 15 minut. To samo z paskami na dole. Jak R* coś zrobi to nie ma chu,ja we wsi.

Całą grę gram bez patrzenia w tył i specjalnych umiejętności (brak R3 przez screenshoty), doceńcie jak poświęcam ;*.

 

EDIT: Brak loadingów to chyba standard w GTA, więc nawet nie wspominałem o tym. A to zmienianie ciuchów to faktycznie, fajny bajer i pokazuje, że postacie żyją własnym życiem, choć też trochę wkurza, bo ubieram Majkela porządnie w garniak, a ten lump po zmianie znowu w szortach i rozpiętej koszuli xD.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzicie ile samochodów jest przed nami? Tak to kurde wygląda cały czas. Miazga. Oni nic nie odpuścili. Framerate jest lepszy, tekstury są lepsze, modele są lepsze, animacje są lepsze, świat jest szczegółowszy, jest więcej samochodów i przechodniów, jak oni to (pipi) zrobili!?

 

Q8EOdsO.jpg

 

A teraz troszkę spojlerów. Niekoniecznie fabularnych, ale fajnie to się ogląda podczas grania. Nic wielkiego, ale ostrzegam.

 

xNRJLN0.jpg

kyfjb3O.jpg

xwbW3cl.jpg

WGjhzu8.jpg

4t0JTUb.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Jestem w miescie przy jeziorze, kradne samochod i jako cel ustawiam szczyt Mount Chilliad. Jade po jakichs bezdrozach i widze jak ktos jedzie buggym. Zatrzymalem samochod, pobilem wlasciciela i przywlaszczylem sobie maszyne. Po chwili zauwazylem, ze w samochodzie jest trup. Czyli albo dwom ziomkom udalo sie uciec policji, albo wystapilo male nieporozumienie.

 

Fajnie tez wyglada jak noca policja urzadza poscig z helikopterem za przestepcami w innej czesci miasta. Czuc, ze ten swiat zyje wlasnym zyciem.

Odnośnik do komentarza

a ma ktoś już psa ? bo podobno w grze trzeba ściągnąć jakąś aplikację by nauczyć się tresury ? prawda ?

Tak prawda,. akurat ja dostalem wczoraj smsa od zioma ktory mi podrzucil Chopa na chate, Wiec nie wiem jak to z ta tresura, dzisiaj sprawdze.

 Ja nie zdobylem jeszcze Mount Chillad bo mnie puma zabila przed samym szczytem :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...