Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

opinia po 5h:

 

prawdpodobnie to moze byc najlepsza gra na konsole wszechgeneracji, to co sie dzieje wokół bohatera jest nie do pomyslenia, chodzisz gosciem po miescie gdzie wszedzie cos sie dzieje, nie widzialem jeszcze całej mapy ale w  kazdym zakatku gdzie sie znalazłem było cos co po prostu sprawia ze ta gra to tzw 10/10 goty.

Moze za nie jestem na czasie z gierkami typu sandbox, ale w zyciu nie sadzilem ze tak to bedzie wygladac.

Pojechałem na jakies odludzie i na srodku za,(pipi)a znalazłem wielka rzezbe wokół ktorej zaparkowano kampery i ludzie uprawiali joge na niej, wszedzie pojemniki  z farba, rozmowy i czujesz ze to sie dzieje tam tez gdy cie niema, swioat zyje swoim zyciem. Podszedłem do pierwszego napotkanego sklepu,  w srodku koles zostaje przeze mnie obrabowany, biore siano z  kasy w siatce i uciekam dalej pieszo. Trafiam na plac budowy i wsiadam do koparki wielkosci 2pietrowego domu i jade torami kolejowymi. pozniej trafiam do kanalu, jade  o zachodzie słonca wozkiem sportowym i w miejscu gdzie kanal wchodzi do rzeki facet lowi ryby, podjezdzam do niego, samochod jest po dach w  wodzie, facet mowi ze " co on (pipi)a widzi?!!", wciskam kółko pytam sie co slychac, a  on odpowiada "kolejny dzien kolejny dolar", odchodze a on patrzy sie na samochod.

 

po prostu masakra i jak na razie najlepsza gra w jaka grałem pomijjajac vagranta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak będziecie rzucać czapkę na allegro to dajcie mi znać, co? :D

 

A gra jest REWELACYJNA. Wszystko przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Pograłem wczoraj wieczorem 4 godziny, potem nie mogłem zasnąć, a jak już się udało to oczywiście śniło mi się GTA :D Dookoła dzieje się tyle, że nie wiadomo za co tak naprawdę się złapać. Zrobiłem kilka misji, skończyłem na tej z trailera, w której ściga się łódź z synem Michaela w środka - NO CO TAM SIĘ DZIEJE TO JA NIE MAM PYTAŃ oO Jest mega filmowo i ciągle coś się dzieje - absolutnie nie ma czasu na nudę. Model jazdy jest fantastyczny, dużo lepszy od tego z IV. Ja nie wiem jak wytrzymam do wtorku :(

 

2013-09-14%2021.03.36.jpg

Odnośnik do komentarza

@blantman

Preorder mam z allegro, moze w tym tygodniu bedzie.

 

A wersja ps3 konkret, posiadacze soniakow nie maja sie co bac - roznice do xboxa sa kosmetyczne. Plynnosc jest ok, chyba, ze ktos jest fetyszysta co musi miec 60 fpsow to w 2014 na pc zagra.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem jak dla mnie ładniej wygląda na Xboxa :( może przez to że na X pokazuje jakby gra była jaśniejsza, a na ps3 grał na pochmurnej pogodzie ? 

Różne pory dnia, tyle. Gry na obu platformach wyglądają niemal identycznie, różnią się drobnymi szczegółami, raz na korzyść PS3, raz na X360.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.