Skocz do zawartości

GRAMY! Nowy magazyn o grach


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Janicki z Neo Plus, Kreczmar chyba z Poly tez, no i Dusinski gdzies tam sie jeszcze tez w Sieci madrzy, no i Hildebrand, z ktorego to z reszta Gulash sie w Neo Plus nabijal z nazwiska. Reszty gwiazd nie znam, moze sie nie znam

Odnośnik do komentarza

Ale zyeby, zamiast dać na okładkę GTA V bo na topie to z samolocikami wyebali. Poza tym będzie dobrze jak to przetrwa trzy nakłady. Szczerze to jedynym solidnym, świeżym pismem na rynku jakie się pojawiło w ciągu ostatnich 2 lat był PlayBox. Bo i okładki były solidne i materiały naprawdę ciekawe a gazetka źle się nie sprzedawała, tylko duży wydawca chciał więcej...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Janicki z Neo Plus, Kreczmar chyba z Poly tez, no i Dusinski gdzies tam sie jeszcze tez w Sieci madrzy, no i Hildebrand, z ktorego to z reszta Gulash sie w Neo Plus nabijal z nazwiska. Reszty gwiazd nie znam, moze sie nie znam

 

Kreczmar jest z Hypera. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Autorami tekstów w pierwszym numerze są: Paweł „Fett” Borawski, Mikołaj Dusiński, Rafał „Mastermind” Dziduch, Mateusz Gołąb, Konrad Hildebrand, Krzysztof „Kaxi” Janicki, Grzegorz „Jedah” Kondziela, Paweł „Plushowy Misio” Kozierkiewicz, Tomasz Kreczmar, Dariusz „Sir Haszak” Michalski, Kamil „Myślak” Myśliński, Dariusz „Konsolite” Pasturczak, Joachim Snoch, Kuba Tobiasz, Łukasz „Lucas The Great” Wiśniewski i Michał „Joel” Zacharzewski. Wydawcą i redaktorem naczelnym pisma jest Rafał „Mastermind” Dziduch.

Odnośnik do komentarza

Na miejscu chłopaków bardziej poszedłbym w nowy portal internetowy lub e-gazetkę. Wiadomo, że chodzi o zysk a konkurencja jest mała (choć bardzo mocna marka) tylko ile osób po to sięgnie. Bo jak ja bym o niczym nie wiedział i spojrzał na tą okładkę i nazwę to pomyślałbym, że to gazetka z pecetowymi grami jakie nieraz można zobaczyć w punkcikach prasowych. 

Odnośnik do komentarza

Jakby nazwali pismo Neo Secret Service albo Secret Service Plus to by chociaz przyciagneli uwage. A dali jakichs nonemeow na na okladke, tytul jakby byl adresowany do czytelnikow Cyber Mychy nie mowiac juz, ze i na samej okladce pier.dolneli "jakas gierke o samolotach chyba" co nawet corowi gracze moga miec problem ze skojarzeniem. O tym, ze w czasie premiery pismam trwa zbiorowa masturbacja nad gta nie wspomne.

Odnośnik do komentarza

Konsolite xDDDDDDDDDDDDDDD

 

lalem go jak szmate w doa2 na jakichs targach. Zrobil rage quita z wlasnego stoiska i powiedzial, ze gram kapuste xDDDDD

Plus gdzies tu pisal ktos, ze na kogos naskoczyl za rzekome przekrecenie jego ksywy, bo ponoc, o ile mnie pamiec nie myli nie wymawia sie u niego "lajt", tylko "lite"

Odnośnik do komentarza

Jakby nazwali pismo Neo Secret Service albo Secret Service Plus to by chociaz przyciagneli uwage. A dali jakichs nonemeow na na okladke, tytul jakby byl adresowany do czytelnikow Cyber Mychy nie mowiac juz, ze i na samej okladce pier.dolneli "jakas gierke o samolotach chyba" co nawet corowi gracze moga miec problem ze skojarzeniem. O tym, ze w czasie premiery pismam trwa zbiorowa masturbacja nad gta nie wspomne.

 

Byłbym tu ostrożny w wyrokowaniu okładki. Wszystko co World of Tanks sprzedaje się w tym kraju jak bułki, a tutaj mamy wyczekiwanego World of Warplanes, czyli "to co czołki, tyko samolotami się lata" ;)

Odnośnik do komentarza

No ja sie zgadzam, ze WoT przyciaga. PE dalo, teraz ma CDA ale Gramy startuje troche z innej pozycji. PE taka okladka mogla co najwyzej wzbudzic drwiny i oskarzenia o "sprzedanie sie" bo i tak kazdy (wiekszosc) marke zna. Jedyne co nowi mogli ugrac to wiecej $$$ na ewentualny drugi numer bo chyba nikt nie ma watpliwosci, ze okladka jest sponsorowana.

Odnośnik do komentarza

Dylemat bez wyjścia- dać na okładkę listę anonimowych nazwisk czy listę mniej lub bardziej niepoważnych ksywek, z których co bardziej uważani gracze mogą kilka kojarzyć?

Ja w każdym razie nie kupuję, tym bardziej ze względu na zapowiadany "nacisk na publicystykę", pachnie mi to przelewaniem na papier internetowego grafomaństwa. 

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iście ;) trzy strony tematu a większości leci hejt po zabaczeniu okładki.  Zamiast się cieszyć, że w tym zaplutym ku.rw.idołku ktoś ma jaja żeby wypuścić cokolwiek na papierze to plujecie jadem. Weźcie się przejdźcie na jakąś głupią stację paliw w UK albo Niemczech,popatrzcie ile tam jest magazynów o grach. W tych krajach gdzie każdy ma smartphona przy (pipi)e z nielimitowanym netem 24/7 dostępem do wszystkiego w sieci a jednak jest miejsce na papier. Niektóre są bardziej, niektóre mniej godne uwagi ale istnieją i naród to kupuje. A my co mamy? PE, które według mnie trzyma ciągle poziom i CDA które totalnie już chyba odpuściło. Od miesięcy (pipi)owe i stare gry na cover dvd, recenzja GTA V będzie za miesiąc a dopiero we wtorek relacja z gamescom.

Ja trzymam kciuki za Gramy! i jeszcze kogoś kto może ma w planach wydać chociażby polski Edge. Dla mnie to czysta przyjemność rozwalić się w łózku z nowym pachnącym magazynem. Żaden eKiosk i gówniane wersje elektrniczne tego nie zastąpią i koniec kropka. Cebulaki mogą minusować.

Edytowane przez chris85
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Przegladalem dzis w kiosku. Jest 5 recenzji. Reszta to tematy okologrowe (retro etc.) w tym w ch.uj wywiadow (chyba nawet sami ze soba). Wizualnie jest wiecej tekstu niz obrazkow a oprawa nie odrzuca (jest mnie cukierkowa niz PE i raczej monotonna). Przejrzalem na szybko i nie moglem odnalesc jakiegos konkretnego podzialu na dzialy (nowosci, retro, felietony itd.) ale to pewnie kwestia obycia. Recenzje rozpoznalem po ocenie koncowej poniewaz ktos wpdal na pomysl (albo nie) zeby w spisie tresci nie podac numeracji stron.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.